Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Uygun fiyatlı dezenfekte şirketi olma ünvanını, yapmış olduğu kaliteli ama uygun fiyatlı Dezenfekte Hizmetleri ve uygun fiyatlı İstanbul Dezenfeksiyon Hizmetleri ile kanıtlamış olan Netpak Temizlik müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuştur.

– Netpak temizlik hizmetleri

Dezenfekte Hizmetleri

Dezenfekte Firmaları arasında yer alan Netpak Dezenfekte eşsiz hizmet kalitesi ve profesyonel temizlik personeli ile yaşam ve çalışma alanlarınız dezenfekte ederek sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem verir. Ofis dezenfeksiyon hizmetimiz ile işyerleriniz Covid-19 salgınına karşı koruma altında. Dezenfekte Şirketi olarak küçük işletmelerden kurumsal işletmelerin tamamına uzman personelimiz ile kaliteli hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz.,

Başta sağlık tesisleri olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, fabrikalar gibi tüm kapalı alanlarda ortam dezenfeksiyonu uygulamalarını eğitimli hizmet personelleri ile hayata geçirmektedir.
Sağlık hizmetlerinin sunumu sürecinde enfeksiyon kontrolü ve bu hizmetin yönetilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Hastanelerde enfeksiyona bağlı gerek hasta gerekse sağlık çalışanlarında önemli sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Netpak, hastanelerde sorun teşkil eden çoklu dirence sahip mikroorganizmaların bertarafı ve çevresel bulaşımın önlenmesi için sağlık tesislerindeki dezenfeksiyon işlemlerini doğru ekipman, sarf ve uygulamalar ile gerçekleştirmektedir.
Bu konuda yetişmiş eğitimli personelleri ile izolasyon alanları, yoğun bakım üniteleri ve ameliyathane gibi özel alanlarda dezenfeksiyon işlemlerini profesyonel çözüm yöntemleriyle vermektedir.

Dezenfeksiyon hizmetlerinde doğru sarf ve uygulamaların yanı sıra işleminin etkinliği sürekli ölçülerek, kontroller sağlanmaktadır. Uluslararası kalite sertifikalarının ve hizmet anlayışının gereği olarak hizmet süreçlerini takip etmekte ve sürekli iyileştirme çalışmalarını yerine getirmektedir.

Dezenfekte Şirketleri arasında Netpak Dezenfekteyi seçtiğiniz için teşekkürler. Birçok kurumsal firmaya verdiğimiz kaliteli hizmetler gibi firmanıza kaliteli hizmeti sunmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İş Yeri Dezenfekte
İş yeri dezenfekte hizmeti ile iş yerinizde ortak kullanım alanları dahil tüm alanlar uzman ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilmektedir. İş yeri dezenfekte işlemi mesai saatleriniz dışında yapılabildiği gibi mesai saatlerinde de yapılabilmektedir. İş yeri dezenfeksiyon işlemi sırasında her bir çalışanın 30 dakikalığına çalışma alanından ayrılıp mola yapması yeterli olacaktır. Uygun iş yeri dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Apartman Dezenfekte
Apartman dezenfekte hizmeti ile apartman ortak alanlarının dezenfeksiyonu gerçekleştirilmektedir. Başta apartman girişi, asansörler olmak üzere tüm alanlar dezenfekte edilmektedir. Uzman ekibimizin sizlere önereceği periyodlarla uygulama yapılarak risk minimize edilir. Apartman dezenfeksiyon işlemi uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Uygun apartman dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Ev Dezenfekte
Ev dezenfekte hizmeti özellikle covid pozitif çıkan bireylerin negatif sonuç vermesi ile birlikte ortamı dezenfekte etmek amacıyla sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ev bireylerinde çıkan vakanın negatife dönmesi ile beraber ev dezenfeksiyon hizmeti almanız tavsiye edilmektedir. Bu hizmeti aldıktan sonra dilerseniz belli periyodlarla tekrar da yaptırabilirsiniz. Uygun ev dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Fabrika Dezenfekte
Fabrikalar yoğun insan nüfusunun bir arada çalıştığı ve bulaşı olması durumunda da çok sayıda insanın risk altında bulunduğu alanlardır. Bu sebeplerden dolayı fabrika dezenfekte hizmeti birçok fabrika tarafından belli periyodlarla tercih edilmektedir. Fabrika dezenfeksiyon işlemi uzman ekipler tarafından, fabrikanın mesai saatleri dışında uygulanabilmektedir. Uygun fabrika dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, uygulama saatleri için de bilgi alabilirsiniz.

Ofis Dezenfekte
Yeni normal ile birlikte ofis çalışmaları tekrar başlamıştır. Ofis dezenfekte hizmeti ile ofislerin virüs yükünü sıfıra indiriyoruz. Belli aralıklarla tekrarlanan ofis dezenfeksiyon hem çalışanların daha huzurlu bir ortamda çalışmasına yardımcı oluyor hem de bulaşı riskini ciddi anlamda düşürüyor. Ofis dezenfekte fiyatları çok uygun tutulmaktadır. Uygulaması mesai saatlerinde 30 dakikalık bir işlem olmakla beraber mesai saatleri haricinde de uygulanabilmektedir. Uygun ofis dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Okul Dezenfekte
Okulların açılması ile birlikte okul dezenfekte hizmeti önem kazanmıştır. Okullarda eğitimin aksamadan sürmesi için birçok kurum okul dezenfekte şirketlerinden hizmet almaktadır. Yoğun nüfus taşıyan bu binaların virüs yükü diğer ortamlardan çok daha riskli durumdadır. Uzman ekiplerimizin de önereceği periyodlarla okul dezenfekte uygulaması yapılması önerilmektedir. Uzman okul dezenfekte ekiplerimiz, eğitim saatleri dışında uygulama yapabilmektedir. Uygun okul dezenfekte fiyatları için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

 

Dezenfekte Hizmetleri

İstanbul Dezenfekte Hizmetleri olarak sizlere en uygun dezenfekte hizmetini sunmaktan gurur duymaktadır.

Dezenfekte Şirketleri

İstanbul Dezenfekte Şirketleri denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Netpak Dezenfekte Şirketidir.

Dezenfekte Firmaları

Firmaların Dezenfekte Hizmetlerini Netpak Dezenfekte düzenli olarak takip edip gününde dezenfekte yapmaktadır.

Dezenfekte Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

İstanbul Dezenfekte Firmaları arasında adından çokça söz ettiren Netpak Temizlik Hizmetleri işinin ehli ve sertifikalı, yaptığı iş de uzmanlaşmış personelleri ile diğer firmaların verebileceği hizmet ile aynı değerde olup fiyatlarımız ile de onlardan çok daha uygun dezenfekte hizmetleri sektörde %100 mutlu müşteri anlayışını sürdürmektedir. 

Netpak Dezenfekte Firması olarak Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. Müşterilerimize; profesyonel temizlik ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan çoğu temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Dezenfekte Hizmetleri

01

İş yeri dezenfekte hizmeti ile ortak kullanım alanları dahil tüm alanlar uzman ekiplerimiz tarafından dezenfekte edilmektedir. İş yeri dezenfekte işlemi mesai saatleriniz dışında yapılabildiği gibi mesai saatlerinde de yapılabilmektedir.

Devamını Oku
01

Ofis Dezenfekte Hizmetleri

Ofis Dezenfekte Hizmetleri
02

Ne kadar da olsa dışarda temas ettiklerimize dikkat etsek veya geldiğimizde gerekli temizliğimizi yapsak da evimizi önlem alarak dezenfekte ettirmeliyiz.

Devamını Oku
02

Ev Dezenfekte Hizmetleri

Ev Dezenfekte Hizmetleri
03

İstanbul'un Tüm İlçelerine Dezenfekte Hizmeti vermekteyiz. Netpak Dezenfekte Olarak şu korona virüs günlerinde payımıza düşen dezenfekte hizmetini en iyi şekilde vermek tüm Türkiye vatandaşlarına borcumuzdur.

Devamını Oku
03

İstanbul Dezenfekte Hizmetleri

İstanbul Dezenfekte Hizmetleri

Dezenfekte Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Dezenfekte Şirketleri alanında, uzun yıllara varan tecrübe ve birikime sahip olan Netpak Dezenfekte Hizmetleri, profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı uzman personeller, kaliteli hizmet prensibiyle çalışmaktadır. 

 

Ofis Dezenfekte
Ofislerimiz sürekli insanların gelip gittikleri alanlar olduğu için dezenfekte en çok yapılması gereken yerdir. İşyerimize müşterilerimiz olsun yakınlarımız olsun sürekli giriş-çıkış olduğunu ve kişilerin potansiyel virüs taşıyıcı olduğunu düşünüp daha dikkatli hareket edilmesi gerekiyor. Dükkan ve Mağaza Dezenfekte ve İşyeri Dezenfekte veya Depo Dezenfekte uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.
Ev Dezenfekte
Ev Dezenfekte Hizmetlerini Netpak Temizlik olarak ayağınıza kadar getiriyoruz. Sizler evinizden çıkmadan biz dezenfekte işlemini gerçekleştirip çıkıyoruz. Sizlerin belirlediği gün ve saatte düzenli dezenfekte hizmetini verebiliriz. İster Residance olsun ister villa olsun tüm katları detaylı olarak dezenfekte etmek gerekir. Özellikle insanların temas edebilecekleri yerlerin dezenfekte edilmesi zorunludur.
Mekan Dezenfekte
Hijyen ve Temizliğimize önem verdiğimiz şu günlerde bulunduğumuz mekanlarda dezenfekte hizmetlerini sağlamak temiz ve sağlıklı bir ortamda çalışmak ve tabi ki sevdiklerimize dönüşümüzde virüslerin üzerimizde bulunma riskini azaltmak amaçlı Mekan Dezenfekte Hizmetleri Netpak Temizlik olarak sizler kadar önemsiyor ve ona göre dezenfekte yapılmamış hiö bir köşe bırakmıyoruz...

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, Dezenfekte Hizmeti konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Dezenfekte Hizmetlerimizden Kareler...

Dezenfekte Hizmeti İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Dezenfekte Hizmetleri Formumuzu Kullanarak Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    Dezenfekte Hizmetleri, Dezenfekte Şirketleri, Dezenfekte Firmaları, Dezenfekte Hizmeti, Okul Dezenfekte Şirketi, Ev Dezenfekte Şirketi, Ofis Dezenfekte Şirketi, İş Yeri Dezenfeksiyon Şirketleri, Dezenfeksiyon Şirketleri, Dezenfeksiyon Firmaları, Dezenfeksiyon Hizmetleri, Okul Dezenfeksiyon Şirketi, Ev Dezenfeksiyon Şirketi, Ofis Dezenfeksiyon Şirketi, İş Yeri Dezenfeksiyon Şirketleri, Otopark Dezenfekte Şirketi, Site Dezenfekte Firması, İş Merkezi Dezenfekte, Düzenli Dezenfekte Hizmeti, Nano Dezenfekte, Nano Gümüş Dezenfekte, Sağlık Bakanlığı Onaylı Dezenfekte, Nano Dezenfeksiyon, Nano gümüş Dezenfeksiyon, Sağlık Bakanlığı Onaylı Dezenfeksiyon, Dezenfekte Fiyatları, Dezenfeksiyon Fiyatları, En İyi Dezenfekte, Dezenfektan Şirketi, Dezenfektan Şirketleri, Dezenfektan Firması, Dezenfektan Firmaları, Atölye Dezenfekte Hizmeti, Atölye Dezenfeksiyon Şirketleri, Uygun Fiyat Dezenfekte Şirketleri, Uygun Fiyat Dezenfeksiyon Firmaları, İstanbul Dezenfekte Şirketleri, İstanbul Dezenfeksiyon Firmaları, İstanbul Dezenfekte Firması, İstanbul Dezenfekte Hizmetleri, Büro Dezenfekte Hizmeti, Ofis Dezenfekte Hizmeti, Ofis Dezenfekte Hizmetleri, Ofis Dezenfeksiyon Hizmeti, Ofis Dezenfeksiyon Hizmetleri, Ev Dezenfekte Şirketleri, Ev Dezenfekte Şirketi, Ev Dezenfekte Firması, Ev Dezenfekte Firmaları, Ev Dezenfekte Hizmeti, Ev Dezenfekte Hizmetleri, Ev Dezenfekte Fiyatları, Netpak Dezenfekte Hizmetleri