Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

// Netpak

Temizlik Hizmetlerimiz

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği

Uygun fiyatlı dağcı dış cephe cam temizlik firması olan netpak temizlik kaliteli ama uygun fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği ve uygun fiyatlı Dağcı Dış Cephe Temizliği ile hizmet vermektedir.

Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte firması olarak sizlere sağlıklı yaşam alanları ve hijyenik çalışma ortamları sağlamak bizlere onur sizlere güven vermektedir. Gelin sizleri de Düzenli Dezenfekte Hizmetimiz ile tanıştıralım.

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizliğini önemsiyor ve aynı zamanda çok fazla bütçe ayırmak istemiyorsanız tam yerindesiniz. sizlere en uygun fiyatlı dış cephe cam temizliğini netpak temizlik olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği denildiğinde ilk akla gelen Netpak Ofis Temizlik Hizmetleri sizler için özel eğitimli personel seçimi ve ayrıca seçtiği personellerin sertifikalı olmasına özen göstermektedir.

Dağcı Teknik İşler

Binanın Dış Cephesinde yapılacak tüm işlerinize profesyonel olarak eğitilmiş ekiplerimiz ve netpak temizlik olarak talibiz. Mantolamadan silikon çekmeye tamir bakım onarımdan kompozit ve cam değişimine hepsi bizim işimiz.

Ev Temizliği

Ev temizliğinde öncü firmalardan olan Netpak Temizlik, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere en sağlıklı bir şekilde yaşam alanı sağlamak için gayret göstermeğe çalışmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat sonrasında temizlik için kara kara düşünmenize gerek yok. Netpak olarak tüm kalıntıları ortadan kaldırıp sizlere en temiz bir ortam ve tabi ki zaman ve bütçe garantisi vermekten gurur duyuyoruz.

Zemin Cila Hizmetleri

Profesyonel zemin cilala eleman kadromuzla İstanbul da muhteşem Mermer cilama hizmetleri sunmaktayız. Ofislerinde iş yerlerinize zemin temizliği ve cila hizmeti yapmaktayız.

Tadilat Sonrası Temizliği

Tadilatlarınız sonrasında ev, işyeri, ofis, okul ve herhangi bir mekanınızın temizliğini en iyi şekilde yapıp siz değerli müşterilerimize bir bakıma gerisini bize bırakın demek istiyoruz.

İş Yeri Temizliği

Trust our top minds to eliminate workflow pain points, implement new tech, and consolidate app portfolios.

Yangın Sonrası Temizliği

En üzücü anlardan biri olan yangın sonrası temizlikte Allah göstermesin sizlerin de başına gelmesi ve sonrasında zarar görmüş alanın temizliğini netpak olarak bir daha hatırlamamanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Okul Temizliği

Over the past decade, our customers succeeded by leveraging Intellectsoft’s process of building, motivating.

Cam Temizliği

Profesyonel temizlik şirketi olan Netpak Temizlik cam temizliği konusunda İstanbul da İşyeri, Ofis, Büro, Mağaza, Dış cephe temizliği hizmetleri sunmakta. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup sizlere Vip hizmet sunmaktayız.

Koltuk Yıkama

Son teknoloji koltuk yıkama makinalarımızla İstanbulda hijyen ve temizliğin ihtişamını yaşatıyoruz. Profesyonel temizlik personellerimiz ile koltuk sandalye oturma grubu çekyat va yatak temizliğini kaliteli uygun fiyatlarla hizmetler sunuyoruz.

Villa Temizliği

Create complex enterprise software, ensure reliable software integration, modernise your legacy system.

Temizlik Personeli Temini

Trust our top minds to eliminate workflow pain points, implement new tech, and consolidate app portfolios.

Halı Yıkama

Build the product you need on time with an experienced team that uses a clear and effective design process.

Fabrika Temizliği

Over the past decade, our customers succeeded by leveraging Intellectsoft’s process of building, motivating.

// Bize yazın! Sorularınıza 7/24 cevap vermek için buradayız

Temizlik İhtiyaçlarınıza Çözüm Sunuyoruz...