Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

İstanbul Temizlik Hizmeti denilince akla gelen ilk firmalardan olan Netpak Temizlik Hizmetleri tüm ekip ve ekipmanları ile 7/24 hizmetinizdedir. 

İstanbul Temizlik Şirketleri  kuruluş amaçları bakımından faaliyet gösterdikleri konu başlıklarına göre; İnsan temel ihtiyaçları arasında yer alan, temizlik faaliyetlerini gerçekleştirmek ve hizmet verdikleri  sektör bakımından, İstanbul’da temizlik ihtiyacını giderme misyonunu üstlenmişlerdir. Bu bağlamda bizde faaliyetlerimiz bakımından İstanbul temizlik firmaları arasında adından gururla bahsedilen bir İstanbul temizlik şirketi  olarak,  yerimizi almış bulunmaktayız. Başlıca faaliyet konularımız hizmet verdiğimiz ve faaliyet gösterdiğimiz alanlar bakımından; İstanbul apartman temizliği ve  İstanbul merdiven temizliği, İstanbul ofis temizliği, İstanbul buharlı koltuk yıkama , İstanbul ev temizliği, İstanbul inşaat sonrası temizlik ve İstanbul dış cephe cam temizliği olarak sınıflandırılabilir. 

Vizyonumuz: İstanbul temizlik şirketleri arasında adından övgüyle bahsedilen İstanbul hijyen Temizlik Şirketi mertebesine ulaşmak, misyonumuz ise siz değerli İstanbul’lu hemşerilerimize hakkettiğiniz kaliteli hizmeti sunmaktır.

Sizde ofisinizi İstanbul ofis temizliği alanında fark yaratan İstanbul hijyen temizlik farkıyla temizletin keyfinize bakın. İstanbul’da ofis temizliği denildiğinde ilk akla gelen temizlik şirketi olarak gerek verdiğimiz hizmetin kalitesi ve gerekse ekibimizin deneyim ve tecrübelerini siz değerli  ofis sahipleriyle paylaşmaktayız.

Apartmanınız mı kirlendi? hiç dert etmeyin! İstanbul apartman temizliği ve İstanbul merdiven temizliği konusunda size hizmet veren siz değerli apartman ve site  sakinlerini hak ettiği temiz ve hijyenik ortamda yaşamasını sağlayan şirketimiz sizin için aramanızı beklemektedir.

Koltuklarınız mı kirlendi hiç dert etmeyin.  Biz buradayız! İstanbul buharlı koltuk yıkama ve İstanbul koltuk yıkama alanında gerek kullanılan ekipmanlarımız ve koltuk şampuanlarımız gerekse tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

İstanbul hızla büyümekte ve  dev bir mega kent olma görünümüne hızla ulaşmaktadır. Bununla birlikte İstanbul inşaat sonrası temizlik  arzı kendiliğinden doğmuş bizde gelen talepleri karşılama konusunda önemli bir fırsat yakalamış bulunmaktayız.

Tüm referanslarımız sizlere yaptığımız ve yapacağımız işe ne kadar önem verdiğimizi ve ne kadar ciddi prensiplerle yaptığımızın kanıtıdır. 
– nETPAK TEMİZLİK

Tek başınıza ya da eş, dost, akraba ile inşaat sonrası temizlik yapmak çok zordur. Zaman, donanım, tecrübe ve iş gücünüz yetersiz kalabilir. Ahşap yüzeylerin temizliği, camların çizilmeden temizlenmesi, inşaat sonrası mutfağın detaylı temizliği, inşaat sonrası banyo fayanslarının temizlenmesi, dış cephe temizliği ve boya badana artıklarının temizlenmesi zor, tecrübe ve donanım gerektiren işlemlerdir.

İstanbul’da inşaat temizliği yapan firmalar arasında Netpak özellikle inşaat temizliği hizmetleri konusunda mükemmel bir donanıma ve tecrübeli ekiplere sahiptir.

Farklı hizmet standartlarına sahip inşaat sonrası temizlik şirketleri, inşaat temizliği fiyatları konusunda farklı fiyatlar verebilir. İnşaat sonrası ev temizliği hizmeti almadan önce araştırmanızı iyi yapmalı ve bu alanda tecrübeye ve donanıma sahip güvenilir firmayı seçmelisiniz. Alacağınız inşaat sonrası temizlik hizmeti ve bu temizlik hizmeti için verilen fiyat dengeli olmalıdır.

Yeni satın aldığınız ve taşınma öncesinde gerekli olan detaylı inşaat sonrası temizlikte birçok dikkat edilmesi gerekli konu vardır. Mutfaktaki çekmecelerin arkasında bulunan tozun temizlenmesi kadar cam üzerindeki etiketin temizlenirken camın çizilmemesine kadar birçok önemli temizlik detayı sizin dikkat etmeniz gereken konular arasında olabilir. Böyle durumları üstesinden ancak profesyonel inşaat temizliği şirketleri gelebilir.

En İyi inşaat Sonrası Temizlik Firması Nasıl Seçilir

İstanbul’daki en iyi inşaat sonrası temizlik firmasını seçerken aşağıda size belirteceğimiz hususları göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Bu sayede maddi ve manevi olarak karlı çıkacak ve aynı zamanda ilerleyen günlerde temizlik konusunun geçtiği her zaman arayabileceğiniz bir temizlik firması bulacaksınız.

  • Profesyonel organizasyon yapısı
  • Temizlik konusunda deneyim
  • İnşaat temizliği alanında sahip olduğu donanım
  • İnşaat temizlik ekiplerinin deneyimleri ve bu alandaki uzmanlıkları
  • Evinizin oluşabilecek zararlara karşı sigortalanması
  • İnşaat temizliği için kullanılacak temizlik ürünleri
  • İnşaat temizliği öncesi ve sonrası verilen hizmetler(keşif hizmeti, geri bildirimlerin dikkate alınması gibi)
  • İnşaat sonrası temizlik fiyatları ve temizlik hizmet kalitesi dengesi
  • Müşteri memnuniyeti garantisi
 

 

İstanbul Temizlik Hizmeti

Sözleşmeli Personel Temini

Netpak Temizlik bünyesinde bir çok alanda yetkin personel bulunmaktadır. Proje bazlı freelance – parttime -fulltime personel temini sağlanır.

Endüstriyel Temizlik

Endüstriyel Temizlik – Üretim tesislerinizi belirli periyotlarda temizlemeniz gerekebilir. Özellikle makineleriniz de oluşan yağlanma ve birikmiş atıklar temizlenmediği zaman zarar verebilir. Netpak Temizlik olarak endüstriyel temizlik hizmeti veriyoruz.

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği, günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. İstanbul fabrika temizliği ve Gebze fabrika temizliği örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Temizlik şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliğiniz en ince detayına kadar Netpak Temizlik ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz, çerçeveleriniz, duvarlarınız vs. silinir ve inşaat kalıntıları tamamen yok olur.

İş Hanı Temizliği

İş hanı temizliği – Netpak Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz.

Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Site Temizliği

Site Temizliği – Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, İstanbul site temizliği, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

Zemin Temizliği

Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için  uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz.

AVM Temizliği

AVM temizliğinde zemin, merdivenleri ve tuvaletler her saat başı kontrol edilerek temizlenir. Ziyaretçilerin temiz bir ortamda alışveriş yapmaları sağlanır.

 

Leave a comment