Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler - Endüstriyel Bakım-Onarım

Endüstriyel Dağcılık Teknik Hizmetler

Netpak Temizlik iple erişim firması yüksekte veya tehlikeli yerlerde yapılacak tüm endüstriyel teknik işlerde profesyonel hizmet sunmak amaçlı kurulmuş bir firmadır. İple erişim hizmetleriyle vinç iskele gibi geleneksel yöntemlere gerek kalmadan iple erişim sistemleri kullanarak çalışmalar yapılmaktadır.
Netpak Temizlik iple erişim firması mekanik işlerde Türkiye’deki en deneyimli iple erişim firmalarından biridir. Firma kurulmadan önce makine tamir bakım onarım işlerine kadar bir çok alanda hizmet vermiştir. Netpak bünyesinde teknik ve mühendislik iş kollarında Makine mühendisi . Kaynak mühendisi . Makine teknikeri . Bakım onarımcı . Kaynakçı . Boya ustaları gibi sanayi tecrübesi olan kalifiye personellerle beraber çalışmaktadır.

Netpak Temizlik iple erişim firması tüm teknik işlerde mesleki belge yada mühendislik belgelerine sahip personellerle çalışmaktadır Uygulama yapacak personelin iple erişim sertifikasına sahip olmakla beraber mesleki belgelere ve sanayi tecrübelerine uzun yıllar boyunca çalışarak sahip olmuş personellerdir.

Netpak Temizlik iple erişim firması dış cephede erişilmesi zor olan yerlerde iple erişim yada dağcılık tekniklerini kullanarak gerek dış cephe cam temizliği yada silikon çekimi gibi işleri iple erişim sistemleri kullanarak yapmaktayız.

 1. Dış Cephe Cam Değişimi
 2. Cam Temizliği İç ve Dış Cephe
 3. Cam Kenarlarına Silikon Çekimi
 4. Dış Cephe Alüminyum Sistemleri Bakım Onarımları
 5. Trabzan Korkuluk Sistemlerinin Bakım Onarımı ve Sallanma veya Oynamaya Karşı Güçlendirilmesi
 6. Led montaj işlemleri

Endüstriyel Boya Tadilat Temizlik ve Silikon

Netpak Temizlik iple erişim firması endüstriyel tesisler rüzgar türbini, bina rezidans , iş merkezi ,otel ve alışveriş merkezi gibi yapıların erişilmesi zor olan yerlerde iple erişim teknikleriyle ve boya tamir bakım onarım işlemlerini yardımcı makine sistemiyle beraber fırça rulo polisaj teknikleri gibi benzeri iş aletleriyle beraber boya koruma ve yenileme silikon işlemlerini konusunda uzman kadromuzla profesyonel hizmet vermekteyiz

 1. Silikon ve sızdırmazlık uygulaması

 2. Paslı yüzey yenileme polisaj tekniğiyle

 3. Basınçlı su ile temizlik

 4. Matlaşmış veya solmuş boyayı [ pasta cila boya koruma ] yenilemek

 5. Boya ve macun uygulamaları

 6. Yüzey yenileme [ polisaj ve pasta ]

 7. Kimyasal ürünlerle temizlik veya koruma

 8. Endüstriyel dağcılık hizmetleri

 9. Rüzgar türbini

Uygulama yapılacak tüm işler en kaliteli işçilikle yapılmaktadır uygulama yapacak personelin iple erişim sertifikası irata // sprat sertifikalarına sahip olmakla beraber mühendislik veya ustalık belgelerine sahip sanayi tecrübesi olan personellerle çalışmaktayız.

Netpak Temizlik iple erişim firması profesyonel hizmet sunmak için kurulmuş bir firmadır. Netpak Temizlik firması olarak en önem verdiğimiz konu konusunda uzman kalifiye personellerle beraber çalışmak bizi diğer iple erişim firmalarından ayrıcalıklı kılmaktadır.

 

Pas Temizleme Polisaj Yüzey Yenileme


Netpak Temizlik iple erişim firması yüksekte veya tehlikeli yerlerde yapılacak tüm endüstriyel teknik işlerde profesyonel hizmet sunmak amaçlı kurulmuş bir firmadır. İple erişim hizmetleriyle vinç iskele gibi geleneksel yöntemlere gerek kalmadan iple erişim sistemleri kullanarak çalışmalar yapılmaktadır.

Netpak Temizlik iple erişim firması fabrikalar yada yüksek yapılarda bulunan paslanmaz krom bakır metal pirinç gibi ürünlerden oluşan tüm metal parçaların yüzey yenileme ile beraber polisaj parlatma ve bakım onarımlarını iple erişim teknikleriyle hizmet vermektedir tüm yüzeysel parçaların yüzey yenileme işlemlerini yapmaktayız. Firmamız polisaj teknikleriyle yüzey yenileme işinde ilk ve tek Endüstriyel dağcılık firmasıdır.

Netpak Temizlik iple erişim firması bir sahadaki işin nasıl kaliteli yapılması gerektiği konusunda deneyimli bir firmadır. Sıralamak gerekirse iple erişim teknisyeni konusunda ne kadar uzman olursa olsun en iyi polisaj aletlerini yada zımpara aşındırıcı aletlerini verseniz çalışan personel daha önce endüstriyel sanayide polisaj işlerinde çalışmamışsa yapılan işten kalite beklenmez.

Mekanik Bakım Onarım Hizmetleri

Netpak Temizlik iple erişim firması tüm endüstriyel firmaların mekanik bakım ve onarım işlerini iple erişim teknikleriyle komple üstlenerek bu tip işlerde geçmişten gelen tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Netpak Temizlik iple erişim firması mekanik işlerde Türkiye’deki en deneyimli iple erişim firmasıdır. Firma bünyesinde teknik ve mühendislik iş kollarında Makine mühendisi , Kaynak mühendisi , Makine teknikeri , Bakım onarımcı , Kaynakçı , Boya ustaları gibi sanayi tecrübesi olan kalifiye personellerle beraber çalışmaktadır.  Netpak Temizlik iple erişim firması İstanbul Avrupa Yakası Temizlik Firması ve İstanbul Merkezli bir firmadır. konusunda deneyimli bir firma olmamızın nedeni halen aktif olarak devam eden temizlik hizmetleri bakım onarım hizmetleri ve polisaj ile yenileme işlerinden almaktayız. Yurt içinde 50 ye yakın makine imalat ve genel hizmet firmalarıyla müşterek çözüm ortaklığıyla beraber çalışma yapmaktayız bu durum bizi bakım onarım faaliyetlerinde üstün başarılı kılmaktadır.

Netpak Temizlik iple erişim firması tüm teknik işlerde mesleki belge yada mühendislik belgelerine sahip personellerle çalışmaktadır Uygulama yapacak personelin iple erişim sertifikasına sahip olmakla beraber mesleki belgelere ve sanayi tecrübelerine sahip personellerdir.

İp İle Erişim Teknik İşler

Dış Cephe Teknik İşleriniz var ise tarafımıza ulaşmanız ve bizlere yapılacak işlemlerin detayını vermeniz yeterli.

İp İle Bina Bakım Onarım

İstanbul Bina Dış Cephe Bakım Onarım Hizmeti veren Netpak Temizlik Kullandığı ekipman ve ekip arkadaşlarıyla daima yanınızda.

İple Erişim Dış Cephe Tamirat

Dış Cephelerinizde oluşan herhangi bir sorunu tamir, bakım ve onarım işlemlerini firmamız yapmaktadır.

Endüstriyel Dağcı Teknik İşlerde Rakiplerimizden Farkımız

Dağcı Teknik İşler hizmeti veren Firmalar olarak Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, Netpak Temizlik için son derece değerlidir. Binaların dış yüzeyindeki camların silinmesi ve temizlenmesi konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan çoğu temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler

01

İstanbul Genelinde Temizlik Hizmetlerinden sonra Dağcı Teknik İşler Firması denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Netpak Temizlik olarak Sizlere daima en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Devamını Oku
01

Dağcı Teknik İşler Firması

Dağcı Teknik İşler Firması
02

Endüstriyel Dağcı Teknik İşlerin tümünü firmamız sağlamaktadır. Hizmetlerimiz arasında olan Dağcı Dış Cephe Teknik İşler ile 7/24 uzman personellerimiz hazırdır.

Devamını Oku
02

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler Şirketi

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler Şirketi
03

Dağcı ekip ile ister temizlik hizmetleri isterseniz de Teknik olarak yaptırmak istediğiniz tüm işlemler için tarafımıza ulaşabilir en uygun fiyatlı hizmetlerimizle tanışabilirsiniz.

Devamını Oku
03

Dağcı Teknik İşler Hizmetleri

Dağcı Teknik İşler Hizmetleri

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler Nasıl Yapılıyor?

Endüstriyel dağcılık diğer adıyla iple erişim hizmetleriyle mekanik montaj ve kaynaklı montaj ile beraber mekanik bakım onarım hizmetleri vermekteyiz. Bu sayede olası iş  kazalarını önleyerek en güvenli en hızlı ve az maliyetle firmalara büyük avantajlar sağlamaktayız.

 

Dağcı Teknik İşler
Dağcılık ve Kurtarma Tekniklerini Kullanarak, Ulaşılamayan bölümlerdeki temizlik işleri, Bakım Onarım ve Işıklandırma Çalışmalarını iskele ve Vinç Araçlarına ihtiyaç duymadan gerekli güvenliği sağlayarak ip ile erişim yöntemlerini kullanıp hizmet sağlanır.
Dağcı Temizlik
Dağcı yönetimi veya İple erişim, İşlem yapılan binada herhangi bir hasara neden olmaz ve çevreye hiçbir zarar vermez. Dış cephe cam temizliği uygulanan yapılarda, gürültü ve görüntü kirliliği olmaz. Daha uygun fiyatla işlemlerinizi yaptırabilir hem zaman hem de ekonomik olarak tasarruf edebilirsiniz.
Dağcı Bakım Onarım
Dağcı Bakım Onarım hizmeti için tarafımıza ulaşmanız ve yapılacak konu ile ilgili bilgi vermeniz yeterli. Sizlere en uygun fiyatı ve yolu sunarız. Bakım onarım işlemlerinizi Netpak olarak itina ile uzman personelimiz tarafından yaptırmaktayız.

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, endüstriyel dağcı teknik işler konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler İstanbul Genelin deki Bakım Onarım ve Tamirat aynı zamanda Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan, Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşterilerinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Endüstriyel Dağcı Teknik İşler Hizmeti Formumuzu Kullanarak En İyi Fiyat Teklifini Alabilirsiniz.

  Anahtar Kelimeler :

  İp ile Dış boyama, İp ile Dış cephe Silikon, Dağcı silikon çekme, Dağcı dış cephe boyama, Dağcı dış cephe silikon işlemi, Dağcı reklam folyo sökümü, Dağcı dış cephe cam değişimi, Dağcı sıva işleri, Dağcı tabela takma sökme işlemi, Dağcı alikobant kompozit tamiri, Dağcı teknik işler, Dağcı led döşeme takma, İstanbul Dağcı teknik çalışma, endüstriyel dağcı kompozit tamiri, dağcı kompozit panel silikon çekme elemanı,