Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Zemin Cilalama Hizmetleri

Yüzeylerde derinlemesine temizlik sağlayan bir İstanbul Zemin Temizliği Firması olarak, müşterilerimize daima kaliteli ve uygun fiyatlarda hizmetler sunmaktayız. Zemin Cilalama Hizmetinde, zemin temizlik ve bakımı yapılmaktadır. Son derece teknolojik aletler kullanarak gerçekleştirdiğimiz zemin temizliği, zeminlerin yapısına zarar vermeden yapılmaktadır. Zemin temizliği tecrübe gerektirdiği için profesyonel bir ekip bulundurarak, kaliteli hizmet vermeye önem vermekteyiz.

Zemin yıkama işlemi yeni yapılan sert zemin karo,mermer ve granit mermer gibi yerlerin önce makinelerle kaba pisliğin temizlenip sonra yıkanır. Bu işlem zemin yıkama işlemidir. Sonra yıkanması kontrol edilerek, cilalama işlemine geçilir. Cilalama işlemi 2’ye ayrılır, biri yakma ciladır, öbürü sürme ciladır.müşterimizin isteği üzerine cilalama yapılır. Netpak Temizlik uzman ekip ve ekipmanlarıyla sizlere daha uzun yıllar dayanacak bir hizmet sunmaktadır. Öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyen bir firma olarak, sizlere 7 gün 24 saat bir telefon kadar yakınız.

Mermer cilalamada kategorik olarak kristalize ve polimerize cila olmak üzere iki yöntem kullanılmaktadır. Genellikle kristalize cila çok sert yüzeyler için, polimerize ise biraz daha yumuşak zeminler için tercih edilmektedir.

Sert zemin cilalama : Bu işlem makinelerle yapılan kristalize bir cilalama yöntemidir. Bu sistemde zemin makinelerle iyice çözülür. zemin temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle yapılır. Bu yöntemle yapılan cilalama da zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlenmesi de kolaydır.
İkincisi elle yapılan bezli cilalamadır. Kristalize cilalamaya göre dayanıklılığı azdır. Her iki tip cilalamada da dayanıklılık zemin üzerindeki yoğunluğa bağlı olduğundan ne kadar sıklıkla cila yapmak gerektiği konusunda zaman vermek mümkün değildir.

Cila yüzeyi dış etkenlere karşı korumak ve yüzeye dekoratif görüntü kazandırmak amacıyla fiziksel kuvvet ve çeşitli kimyasallar kullanarak zemini kaplayan kimyasaldır.

Mermer Cilalama Şirketi olarak temizliğin yanında estetik kaygılarla yaptırılan mermer cilalama işlemlerini İstanbul genelinde ve tüm Türkiye’de 7/24 olarak sürdürmekteyiz. Otel, hastane, villa, fabrika, ofis, restoran, mağaza gibi her türlü mekanda mermer silimi, bakımı ve cilalanması işini Karcher cila makinaları ve Ecolab cila kimyasalları ile yapmaktayız.

100 m2 ve üzeri alanlarda ÜCRETSİZ DEMO hizmetimiz bulunmaktadır. Daha önce yapmış olduğumuz mermer cilalama referanslarımızı bizden talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bize e-posta ve telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Temizlik endüstrisinde en yaygın şekilde kullanılan iki çeşit cila maddesi vardır birisi POLİMER CİLA diğeri ise KRİSTALİZE CİLA’ dır. Bu iki cila uygulamasının da birbiriyle kıyaslandığında birbirine karşı üstün özellikleri vardır. Sizlere zemin cilalama hakkında daha geniş bilgi vereceğiz.

POLİMERİZE MERMER CİLASI UYGULAMASI

Polimer Cila: Polimer-yayıcı akrilik asit, akrilik ester ve styreneden oluşur. Genelde mermer cilalama, karo mermer cilalama, traverten cilalama ve mozaik cilalama vs. yüzeylere paspasla veya bezle sürülmek suretiyle uygulama yapılır. Cilanın rengini veren polimer maddesi beyaz olduğu için halk arasında bu cilaya süt cila veya sürülerek yapıldığı için sürme cilada denilir.

Mermere Polimer Cila Nasıl Yapılır ?

Polimer cila yapılmadan evvel yüzeyin tam manasıyla temizlendiğinden ve kurutulduğundan emin olunuz. Polimer cila atılacak yüzeyde uzun süre insan trafiği olmayacağından cila uygulamasına başlamadan evvel önleminizi alıp cila atılacak yüzeye uyarı levhasıyla veya güvenlik şeridi kullanarak içeri girilmesini engelleyiniz. Eskiden cila atılmış bir yüzeyse mutlaka eski cilayı kir ve cila sökücü kimyasal yardımıyla zeminden sökünüz. Aksi halde olumlu netice alamazsınız.

Cila atmaya başlamadan önce polimer cila uygulamasında kullanacağınız tüm ekipmanların eksiksiz yanınızda bulunduğundan emin olun. Cilalama işlemi sırasında cilalanacak yüzeyden uzaklaşmanız cilanın sağlamlığı açısından olumsuz olabilir.

Polimer cila bidonundan veya özel bir kaba koyduğunuz polimer cilayı cilanacak olan yüzeye yaklaşık 5-10 m² ye 100 ml kadar cila boşaltılır ve paspas yapıyormuş gibi “S” harfi hareketlerle zemine yaklaşık 3-4 dakikada yedirilir. Tüm zemine bu işlem uygulandığında zeminin kuruması beklenir. Bu zaman hava şartlarına göre değişkenlik gösterir ama genelde 45 dakikayla 60 dakika arasında zemin kurumuş olur. Kuruyan zemine aynı işlem 2-3 kat hatta zemin istenilen parlaklığa ulaşana dek tekrarlanır.

Zemindeki cila atma cilalama işlemi bittikten sonra zemin kurumaya bırakılır. Palet mopla (nemli Paspas) parlatılır. Zeminin insan trafiğine açılması için aradan en az 4-5 saat geçmesi gerekir. Ama bu süre cilalanmış yüzeyin üzerinde eşya taşımak için geçerli değildir. Cilalı yüzeyde eşya taşınabilmesi için polimer cila atılan yüzey en az tam bir gün bekletilmelidir. Paspasla cilalanmış yüzeye daha da parlaklık kazandırmak ve cila kalıntılarını temizleme için yüksek devirli cila makinesi altına beyaz keçe takılarak zemin parlatılır. Cila atma işi bittikten sonra zaman kaybetmeden kullandığınız ve cila bulaşan tüm malzemelerinizi temizleyiniz. Yoksa cila bu malzemelere de yapışarak kuruyacaktır.

Polimer cila, kristalize mermer cilasına nazaran uzun ömürlü bir cila değildir. Yaklaşık 5-6 kat daha dayanıksızdır. Ama yapılışı Kristalize mermer cilasına göre çok pratik ve ucuz olduğundan kısa vadeli çözümler için tercih edilebilir. Polimer cila uygulaması uzmanlık istemeyen basit uygulanabilen bir cila uygulamasıdır.

KRİSTALİZE MERMER CİLASI UYGULAMASI

A- SPREY KRİSTALİZE MERMER CİLASI UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Kristalize cila uygulaması, yapısında kalsiyum karbonat içeren taşların mermer, karo, traverten vs. yüzeylerde doğal gözeneklerin makine, kimyasal ve uygun aparatlar kullanarak zemin içeriği ile cilanın fiziksel kuvvetle yakılarak reaksiyona sokulması, kısmen de olsa doğal gözeneklerin doldurulması, cilanın zeminle kaynaştırılması işidir. Bu terimi özetleyecek olursak doğal taş zeminlerin cila kimyasalıyla çok daha sert hale getirilip gözeneklerinin de kısmen doldurulma işidir.

Doğal taş zemine Kristalize cila yapma işi belki de temizlik endüstrisinin en çok uzmanlık, tecrübe ve sabır gerektiren işidir. Bize göre endüstriyel temizlik sektörünün şahika noktasıdır.

Kristalize cilanın ilk uygulaması diğer cila uygulamalarına nazaran maliyet ve zaman açısından zahmetli bir uygulamadır. Ama bu cila uygulaması uzun vadede birçok cila ve temizlik uygulamasına göre çok daha ucuz olduğunu ve zeminlerinizi kristalize cila ile korunduğunuz için çok şanslı olduğunuzu hissedecek başka bir cila uygulamasını düşünmeyeceksiniz bile.

Toz Mermer Cilası

Kristalize cila uygulamasına başlamadan evvel cilalanacak zeminden taşınabilen tüm eşyalar taşınmalı taşınmayanlar ise cila buluşmasın diye korunmalıdır. Cila atılacak zeminde insan trafiği olmaması için bariyer veya uyarıcı levha koyunuz. Cilalanacak yüzey zemin yıkama makinesiyle altına siyah keçe takılmak suretiyle tam manasıyla yıkanıp kurutulmalıdır. Daha sonra cila makinesinin altına cila pedi (Çelik yünlü ped) takılır. Kuruluğundan emin olduğumuz zemine sprey şişeye hazırladığımız kristalize mermer cilasını 1 m² lik bölümüne 1-2 kez fıslatırız ve cila makinesiyle zemindeki cilanın üzerinde cila kuruyana dek yaklaşık 2 dakika gezilir. Bu şekilde tüm zemin 1 kat cilalanır.

Kuru bir paspasla zemin üzerindeki cila pedinin kalıntıları temizlenir. Kristalize mermer cilalama işine 2. Ve 3. Katlar için devam edilir. Genelde 3 kat cila uygulaması yeterli olurken bazı zeminlerde bu kat sayısı beş kata hatta 7 kata bile çıkmaktadır. Ortalama 100 m² lik bir zemine 3 kat cila uygulaması yapacağımızı farz edersek cilalama süresi ortalama 5-6 saattir. Kristalize mermer cilası ile mermer cilalama işi bitince makine altındaki cila pedi (Çelik yünlü ped) çıkartılır ve makine altına beyaz keçe takılarak zemin parlatılır. Zemin parlatma işi biter bitmez cilalı zemin insan trafiğine açılabilir. Beklemenize gerek yoktur.

B- ISLAK KRİSTALİZE MERMER CİLASI UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Kristalizasyon uygulanacak alandaki taşınabilen eşyalar uzaklaştırılmalı, taşınamayanların gerekli yerleri örtülmelidir, zemin gevşek ve yapışkan kirlerinden arındırılmalı ve durulanmalıdır. Bu işlem için zemin yıkama yöntemlerinden herhangi biri kullanılabilir. Zeminin tamamen kurumasını beklemeye gerek yoktur. Bu yöntem için tek diskli yer yıkama makinesinin yanında bir ıslak kuru vakum makinesi, tek diskli makinenin su tankı, beyaz ped ve çift kovalı paspas arabası gerekir. Bu çalışma için de çıkışa en uzak noktadan başlayarak çıkışa doğru çalışmakta fayda vardır.

Toz halindeki kristalizasyon ürünü özel uygulama şişesine kendi ölçü kabı ile iki ölçek olarak konulmalı ve üzerine bir ölçek su ilave edilerek iyice çalkalanmalıdır. Bu şeklide hazırlanan krem 5-6 m2 ‘lik bir alan için yeterlidir. Kremi büyük miktarlarda hazırlayıp parça parça kullanmak yerine her uygulama öncesi yeniden hazırlamak gerekmektedir. Elde edilen krem hafif nemli haldeki zemine paralel çizgiler halinde uygulanmalıdır. Bu işlemi altına beyaz ped takılmış tek diskli yer yıkama makinası ile solüsyonun halkalar halinde ovalanması takip etmelidir. Ovalama sırasında temas edilmeyen yer kalmamasına ve kremin dengeli bir şekilde uygulanmasına dikkat edilmelidir.

Islak kristalizasyon uygulama şişesi ve uygulama metodu

Uygulama süresi her bir metrekare için 1,5 dakika olarak planlanmalıdır. İşlem sırasında solüsyon kurumaya başlarsa tek diskli makinanın su tankından yüzeyine bir miktar su verilerek kuruma engellenmelidir. Toplam 8-9 dakikalık bir ovalama süresi neticesinde zemine bolca su verilerek bir kez daha ovalanmalı ve ıslak kuru vakum makinesi ile bakiye solüsyon zeminden vakumlanmalıdır. Genellikle tek kat uygulama ile istenilen kalite ve parlaklık seviyesine ulaşılır. Eğer işlem tek katta bitirilecekse uygulama alanı son kez bir dakika kadar duru su ile ovalanarak durulanmalı ve vakumlanmalıdır. Eğer ikinci kat uygulama yapılacaksa son durulama işlemi ikinci kattan sonra yapılabilir.

Uygulamaya tüm alanda aynı şekilde ve arada geçiş izleri bırakmadan devam edilmelidir. Uygulama bittiğinde istenilirse tüm alan çift kovalı paspas arabası ile duru su kullanarak tekrar durulanabilir.
Bu işlemin ardından tek diskli makinenin altına temiz ve kuru bir beyaz ped takılarak alan parlatılırsa çok daha güzel bir görünüm elde edilecektir.

Farklılıkları                                                                             Polimer Cila         Kristalize Cila

Yüzeye Uygulanırken Uzmanlık ister                                                                          X
Cilanın İlk Maliyeti Ucuzdur                                                           X
Cila Atılan Yüzey Hemen Kurur                                                                                   X
Cila Maddesi Çok Dayanıklıdır                                                                                     X
Zamanla Yıpranan Yüzeyler Lokal Tamir Yapılır                                                          X
İstenirse Zeminden Kolay Çıkartılır                                               X
Cila Atma İşi Zaman Almaz                                                           X
Cila Atarken Makine Gerekir                                                                                        X
Zemin Üzerinde Film Tabakası Oluşturur                                      X
Zeminle Kaynaşarak Zeminin Parçası Olur                                                                 X
Yeni Cila Atarken Eski Cilayı Sökmek Gerekir                              X

Mekanınızı cilalatın. Hayatınıza renk katın…

Zemini aşınmaya karşı koruduğu için binanın kullanım ömrünü uzar.

Zemindeki gözenekler cila ile dolduğundan, kir tutmaz ve bakteri oluşumu en aza iner.

Cilalı yüzeylerde temizlik için ayrılan zaman ve maliyet azalır.

Cilalı yüzey modern ve ferah gözükür, yaşam kaliteniz yükselir.

Cilalı yüzeyler ortamdaki ışığı son derece iyi yansıtır. Eşyalarınızın ve mekânın çekiciliği artar.

Cilalı yüzeylerde kayganlık direnci en üst seviyededir. Kayıp düşme kazalarına karşı sizi ve ziyaretçilerinizi korur.

SPREY KRİSTALİZE CİLA UYGULAMASINDA KULLANILACAK MALZEMELER

 1. Kristalize mermer cilası her 100 m² için iki litre
 2. Kir ve cila sökücü her 100 m² için beş litre
 3. Cilalı yüzey bakım maddesi her 100 m² için bir litre
 4. Cila makinesi 1 adet
 5. Islak kuru vakum makinesi 1 adet
 6. Paspas arabası 1 adet
 7. Kaygan zemin ikaz levhası zemin boyuna göre 1-2 adet
 8. Servis arabası 1 adet (uygulama sırasında kullanılan malzemenin düzenli durması için)
 9. Islak paspas 1 adet
 10. Nemli paspas 1 adet
 11. Yer çekçeği 1 adet
 12. Çöp poşeti 1 paket
 13. Yer kazıma bıçağı 1 adet (cilalanacak zeminde inşaat kalıntısı varsa yerden sökmek için)
 14. Siyah keçe 100 m² için 1 adet
 15. Beyaz keçe 100 m² için 1 adet
 16. Cila pedi çelik ped 100 m² için 3 adet
 17. Paspas sistemi kapı girişine uygun boyutta 3lü sistem
Mermer Cilalama

Mermer Cilalama ve Mermer zeminlerin bakımı periyodik ve düzenli olarak müşteri istekleri doğrultusunda dünyaca ünlü cila ürünleri kullanılmalıdır. Cila olarak iki çeşit cila vardır. Kristalize ve ekspert cila kullanılmaktadır.

Pvc Cilalama

Pvc Cilalama yapılan yüzeylerde pvc daha uzun süre zarar görmeden ilk gün ki gibi kullanılmasını sağlar. Yüzeye Pvc Cilalama yapılmadığı zaman pvc dış etkilere karşı korunmamış olur. Pvc Cilalama yüzeylere dışarıdan alabilecek tahribatlara karşı korucu bir tabaka oluşturur.

Doğal Taş Cilalama

Doğal taş ya da diğer zeminler zamanla parlaklığını (eğer cilalıysa) kaybeder. Bu yaptığınız temizliğe ve kullandığınız cila koruyucu malzemelerle uzatabilir ancak sonunda zeminlerin tekrar cilalanması gerekecektir. Küçük çizikleri olan ve cilası eskimiş parke için kumlama, zımparalama ve cilalama işlemini profesyonel bir firmaya yaptırmalısınız.

Zemin Cilalama Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

Zemin Cilalama Hizmetleri olarak Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. İstanbul Zemin Temizliği veya İstanbul Zemin Cilalama ile hizmet veren temizlik şirketleri arasında adını unutturmayan ve aynı zamanda yapmış olduğu işler ile kendini kanıtlamış, zeminlerin temizlenmesi konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullandığımız mermer temizlik ürünleri, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Zemin Cila Hizmetleri

01

Netpak olarak sizlere vermiş olduğumuz zemin cilalama da en çok kullanılan yöntem olan Kristalize cilalama yöntemi, yapılışı bakımından zor ve uğraş gerektiren bir yöntemdir. Ortalama cila ömrü kullanıma göre değişim göstermektedir. Evlerde 2 yıl, işyerlerinde 1 yıldır. Bu yöntemi uyguladığınız zaman zemininizin bakımı da daha kolay olacaktır.

Devamını Oku
01

Zemin Cilalama Hizmetleri

Zemin Cilalama Hizmetleri
02

İlk yöntem, zemininizin dayanıklılığını ve parlaklığını size daha çok hissettirir. Bu ilk yöntem mermer, traverten vb. gibi kalsiyum karbonat içeren el değmemiş taşlara uygulanan kristalize cilalama yöntemidir.

Devamını Oku
02

Kristalize Cilalama Hizmetleri

Kristalize Cilalama Hizmetleri
03

İkinci yöntem ise polimer bazlı cilalarla uygulanan yöntemdir. Polimer cila kendi kendine parladığı için herkes tarafından yapılabilen cilalardır. Dayanıklılığı yani ömrü kristalize yöntemine oranla daha azdır.

Devamını Oku
03

Polimerize Cilalama Hizmetleri

Polimerize Cilalama Hizmetleri

Zemin Cilalama Nasıl Yapılıyor?

Mermer cilalamada kategorik olarak kristalize ve polimerize cila olmak üzere iki yöntem kullanılmaktadır. Genellikle kristalize cila çok sert yüzeyler için, polimerize ise biraz daha yumuşak zeminler için tercih edilmektedir.

Zemin Cilalama Şirketleri konusunda, uzun yıllara varan tecrübe ve birikime sahip olan Netpak Temizlik, profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı uzman personeller, kaliteli hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Zemin cilalama yöntemleri, kullandığımız yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

Kristalize Cila kullanılarak Zemin Cilalama Yöntemi
İş merkezi, plaza, rezidans ve otel gibi yüksek katlı binalar, dış cephe temizliği için riskli ve ulaşılabilirliğin zor olduğu yapılardır. Ayrıca birçok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor.
Polimerize Cila kullanılarak Zemin Cilalama Yöntemi
Polimerize Cilalama özellikle PVC, linoleum ve marley zeminlerde kullanılabilen tek cilalama yöntemidir. En iyi sonucun alınması için 3 defa kurutularak tekrar cila sürülmesi gerekmektedir. Bu her iki tip cila da uygulandığı zemine kayganlığını kaybettirirler. Çok fazla insan sirkülasyonunun olmadığı yerlerde 3 seneye kadar dayanıklılık gösterebilmektedir.
Netpak Zemin Cilalama Hizmetleri
Bu tip yapılarda genelde kullanılan yöntem dağcı dış cephe cam temizliği yöntemidir. Farklı durumlarda tabi ki müşteri yönlendirmesi sonucunda kullanılan farklı yöntemlerde olabilir. Netpak Temizlik Hizmetleri...

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, zemin cilalama hizmetleri konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Zemin Cilalama ve Zemin Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Cilalama kristalize ve polimerize olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. Kristalize cila ile yumuşak cila türü olan polimerize cila arasında şu farklılıklar vardır;

* Kristalize cilalama mermer, traverten gibi doğal taşlara uygulanır. Asla pvc zemin kaplama gibi yumuşak yüzeylerde kullanılmaz. Yumuşak zeminlerin cilalaması polimerize cilalar ile yapılır.

* Kristalize cilada aşınan yerlere lokal yamalar yapılabilir, ama polimerize cilada zemindeki tüm cilayı söküp yeniden uygulama yapmak gerekir.

* Kirstalize cilalama uygulaması zor ve uzun süren ancak hem dayananıklı hemde görürünüm açışından daha üstündür.

* Kristalize cilanın ilk uygulaması oldukça pahalı olmasına rağmen bakımı kolay, dayanıklılığı ve lokal yenileme olanakları ile uzun vadede polimerize ciladan daha daha ekonomiktir.

* Kristalize cilalama yapılırken temizlik şirketleri, gerektiğinde sadece cila yapılacak birkaç metre alanın trafiğe kapatması yeterli iken polimerize cilalama sırasında işlem bitene kadar alana kesinlikle girilmemesi gerekir.

Zemin Cilalama Hizmetleri Formumuzu Kullanarak Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

  Anahtar Kelimeler :

  Zemin temizliği, Zemin temizlik, Zemin temizleme, Zemin pvc temizliği, Zemin parke temizliği, Zemin mermer temizliği, Zemin epoksi temizliği, Zemin pvs temizliği, Mermer cila hizmeti, Mermer cila hizmetleri, Mermer cila şirketleri, Mermer cila şirketi, Mermer cila firmaları, Mermer cila firması, Mermer cila fiyatları, Mermer cila fiyatı, parke cila hizmeti, Parke cila fiyatı, Mermer yıkama, epoksi temizliği, zemin yıkama, kristal cila, süt cila, İstanbul zemin cila şirketleri, İstanbul zemin cila firmaları, zemin en iyi cila hizmeti, makine ile zemin temizliği, zemin temizlik şirketi, zemin temizlik şirketleri, zemin temizlik firmaları, zemin temizlik firması, zemin cila hizmetleri,