Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Tadilat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, Her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın Netpak Temizlik burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur. Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır.

Personel 1: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camları özel aletlerle siler .

Personel 2: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar

Personel 3: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar.

Personel 4: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar .

Son olarak işlerini bitiren personeller zemini sıfırlayarak oda, işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. İnşaat ve tadilat sonrası temizliği alanında hizmet veren İnşaat Sonrası Temizliğinde Uzman Firma olarak en kaliteli İnşaat Sonrası Temizlik Ürünleri ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

NOT: İdiaa ediyoruz İstanbul’da İnşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik denince 10 yıllık tecrübe ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize %100 menuniyet garantisi veriyoruz.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik İstanbul, İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları, İnşat Sonrası Temizlik Şirketleri, İstanbul İnşaat TemizliğiTadilat Sonrası Temizlik Firması

Yeni inşa edilmiş bir eve, işyerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Granit ve mermerlerinizde boya artıkları kalmış, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Dert etmeyin, uzman kadromuz, yeni evinizi, işyerinizi temizlemeye hazır.

 • İnşaatlarınızdaki büyük çöpler toplanır;
 • Radyatörler ve radyatör borularındaki lekeler temizlenir, tozu alınır;
 • Cam yüzeyleri, çerçevelerdeki boya, alçı, bant lekeleri kimyasal ve malzemeye zarar vermeyen deterjanla çıkarılır, üzerinden tekrar temizlenir;
 • Kapılardaki inşaat lekeleri çıkarılır, gerekirse tekrar temizlenir;
 • Tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenir, tozu alınır;
 • Ulaşılması zor yerdeki tozlar vakum yöntemiyle ve buhar makinesiyle temizlenir
 • Mermer zeminler, parkeler özel ve sağlığa zararlı olamayan deterjanlarla temizlenir.
 • Banyo ve tuvaletler dezenfekte edilir, kullanıma hazır hale getirilir
 • Mutfak dolapları, lavabolar, borular, beyaz eşya temizlenir.

İnşaat yada tadilat sonrası oluşan zahmet isteyen kaba pislikten eser kalmaz. Kaba pislikten sonra ortaya çıkan ve bir o kadar zor olan toz ve ince pislikleri de temizliyoruz. İnşaat sonrası ya da tadilat görmüş mekanların temizliği hem zahmetlidir, hem de bu mekanların normalden daha etkili malzemelerle temizlenmesi gerekir. Bize başvurarak bu zahmetli işten kurtulursunuz. Uzman kadromuzla yeni işyerinize, evinize hijyen içinde, tekrar temizlik gerektirmeden yerleşebilirsiniz.

Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Netpak Temizlik Şirketi, sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. 

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler haliyle İstanbul’da da etkisini göstermiştir. Gün geçmiyor ki yeni binalar, evler, iş yerleri, ofisler yapılmasın. Gün geçmiyor ki eski binalarda restorasyonlar, tadilatlar yapılmasın. Yeni alınan her konut, iş yeri, ofis ya da tadilatı yapılan yer herkeste bir heyecan oluştursa da inşaat sonrası temizlik yapılacak olması, insanların akıllarında soru işaretlerine neden olmaktadır. Her ne kadar boş ev temizliği için kolay olacağı düşünülse de özellikle inşaat sonrası temizlik yapılacak olan yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapımı yeni bitmiş olan evlerde ya da yeni tadilat yapılmış evlerde inşaat sonrasında çok fazla miktarda alçı, çimento ve moloz kalıntıları çıkmakta ve oluşan bu durum yeni yerlerine taşınmayı dört gözle bekleyen insanları zorlamaktadır. Peki inşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalıdır? İstanbul’da inşaat sonrası temizlik denince İstanbul temizlik şirketleri arasında akla ilk gelen Netpak Temizlik Şirketi’dir.

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat Sonrası Temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı ve derinlemesine bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biliyoruz ki taşınma; evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eşyaların alınması seçilmesi ve dekorasyonu gibi birçok iş yükünü beraberinde getireceği için zaten başlı başına yeterince zorlarken inşaat sonrası temizlik çok daha zorlu bir iştir. Ancak İstanbul Netpak Temizlik Şirketi ile zorlukları unutun! Sizler yeni evinize taşınma heyecanını doyasıya yaşayıp yeni yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın. Bizler İstanbul’un en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Netpak Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa ve yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile İstanbul’da inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Ne yapacağınızı ve nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. İstanbul Netpak Temizlik Hizmetleri olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve kalitede çözmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Biliyoruz ki yeni taşınacağınız evinizin tamamının tertemiz olması çok önemli. Bizler İstanbul Netpak Temizlik Hizmetleri olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Yılların bilgi ve birikimi ile tadilat sonrası ev temizliği hizmetini İstanbul’da veren Netpak Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli temizlik anlayışından ödün vermeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliklerinde uzman personellerimiz ekipler halinde çalışarak en az 3 kişi ve üzeri personel sayısı ile iş başı yapmaktadır. İstanbul içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arasında gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası ev temizlik hizmetini bitirmektedir. Ekiplerimiz tarafından yapılması taahhüt edilen işler şu şekildedir:

Tadilat sonrası ev temizliği İstanbul 

 • Cam ve çerçevelerin temizliği
 • Kapıların silinmesi
 • Mutfak dolap içlerinin silinmesi
 • Mutfak fayanslarının temizlenmesi
 • Banyo dolap içlerinin temizlenmesi
 • Banyo fayanslarının ve duşa kabinin temizlenmesi
 • Balkon korkuluklarının ve balkon yüzeyinin temizlenmesi
 • Ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi
 • Zemin ve duvar fayanslarının temizlenmesi, derz temizliği
 • İnşaat kalıntıların uygun yöntemlerle çıkarılması

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti bittiğinde son kontrollerin müşterimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz müşterimizin yaptığı kontrollerden sonra tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde müşterilerimize teslim etmektedir.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Evlerinizde yapmış olduğunuz tadilatların sonucunda oluşan tüm kalıntıları profesonel ekip ve ekipmanlarımız ile hijyenik ve sağlıklı yaşam alanları bırakıyoruz...

Tadilat Sonrası Ofis Temizliği

Yeni ofis için tadilat sonrası temziliği veya inşaat sonrası ilk ofisinizin tadilat sonrası temizliklerini netpak olarak en iyi şekilde yaparak sağlıklı çalışma alanlarında iş imkanı sunuyoruz.

Tadilat Sonrası İşyeri Temizliği

İşyerleriniz de yapılan tüm tadilatlarınız için netpak tadilat sonrası temizlik firmasını arayabilir, bizlere whatsapp yada e-mail ile ulaşablir ve ihtiyacınız olan temizliği yaptırabilirsiniz.

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

İstanbul’un en köklü ve kaliteli profesyonel ekip ve ekipman kullanan İstanbul Temizlik Firmasıyız. Personellerimiz Başta Tadilat Sonrası Temizlik olmak üzere İnşaat Sonrası Temizlik Ev Temizliği Ofis Temizlik Hizmetleri Dış Cephe Cam Temizliği gibi bir çok temizlik hizmetleri konusunda çok tecrübelidir. Kullanmış olduğumuz makineler son model, malzemeler olması gereken kalitededir. Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizliğinde yaptığımız temizlik en ince ayrıntısına kadardır. Müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuzdan sizlerin memnuniyeti her şeyden önemlidir.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

01

İstanbul Tadilat Sonrası Temizlik Şirketi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. İnşaat sonrası temizlik hizmeti bittiğinde son kontrollerin müşterimiz tarafından yapılmaktadır.

Devamını Oku
01

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri
02

İstanbul Netpak Temizlik Şirketi ile zorlukları unutun! Sizler yeni evinize taşınma heyecanını doyasıya yaşayıp yeni yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın.

Devamını Oku
02

Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları

Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları
03

Yılların bilgi ve birikimi ile tadilat sonrası ev temizliği hizmetini İstanbul’da veren Netpak Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz.

Devamını Oku
03

Tadilat Sonrası Temizlik Şirketleri

Tadilat Sonrası Temizlik Şirketleri

Yılların bilgi ve birikimi ile tadilat sonrası temizliği hizmetini İstanbul’da veren Netpak Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli temizlik anlayışından ödün vermeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. 

 

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, tadilat sonrası temizliği konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Tadilat Sonrası Temizlik İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Anahtar Kelimeler :

Tadilat Sonrası Ev Temizliği, Tadilat Sonrası Ev Temizlik, Tadilat Sonrası Daire Temizliği, Tadilat Sonrası Daire Temizlik, Tadilat Sonrası Ev Temizlik Şirketi, Tadilat Sonrası Ev Temizlik Şirketleri, Tadilat Sonrası Ev Temizlik Firması, Tadilat Sonrası Ev Temizlik Firmaları, Tadilat Sonrası Ev Temizlik Hizmeti, Tadilat Sonrası Ev Temizlik Hizmetleri, Tadilat Sonrası Boş Ev Temizliği, Tadilat Sonrası Boş Ev Temizlik, Tadilat Sonrası Boya Temizliği, Tadilat Sonrası iş yeri Temizliği, Tadilat Sonrası iş yeri Temizlik Şirketi, Tadilat Sonrası iş yeri Temizlik Şirketleri, Tadilat Sonrası iş yeri Temizlik Firması, Tadilat Sonu Ev Temizliği, Tadilat Sonu Daire Temizlik, Tadilat Sonrası Ofis Temizliği, Tadilat Sonrası Fabrika Temizliği, Tadilat Sonrası Okul Temizliği, Tadilat Sonrası Villa Temizliği, Tadilat Sonrası Villa Temizlik, Tadilat Sonrası Büro Temizlik, Tadilat Sonrası Zemin Temizliği, Tadilat Sonrası İş Merkezi Temizliği, Tadilat Temizliği, Tadilat Temizlik Şirketleri, Tadilat Temizlik Firmaları, Tadilat Temizlik Şirketi, Tadilat Temizlik Firması, Tadilat Sonrası restoran Temizliği, Tadilat Sonrası restoran Temizlik, Tadilat Sonrası Dış Cephe Temizliği, Tadilat Sonrası Dış Cephe Temizlik,