Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

İşyeri temizliği

İşyeri Temizliği ile çalışma alanlarının temizliği profesyonel kişiler ve firmalarca yapıldığı takdirde ortaya çok daha kusursuz bir görüntü çıkıyor. 

Belli bir ücret ödeyerek satın alacağınız iş yeri temizlik hizmetleri ile herhangi bir sorun yaşamazsınız ve tam aksine sizler de taleplerinize daha profesyonel ve daha sağlıklı bir şekilde yanıt alma şansı elde edeceksiniz. 

İstanbul temizlik şirketleri de bunun bilincinde ve insanlara en iyisini sunabilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar.

İstanbul’da hali hazırda hizmet veren sayısız firma var ve her geçen gün bir yenisi eklenerek sektör daha kalabalık ve daha rekabetçi bir görüntü sergiliyor diyebiliriz.

İşyeri temizliği için bu rekabet ortamı elbette müşterilerin işine yarıyor ve kaliteli temizlik hizmeti için ödeyeceğiniz rakamlar belli oranda azalıyor.

İstanbul işyeri temizlik şirketi Netpak temizlik, güler yüzlü personeli, kalite ve güven prensibi ile hizmetinizdedir. İstanbul Temizlik Şirketleri sektöründe tam 10 yıldır İstanbul’un her semtine temizlik şirketi hizmeti vermekte olan firmamız kalite, güler yüz ve sonsuz hizmeti ilke edinmiştir. İstanbul temizlik şirketi olarak konusunda uzman kadromuz sayesinde siz de referanslarımız da ki aldığı hizmetten son derece memnun müşterilerimiz den olmak isterseniz, tek yapmanız gereken temizlik firmamızı arayarak randevu almanız yeterlidir.

İş Yeri Temizlik Şirketi olarak %100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekten mutluyuz

İstanbul şehrinde çalışmalarını yürüten ve bu sektörde kendi markasını yaratmış olan çok özel adresler var. Temizlik eylemi bireysel olarak yapıldığında sizlere de zor geliyor ya da buna zaman ayıramadığınızı fark ediyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden İstanbul temizlik şirketleri ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Güven veren ve bununla birlikte ekonomik rakamlar ile karşımıza çıkan firmalar sayesinde sektörel rekabet artıyor ve firmalar kendilerine bir şekilde çeki düzen veriyorlar.

İstanbul işyeri temizlik şirketleri

İstanbul şehrinde bulunan işinin ehli, uzman ve sertifikalı temizlik ekibimiz için en kaliteli temizlik personellerini sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan personellerimizi temizlik hizmeti için tarafınıza yönlendirelim.

İstanbul işyeri temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece İstanbul değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, gibi konularda hizmet verebiliriz. Ancak ek talepleriniz için işyerinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

İstanbul şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

İstanbul şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

İstanbul işyeri temizliği fiyatları ne kadardır?

İstanbul işyeri temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. 

İş Yeri Temizlik Firmaları

İstanbul şehrinde bulunan işinin ehli, uzman ve sertifikalı temizlik ekibimiz için en kaliteli temizlik personellerini sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan personellerimizi temizlik hizmeti için tarafınıza yönlendirelim.

İş Yeri Temizlik Hizmetleri

İhtiyacınız olan her temizlik hizmeti konusunda bilgi alarak, İstanbul’un tüm ilçeleri için temizlik personeli talep edebilirsiniz. Ayrıca kirli halılarınız için yerinde halı yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetimiz mevcut olup çok kirli alanlara buharlı temizlik işlemi ve tam temizlenmesi için ultrasonik temizleme hizmetleri vermekteyiz.

İş Yeri Temizlik Şirketleri

İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen, teknolojik & hijyenik ekipmanları aynı zamanda eğitimli sertifikalı personeller ile aktif çalışan Netpak Temizlik olarak sizlere 7/24 temizleme hizmetleri vermekten gurur duyuyoruz.

İş Yeri Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

İşyeri Temizlik Firmaları olarak Müşteri Memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. Yüksek binalarda ofis katları için özel eğitimli personellerimiz ile hem işyeri ve ofis temizliği hem de binaların dış yüzeyindeki camların silinmesi ve temizlenmesi konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan çoğu temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

İşyeri Temizlik Hizmeti

01

Zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz işyerlerimizde temizliğin sağlanması oldukça önemlidir. Klimalı ortamlardaki toz ve akarların alerjik etkilerinden olumsuz etkilenmemek için mutlaka düzenli olarak temizlenmeleri gerekmektedir. Bu yüzden Netpak Temizlik kapılardan ofis gereçlerine kadar her yerde nitelikli bir temizlik sunmaktadır.

Devamını Oku
01

İşyeri Temizlik Hizmetleri

İşyeri Temizlik Hizmetleri
02

Bilindiği gibi plaza ve işyeri temizliği kurumlar için önemli bir noktadır.NetpakTemizlik plaza temizliği alanında iç ve dış temizlik olmak üzere sizlere hizmet vermektedir. Ekipman ve personeliyle işyeri ve plazalarınızın temizliğinde her zaman ihtiyaç duyduğunuz desteği size sağlamaya hazır.

Devamını Oku
02

İşyeri Temizlik Personeli

İşyeri Temizlik Personeli
03

Ofis Temizliği kapsamında, Camların ve duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve tuvaletlerin ovulup temizlenmesi, zemin temizliği, merdivenlerin, asansörün temizliği. Sadece bir defaya mahsus, günlük, haftalık, aylık veya sözleşmeli olmak üzere temizlik hizmet süresini belirleyebilirsiniz.

Devamını Oku
03

İşyeri Temizliği Ekipmanları

İşyeri Temizliği Ekipmanları

İşyeri Temizliği Nasıl Yapılıyor?

İş yeri temizlik şirketleri konusunda, uzun yıllara varan tecrübe ve birikime sahip olan Netpak Temizlik, profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı uzman personeller, kaliteli hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Binaların dış cephelerini temizlerken, kullandığımız yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

 

İşyeri Temizlik Zamanları
Netpak olarak asıl uzmanlık alanımız olan işyeri temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.
İşyeri Temizlik Personelleri
Kurumsal temizlik taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirecek olan ekibimiz, temizlik firmalarından düzenli olarak talep ettiğiniz her türlü ihtiyacı üstlenmektedir. Bu yüzden rutin temizlik hizmeti için size özel fiyatlar ve çalışma şekilleriyle her zaman sizi memnun edecek sonuçlar sunmaktadır.
İşyeri Temizlik Ekipmanları
Bu tip yapılarda genelde kullanılan yöntem dağcı dış cephe cam temizliği yöntemidir. Farklı durumlarda tabi ki müşteri yönlendirmesi sonucunda kullanılan farklı yöntemlerde olabilir. Netpak Temizlik Hizmetleri...

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, iş yeri temizliği konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


İş Yeri Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

İşyeri Temizlik İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Anahtar Kelimeler :

İş Yeri Temizliği, İş Yeri Temizlik, İş Yeri Temizlik Şirketi, İş Yeri Temizlik Şirketleri, İş Yeri Temizlik Firması, İş Yeri Temizlik Firmaları, İş Yeri Temizlik Hizmeti, İş Yeri Temizlik Hizmetleri, İş Yeri Temizliği Şirketi, İş Yeri Temizleme, İş Yeri Temizlik Elemanı, İstanbul iş Yeri Temizliği,