Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Ev Temizliği

İstanbul Ev Temizliğinde Öncü Firma Netpak Temizlik; Görevlerle dolu uzun günler nedeniyle temizlik yapmaya vaktiniz yok mu? Çocukları okula götürürken ve ev ödevlerine yardım ederken yerleri yıkayamıyor, süpürecek ve tozu silemiyor musunuz? Yorgun ve fazla çalıştığınızda, en son isteyeceğiniz şey Cumartesi sabahı temizlik yapmaktır.

Bu nedenle, evinizin, dairenizin veya ofisinizin temiz bir şekilde parlaması için bölgede kullanışlı bir temizleyici bulmanız gerekir. Profesyonel temizlikçi dairenizi veya evinizi düzenli olarak temiz tutacaktır veya tatillerden önce daireyi kiracılardan temizlemenize, pencereleri yıkamanıza, halıları ısıtmanıza veya daireyi derinlemesine temizlemenize yardımcı olacaktır. 

Temizlikte özverili olmak kadar uygun fiyatlı eşyalı ev temizlik hizmetleri de önemlidir. Bütçenize zarar vermeden bir temizlik yapmanın temelinde ise işini müşteri memnuiyetine dayalı bir firma ile anlaşmak yatar. Hem işini özveriyle yapan hem de yaptığı işten sizin bütçenize sarsmadan bir maliyet sağlayan firmamız ile evleriniz artık dip köşe temizlenirken cebinizi yakmayacak.

İstanbul Ev Temizlik Firması Netpak Temizlik, 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil İstanbul genelinde temizlik hizmeti vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir. Evinizde ki hangi aşamalarda bizde ev temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz bunları aşağıda açıklama getirilmiştir.

Bu hizmetleri şöyle sıralayabiliriz:

Taşınma Öncesi Detaylı Daire Temizliği :
İnşaat veya tadilat sonrası detaylı ev temizliği için firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ – Kir Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo-Wc Temizleyici, Krem Temizleyici olmak üzere 9 farklı kimyasal kullanılmaktadır.

Boş Ev temizliği : Yeni daire satın aldınız veya kiraladınız. Dairenize taşınmadan önce bizlerle iletişime geçip evinizin detaylı olarak temizlenmesini ve aynı zamanda ekstra olarak ev dezenfekte hizmetlerini de isteyebilirsiniz. Dairenizde bulunan eski veya yeni kalıntılar, izler ve lekeler kirlerle birlikte temizlenip sizlerin daha temiz, hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanına taşınmanıza olanak sağlamaktadır.

İnşaat veya Tadilat Sonrası Temizliği : Sıfırdan bir dairenin içerisine girmeden önce mutlaka inşaat sonrası temizlik hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir. Evinizin inşaat kalıntıları sonrası temizliği yapılmazsa uzun süre geçip kalıntılar artık son derece çıkmaz hale gelebilir. Dairenizde tüm kalıntılar ve temizlenmesi gereken alanları tek tek tespit ederek gerekli kimyasal bileşenler kullanılarak sıfır görüntüsünü kazandırabiliriz.

Dezenfekte ve ilaçlama hizmetimiz ile mekanlarınızı bakteri ve virüslere karşı temizliyoruz. 

Profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli ekibimiz ile Corona virüslerine karşı sağlığınızı koruma altına alıyoruz.

Randevu almak için firmamızla e-posta, whatsapp veya telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Boş Ev Temizlik Hizmetleri

İstanbul ev temizliği ve temizlik personeli temini alanında her an rekabet sürmektedir. Bu bağlamda boş ev temizliğinde öncelikle, kaliteli ürün yelpazesi ve hesaplı fiyat politikasını özümsemiş firma anlayışımızla, her zaman paranızın tam karşılığını alırsınız.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Yeni boyanmış veya inşaat halinden yeni kurtulmuş dairelerinizi en kısa ve en temiz şekilde; huzurla oturmanız için dip bucak elden geçiriyoruz. Boya kalıntıları, cam çerçeve etiketleri, dolap içi talaş tozları, banyo ve tuvaletlerde ilaçlı derz temizliği yapılarak oturmaya hazır ederek teslim ediyoruz.

Eşyalı Ev Temizlik Hizmetleri

Rutubetli hava ortamı, evlerde küf pas ve yapışkan kirlerin olmasına neden olmakla birlikte hastalıklı ve sağlıksız ortamları da beraberinde getirmektedir. Eşyalı Ev Temizlik Hizmetlerimiz Profesyonel ekip ile tam zamanında yapılıp teslim edilmektedir.

Ev Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

Ev Temizlik Firmaları arasında ilk sıralarda olan Netpak Temizlik olarak müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin bizleri referans olarak göstermesi ve önermesi, firmamız için son derece değerlidir. 

 

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Ev Temizlik Hizmetleri

01

Tadilat Sonrası meydana gelen kirlenmiş evinizi temizliyoruz. Tadilattan oluşan her türlü artığı temizliyoruz. Kullandığımız özel deterjanlar ve buharlı temizlik sistemimiz özenle temizliyor, temiz bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Devamını Oku
01

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri
02

İnşaat sonrası kaba ve ince ev temizliğini yapıyoruz. Kullandığımız özel deterjanlar ve buharlı temizlik sistemimiz ile evinizi özenle temizliyor, gönül rahatlığıyla oturacağınız bir hale getiriyoruz.

Devamını Oku
02

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri
03

TSE belgeli en iyi kimyasalları kullanarak, evinizdeki banyo, tuvalet, oturma odası, salon mutfak balkon ve merdiven gibi alanlarınızı temizleyerek ve havasını değiştirerek nefes almanızı sağlarız.

Devamını Oku
03

Eşyalı Temizlik Hizmetleri

Eşyalı Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği Nasıl Yapılıyor?

İstanbul ev temizliği söz konusu olduğunda Netpak temizlik olarak hem profesyonel temizlik personellerimiz hem kullandığımız temizlik malzemeleri bir numara ve aynı zamanda birlikte çalıştığımız müşteri portföyümüz ile de İstanbul da en deneyimli temizlik firmaları‘ndan biriyiz. Temizlik özellikle de bizim toplumumuzda son derece dikkat edilen bir durumdur. Profesyonel temizlik şirketleri ile çalışmak ve sağlığa zararı olmayan bitkisel deterjanlar ile evinizin temizlenmesi istiyorsanız Netpak Temizlik ile mutlaka tanışın.

 

Eşyalı Ev Temizliği
Tanıdıklardan sonra temizlikçi aramak ve çeşitli şirketlerden teklifler istemek için zaman kaybetmeyin. Talebinizi girin ve tarafımıza ulaşın. Bizlere nasıl bir temizlik istediğinizin bilgisini verin ve gerisini bize bırakın...
Boş Ev Temizliği
İple erişim, binada herhangi bir hasara neden olmaz ve çevreye hiçbir zarar vermez. Dış cephe cam temizliği uygulanan yapılarda, gürültü ve görüntü kirliliği olmaz.
Tadilat Sonrası Temizlik
Yeni bitmiş inşaatlarda ya da bina içerisinde yapılan tadilatlardan sonra pek çok pislik ortaya çıkmaktadır. Netpak Temizlik Hizmetleri üstesinden gelemeyeceğimiz bir tadilat sonrası yoktur.

Eşyalı ev temizliği bilinenin aksine boş ev temizliğinden çok daha zordur. Çünkü temizlik esnasında profesyonel bir şekilde eşyalar temizlenmediğinde ve yanlış malzemelerin eşyalar üzerinde uygulanmasında eşyalar zarar görür. Bütçenizi aşan bir durumda aldığınız eşyaların sadece bir temizlik için zarar gördüğü ve kullanım ömrünün azaldığı durumlarda ise temizlik bir anlam ifade etmez. Bu nedenle siz de ev temizliğine yardımcı bayan ile çalışmak yerine profesyonel temizlik firmalarına temizliği bırakın ve eşyalı ev temizliğini en uygun ev temizleme fiyatlarına sizin için yapalım.

 

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Ev Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

İstanbul Ev Temizlik Hizmetleri Netpak olarak İstanbul genelindeki Temizlik Hizmeti ve Temizlik Hizmetleri konusun da bir numara olan müşteri odaklı çalışan ve müşterilerinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan bir firma olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Ev Temizlik Hizmetleri Formumuzu Kullanarak En İyi Fiyat Teklifini Alabilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    Ev Temizlik Şirketi, Ev Temizlik Şirketleri, Ev Temizlik Firması, Ev Temizlik Firmaları, Ev Temizlik Hizmeti, Ev Temizlik Hizmetleri, Boş Ev Temizliği, tadilat Sonrası Ev Temizliği, İstanbul Ev Temizliği, Ev Temizliği Elemanı, İnşaat Sonrası Ev Temizliği, Boya Sonrası Ev Temizliği, Eşyalı Ev Temizliği, Ev Temizliği Şirketi, Günlük Ev Temizliği, Düzenli Ev Temizliği, Ev Genel Temizlik, Uygun Fiyat Ev Temizliği, Yarım Gün Ev Temizliği, Ev Temizlik Elamanı, Ev Temizlik Ücretleri, Tadilat Sonrası Ev Temizlik, Tadilat Sonu Ev Temizliği, Daire Temizliği, Daire Temizlik, Daire Temizlik Şirketi, Daire Temizlik Şirketleri, Daire Temizlik Firması, Daire Temizlik Firmaları, Daire Temizlik Hizmeti, Daire Temizlik Hizmetleri, Uygun Fiyat Daire Temizliği, Düzenli Daire Temizliği, Boş Ev Temizlik Şirketleri, Boş Ev Temizliği Şirketleri, Boş Ev Temizlik Şirketi, Boş Ev Temizlik Firması, Boş Ev Temizlik Firmaları, Boya Sonrası Ev Temizlik, Lojman Temizliği, Netpak Ev Temizlik Hizmetleri