Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Ofis Temizliği

Netpak Temizlik olarak asıl uzmanlık alanımız olan Ofis Temizliğinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Periyodik Ofis Temizliği Hizmetleri
Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Bu amaçla firmamız okullardan kamu binalarına, hastane veya sağlık ocaklarından alışveriş merkezlerine, spor salonlarından havuzlara, camilerden kreşlere, villa ve apartman temizliği hizmetlerine kadar çok geniş alanlarda hizmetler sunar. Periyodik temizlik ihtiyaçlarınızda Anadolu yakası ofis temizliği ya da Avrupa yakası ofis temizliği fark etmeksizin her yere hizmetlerimiz bulunur. Profesyonel ofis temizliği  konusunda geçmişten gelen deneyimlerimizle, size her zaman en uygun ofis temizliği fiyatları ile hizmet sunarız. İşletmenizin veya sizin ihtiyaçlarına uygun, özel temizlik programları oluşturmak için yanınızdayız.

Günlük Ofis Temizliği Hizmetleri
İşyerleri uzun süre geçirdiğimiz yerlerdir. İyi bir çalışma ortamı için, ofislerin düzenli, temiz ve toplu olması da önemlidir. Firmamız ofis temizliği konusunda en yüksek kalite standartlarında hizmet verir. Alanında deneyimli personelimiz en iyi şekilde ofisiniz temizlerken, eşyalarınızın güvenliği içinde de önlemler alır. Gerektiğinde gündüz ofis temizliği ya da akşam ofis temizliği hizmeti verme konusunda ihtiyaçlarınızı her zaman karşılarız. Karmaşık veya kalabalık ofislerinizde dahi, ofis temizliği nasıl yapılır diye sizi endişelendirmeden güvenilir temizlik hizmetleri sunarız. İster günlük ofis temizliği ister aylık ofis temizliği talepleriniz olsun her an, en kaliteli hizmetler ile netpak ofis temizlik firması olarak yanınızdayız.

Ofis Halı Yıkama Hizmetleri
Halı yıkama hizmetleri, alanında uzman sertifikalı ekiplerimiz tarafından uygun teknolojik donanımlar ile dikkati ve itinalı bir şekilde yapılır. Halılarınıza zarar vermeden en hesaplı ve temizli yıkama hizmeti sağlanır. Uygun fiyatlarımız ile bütçenizi sarsmadan sağlıklı ortamlarda çalışma ve yaşama imkânı bulursunuz. Ofis Halılarınızı ister yerinde halı yıkama ister teslim alarak en iyi kalitede temizleyerek teslim ediyoruz. İşlerinizin aksamaması için akşam ofis temizliği sırasında bile bu hizmetimizi talep ederek, zamandan tasarruf sağlamanıza olanak veriyoruz.

İç ve Dış Cephe Cam Temizliği Hizmetleri
Ofis temizliği sırasında istenilirse cam silme hizmeti de vermekteyiz. Ancak bunun için camın yapısının uygun olması gerekmektedir. Camın yapısının uygun olmadığı durumda da, vinç ile dış cephe cam temizliği hizmetleri sunarız. Periyodik olarak da alabileceğiniz dış cephe cam temizliğini, konusunda uzman ve yüksekte çalışma konusunda sertifikalı teknik personelimiz yapar. Tüm süreçlerimizde işçi sağlığı ve güvenliği kurallarını en önde tutarız. Tüm dış cephe cam ve metal yüzeylerine, gerekli donanım ve özel temizlik maddeleri kullanırız. Cam veya ofis temizliği İstanbul ilinin her yerine hizmetlerimiz bulunur.

Endüstriyel temizlikler en çok dikkat edilmesi gereken hizmet grupları arasındadır. Çünkü iş süreçlerinin aksamaması ancak ortamın çalışmaya uygun hale gelmesi konusunda dikkat edilmesi gerekir. Hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu özellikle gıda sektöründe profesyonel fabrika ve ofis temizliği firmaları arasında lider konumdayız. Uygun donanım ve temizlik maddeleri ile gizliliğin ön planda tutulduğu hizmetlerimizde, hızlı ve sorunsuz iş süreçleri ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Endüstriyel alanda birçok temizlik sorununun üstesinden gelerek, üretim ve iş süreçlerinizin aksamdan ilerlemesine imkân sunuyoruz.

%100 müşteri memnuniyetinin oluşturulması noktasında son derece başarılı olan Netpak Temizlik, İstanbul Ofis Temizlik Şirketleri arasında seçkin yerini korumaktadır. Müşteri memnuniyetinin ancak alanında uzman ve profesyonel bir hizmet sunan personel sayesinde mümkün olduğunun bilincinde olan firmamız, sorunsuz bir temizlik hizmetinin adresi konumunda bulunmaktadır. Ofis Temizlik Hizmetlerinden Ev temizlik hizmetlerine kadar çok geniş kapsamlı bir temizlik hizmeti sunabilme kapasitesine sahip olan firmamız, yenilikçi ve modern bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.

Sürekli olarak yeniliklere açık olan firmamız, sektörde yer alan en güncel teknolojilerle temizlik çözümlerinin karşılanması noktasında hassas bir çalışmaya imza atmaktadır. Bu durum ise doğal olarak firmamızın en uygun fiyatlı ofis temizlik şirketleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olmasını mümkün kılmaktadır.

Ofis Temizliğinde en önemli olan güvenilir ve sertifikalı uzman personeli ile hizmet veren firmamız, İstanbul temizlik şirketleri içinde önde gelen bir isimdir. Yaşam ve Çalışma alanlarınızın hijyen koşullarına uygun şekilde temizliğinin yapılması oldukça önemli bir detaydır. Evlerinizden sonra, iş yerlerinizde yüksek hijyen standartları arıyorsanız firmamızdan beklentilerinizi karşılayacak hizmeti alabilirsiniz. İstanbul ofis temizlik şirketlerinden Netpak Temizlik Hizmetlerinin öncelikli hedefi yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Bu hedef doğrultusunda müşterilerimizin sağlıklı koşullar altında yaşamlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

Ofis Temizlik Hizmetleri

Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Bu amaçla firmamız okullardan kamu binalarına, hastane veya sağlık ocaklarından alışveriş merkezlerine, spor salonlarından havuzlara, camilerden kreşlere, villa ve apartman temizliği hizmetlerine kadar çok geniş alanlarda hizmetler sunar.

İşyeri Temizlik Hizmetleri

Profesyonel ofis temizliği konusunda geçmişten gelen deneyimlerimizle, size her zaman en uygun ofis temizliği fiyatları ile hizmet sunarız. İşletmenizin veya sizin ihtiyaçlarına uygun, özel temizlik programları oluşturmak için yanınızdayız.

Mağaza Temizlik Hizmetleri

Mağaza temizliğinizde Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya tek seferlik detaylı mağaza temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Ofis Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

Temizlik diyerek geçmemek gerekir, söylenişte basit bir iş gibi görünse de birincil olarak sağlığımızı etkiler. Yaşam alanlarında bakteriler, alerjenler, akarlar ve toz birikir. Bu ajanlar sağlığımızı tehdit edebilir. Bunların ortamdan uzaklaştırmasını sağlamak için uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Kullanılan malzemenin insan sağlığı ve çevreye zarar vermeyecek, toksik etki yaratmayacak, alerjileri tetiklemeyecek malzemeler olması gerekir. Bu sebeple yüksek teknoloji ürünü araç ve gereçler, makinalar kullanıyoruz. Kullandığımız sarf malzemeler antialerjiktir, hiç biri insan sağlığına zarar vermez.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Ofis Temizlik Hizmetleri

01

Ofis temizliği hizmetlerimiz

Devamını Oku
01

Büro Temizlik Firmaları

Büro Temizlik Firmaları
02

Mağaza Temizlik Firmaları

Devamını Oku
02

Mağaza Temizlik Firmaları

Mağaza Temizlik Firmaları
03

Ofis Temizlik Firmaları

Devamını Oku
03

Ofis Temizlik Firmaları

Ofis Temizlik Firmaları

Ofis Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Firmamız, Avrupa yakası ofis temizliği hizmetinden Anadolu yakası ofis temizliği hizmetlerine kadar %100 memnuniyetiniz için çalışmaktadır. En zor veya en karmaşık temizlik ihtiyaçlarınızda ya da bu ofis temizliği nasıl yapılır diye düşündüğünüz durumlarda dahi size her zaman kaliteli ve sağlıklı temizlik sunar.

Tüm hizmetlerimiz olsun ya da ofis temizliği fiyatları olsun her zaman bütçe dostu fiyatlar ile yanınızdayız. Aradığınız her zaman, profesyonel kadromuz ile ihtiyacınız olan hizmetlerimizi rahatlıkla alabilirsiniz. Şişli Ofis temizliği gibi yoğun olan bölgelerde bile her zaman ulaşılabilir durumdayız.

Çevre dostu malzemelerimiz ile çalışanlarınızı güvende ve sağlıklı tutmak için çalışıyoruz. Firmamız bir temizlikten beklentilerinizi kat be kat karşılayacak kaliteli hizmetler ile her zaman yanınız da olmak için sürekli kendini geliştirmektedir.

 

Ofis Temizliği
Ofis Temiziliği denildiği anda ilk akla gelen İstanbul Ofis Temizliği firmalarından olan Netpak Temizlik alanında tüm ekipmanları ve sertifikalı uzman personelleri ile sizlere ofis temizliği İş merkezi temizliği, plaza temizliği, rezidans temizliği ve otel temizliği gibi yüksek katlı binaların ofis temizliği hizmetini sunmaktadır. Temizlik personellerimiz sizlerin daha hijyenik çalışma ortamlarınızın olması adına faaliyetlerini sürdürmektedir.
İşyeri Temizliği
Müşterilerimizin daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda yaşamalarını ve iş yapmalarını sağlamak için çalışıyoruz. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır. Dünya standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz yanı sıra konusunda uzman personelimiz ve hizmete özel donanımlarımız ile her zaman en iyiyi sunmak için yanınızdayız.
Dükkan Temizliği
Alış veriş merkezlerinde bulunan tüm ofis, mağaza ve dükkanların temizlik hizmetlerini netpak olarak düzenli ve tek seferlik temizlik hizmeti olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Avm ve Ticaret Merkezlerinde daha temiz ve daha sağlıklı ortamlarda iş yapmanızı sağlamak için çalışıyoruz. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınızda dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır.

Profesyonel Ofis Temizliğinin adresi Netpak Temizlik olarak %100 Memnuniyet Garantisiyle Sizi Profesyonel Temizlikle Tanıştırmak İstiyoruz! Güvenilir ve Profesyonel. Hizmetlerimiz: Ofis Temizliği, Ev Temizliği, Boş Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Yangın Sonrası Temizlik Hizmetleri gibi sizlerin hem zamandan hem maliyetlerden kurtulmanız adına firmamız hizmet vermektedir.

 

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Ofis Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Ofis Temizlik Hizmetleri İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Ofis Temizlik Hizmetleri Formumuzu Kullanarak Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    Ofis Temizlik Şirketi, Ofis Temizlik Şirketleri, Ofis Temizlik Firması, Ofis Temizlik Firmaları, Ofis Temizlik Hizmeti, Ofis Temizlik Hizmetleri, Ofis Temizlik Elemanı, Ofis Temizlik Ücretleri, İstanbul Ofis Temizlik Şirketi, Ofis Temizliği, Ofis Temizliği Fiyatları, Ofis Temizliği İşi, Ofis Temizlik İşi, Ofis Temizleme, Düzenli Ofis Temizlik  Şirketi, Düzenli Ofis Temizliği, Parttime Ofis Temizliği, Parttime Ofis Temizlik Şirketleri, Ofis Genel Temizlik, Ofis Günlük Temizlik, Haftalık Ofis Temizliği, Aylık Ofis Temizlik Şirketleri, Akşam Ofis Temizlik İşi, Akşam Ofis Temizliği, Ofis Cam Temizliği, Ofis Cam Temizlik, Profesyonel Ofis Temizliği, Profesyonel Ofis Temizlik Şirketleri, İstanbul Ofis Temizliği, Ofis Temizlik Fiyatları, Parttime Ofis İşi, Ofis Elemanı, Düzenli Ofis Temizlik Firmaları, Düzenli Ofis Temizliği Firması, Netpak Ofis Temizlik Hizmetleri,