Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Villa Temizlik Hizmetleri

Yazlık Temizliği İstanbul. Yazlık temizliği firması olarak, İstanbul ve çevre ilçelerdeki yazlık sahiplerine yönelik vermiş olduğumuz yazlık temizleme servisidir, Yazlıklar siz yada kiracınız gelmeden temizlenmektedir. 

Villa ve yazlık temizliği İstanbul temizlik firması olan Netpak Temizlik, İstanbul ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu temizlik hizmetlerinden birisi de, villa ve müstakil ev temizleme hizmetidir.

Villa Temizliği ve Yazlık Temizliği İstanbul; İstanbulin her ilçe ve bölgesine hizmet sunma imkanı olan temizlik firması olarak, Firmamızın İstanbul ve çevresinde uygun ekip ve ekipmanları ile sunduğu Temizlik Hizmetlerinden biriside, villa ve yazlık temizleme hizmetleridir.

İstanbul Temizlik, müstakil evlerinizin , köşklerinizin veya villalarınızın temizlikleri konularında işlerinde oldukça başarılı ve uzman personeli aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Geçmişten gelen tecrübemiz ile birlikte villalarınızın veya köşklerinizin temizliklerini gerekli özen ve titiz içerisinde gerçekleştirerek evinizde bulanan maddi veya manevi değeri yüksek eşyalarınızın zarar görmemesi için itina ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Villa temizliği ile ilgili tüm gerekli araç , gereç ve temizlik malzemelerinin özenle ve kaliteli malzemelerden seçilmiş olması da ayrıca kalıcı temizlik konusunda yardımcı etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

İstanbul’da Villa temizliği nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacak olursak, Villa temizliği , yeni yapılmış olan henüz inşaatı tamamlanmış olan villa temizliği tamamı ile sizlerin istekleri doğrultusunda yönlendirilmekte olup, villanızın büyüklüğüne göre gerekli personel sayısı belirlenecektir.

İstanbul yazlık temizliği, aynı zamanda kullanılan temizlik malzemelerinin ve araç-gereçlerin sağlığa kesinlikle bir zararı bulunmayıp tamamı ile Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı malzemeler ile temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu açıdan sağlığa uygun derecesi mümkün olan en üst seviyede bulunmaktadır. Özellikle inşaat sonrası yazlıklarınızın temizlenmesi, firmamızın tecrübesi, müşteri memnuniyeti anlayışı ve itibarı ile en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. İstanbul yazlık temizliğinde villanızın her yeri a’dan z’ye kadar temizlenmektedir .

Bunların arasında camlar, cam çerçeveleri, banyo, lavabo, banyo zemini, duşa kabin veya küvet ünitesi temizliği, muslukların dezenfekte edilmesi, klozet temizliği, sauna temizliği, ısıtma sistemlerinin temizliği, kazan dairelerinin temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, mutfak mermerinin temizliği, ıslak zeminlerin ve seramik zeminlerin temizliği, kapıların temizliği, kapı kollarının dezenfekte edilmesi, duvarların temizliği, havuz temizliği, tuvalet temizliği, tuvaletlerin dezenfekte edilmesi, teras veya bahçe temizliği , salonun temizliği, peteklerin temizliği, camların temizliği, antre temizliği , elektrik prizlerinin ve lamba anahtarlarının dezenfekte edilmesi, laminant parkelerin temizliği ve daha bir çok temizliği sizler için yapmaktayız. Temizlik konusunda tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile villalarınızın temizliğine talibiz.

Yazlık temizleme, İstanbul civarında yazlık temizliği, köşk temizliği, yazlık evi temizliği için tek yapmanız gereken İstanbul Villa Temizlik Şirketi olarak bizlere ulaşmaktır. Villanız ve Yazlığınız nerede olursa olsun Netpak Temizlik TEMİZLER…

Kaliteden ödün vermeyen uzman ekibimiz ve müşteri memnuniyetinin daima ön planda tutulması ile sizlerin arzuladığı biçimde villalarınızın temizlikleri gerçekleştirilmektedir. Siz de villanızın temizletmek isterseniz İstanbul temizlik ile iletişime geçerek randevu alarak villanızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Villa Temizliği hizmeti alanın genişliği ve eşya durumuna göre farklı şekillerde yapılmaktadır. İşin hızlıca bitmesi ve memnuniyet için en az iki temizlik personeli görevlendirilmektedir.

Standart ev temizliği ile karşılaştırmak doğru bir yaklaşım olmaz. Sonuçta villalar kullanım alanlarının genişliği, eşyaların kalitesi gibi sebeplerden ötürü daha zahmetli ve aynı zamanda detaylı temizlik hizmeti gerektirir.

Netpak Temizlik Şirketi 10 yıllık kurumsal tecrübesi ile bu konuda tam da aradığınız desteği size sağlayabilir.

İşimizi severek yapıyor olmamız sonucunda her zaman mutlu müşteriler kazanabilmekteyiz.

Villa Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Eğer villa temizlik personeli arıyorsanız size önerimiz sürekli çalışabileceğiniz ve kurumsal bir firma ile anlaşma yapmanız olacaktır. Kullanım şekli ve yapısal boyutları nedeniyle rutin temizleme işlemleri yaptırmanız hem sizin temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamanızı sağlayacak hem de maliyetleri düşürecektir.

Villa temizliği işlemleri daha önce de bahsettiğimiz gibi en az iki en çok 4 eleman tarafından endüstriyel temizlik malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır.

Sizin ya da yardımcınızın yönlendirilmesi doğrultusunda detaylı olarak temizlik işlemleri sizin istediğiniz sıralamada yapılmaktadır.

Villa havuz temizliği ya da yerinde koltuk yıkama veya yerinde halı yıkama gibi hizmetler de almak isterseniz lütfen önceden bildiriniz. Çünkü havuz temizleme hizmeti ve detaylı halı temizleme, koltuk yıkama hizmeti farklı elemanlar tarafından yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde talep etmeniz halinde ekip ve ekipmanlar buna göre hazırlanarak tedarikli bir şekilde yollanacaktır.

Villa Temizleme Fiyatları

Villanız için standart bir fiyat vermek mümkün değil. Ancak villanızın boyutlarını temizlenecek alanları bize bildirmeniz durumunda tarafınıza hızlıca fiyat bilgisi verilecektir.

Sabah mis gibi bir evde uyanmanın bedeli paha biçilmezdir. Kurumsal villa temizlik firması ile anlaşarak rutin temizlik hizmeti aldığınızda size sadece keyif sürmek kalır. Sektörde 10 yıllık deneyimimizle rakiplerimizle kıyaslanamayacak kadar derin bir tecrübeye sahibiz.

Sizleri sigortalı eleman çalıştırmanın zorluklarından en başta da mesuliyetinden kurtarmak için profesyonel villa temizlik hizmeti veriyoruz. Tamamı güvenlik soruşturması yapılmış ve uzun yıllardır bizimle sürekli çalışan personelimiz aradığınız temizliği size sunacaktır. 

İstanbul villa temizlik şirketleri arasında öncü bir konumda bulunan yeşil temizlikten villa, köşk, yalı temizlikleri için hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz dilediğiniz zamanda temizlik malzemeleri ve makinaları hazır bir şekilde hızlıca hizmet verecektir.

Müşteri mahremiyetini korumak en önemli ilkelerimizdendir.

Villa Temizlik Firması

Villalarınız için temizlik hizmeti arıyorsanız netpak temizlik, temizlik firmaları içerisinde adından en çok söz edilen firmadır. Temizlik hizmetleri danışmanlarına villa temizliği ile ilgili her şeyi danışabilirsiniz.

Villa Temizlik Şirketi

Villa temizlik şirketleri netpak olarak sadece villa iç temizliği değil aynı zamanda villa içerisinde bulunan havuz, kamelya, bahçe düzenlemesi gibi hizmetleri de vermektedir.

Villa Temizlik Hizmetleri

Villa temizlik hizmetlerinden faydalanabilmeniz için lütfen aşağıda ki ulaşım kanallarından bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri danışmanlarımız sizlere en kısa zamanda geri dönüş sağlayacaktır.

Villa Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

Villa Temizlik Firmaları Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. Villa temizliği konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan çoğu temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Villa Temizlik Hizmetleri

01

İstanbul da veya çevresinde ki villanızda detaylı temizlik yaptırmak istiyorsanız netpak tam aradığınız ve istidiğiniz villa temizlik hizmeti veren temizlik şirketidir.

Devamını Oku
01

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul Villa Temizliği
02

Biz profesyonel olarak temizlik yapıyoruz. Müşteri odaklı, yenilikçi ve son teknoloji ekipmanlarımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. 3 kat veya 2 katlı triplex temizliği için lütfen bizi arayın...

Devamını Oku
02

İstanbul Triplex Temizliği

İstanbul Triplex Temizliği
03

Yazlık temizliği hizmeti veren firmalar arasında en iyilerden biri olan netpak temizlik, sizlere uzman kadrosu ile 7/24 yazlık ev temizliği hizmeti vermektedir.

Devamını Oku
03

İstanbul Yazlık Temizliği

İstanbul Yazlık Temizliği

Villa Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Villa Temizlik Şirketleri konusunda, uzun yıllara varan tecrübe ve birikime sahip olan Netpak Temizlik, profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı uzman personeller, kaliteli hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Villaların iç temizlikleri ile havuz temizliği ve villa peyzaj işlemlerini de yapabiliriz. 

 

Villa Oda ve Salon TemizliğiTemizliği
Her evde buharlı makina, ıslak-kuru vakum ve ve ince toz alıcı alet kullanılır. Her ev için 3 adet yeni bez, sünger ve fırça açılır Camların ve pencere doğramalarının silimi yapılır Lamba, priz, avize, tablo, rafların temizliği Halı süpürülmesi (istenirse yıkanması) Kapıların silinmesi Mobilya ve koltukların temizliği (istenirse yıkanması) Bütün kapıların silimi, uygunsa buharla temizliği Parke olan yerlerin ıslak vakum makinasıyla temizliği yapılmaktadır.
Triplex Temizliği
Triplex villa temizliğinde Fayanslar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi Islak-kuru vakumla veya mümkün değilse mopla zemin temizliği Siyaha dönüşmüş derz aralarının buharla parlatılması Dolap ve çekmecelerin boşaltılarak iç ve dış temizliği yapılması Aspiratör, fırın ve civardaki yağların etkili yağ çözücü kimyasallarla temizlenmesi Kapı, pencere camları, doğramalar silinmesi. Buzdolabı, bulaşık makinası ve fırın gibi beyaz eşyaların çekilerek alt temizliğinin yapılması Fırın ve buzlabının iç temizliği yapılır
Yazlık Temizliği
Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği Banyoda bulunan dolapların iç dış temizliği Küvet, jakuzi, duşakabin ve tuvaletinovulup parlatılması Ayna ve camlı bölgelerin parlatılması Yerlerin ıslak-kuru vakum makinasıyla veya mopla silimi Fayans bulunan alanlarda duvar silimi Bahçe Temizliği Bahçede bulunan yaprak ve çöpler toplanırlar ve seramik alanların silinerek temizlenmesi Çardak, sandalye ve masa silimi yapılır Havuz kenarı saniter alan temizliği yapılır (istenirse havuz temizliği)

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, villa temizlik hizmetleri konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Villa Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Villa Temizlik Hizmetleri İstanbul Genelin deki Villa Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Ev Temizlik Hizmetleri Formumuzu Kullanarak En İyi Fiyat Teklifini Alabilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    Villa Temizliği, Villa Temizlik, Villa Temizlik Şirketi, Villa Temizlik Şirketleri, Villa Temizlik Firması, Villa Temizlik Firmaları, Villa Temizleme Şirketleri, Villa Temizlik Elemanı, Villa Temizlik Fiyatı, Villa Temizlik Fiyatları, Villa Temizlik Hizmetleri, Villa Temizlik Hizmeti, İstanbul Villa Temizliği, İstanbul Villa Temizlik,