Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Yeni bitmiş inşaatlarda ya da bina içerisinde yapılan tadilatlardan sonra pek çok pislik ortaya çıkmaktadır. İnşaat ya da tadilat çalışmaları uzun süren işlerdir ve bu noktada binaların ciddi anlamda kirlenmesi oldukça normal bir durumdur. Bu noktada zor olan şey ise şüphesiz inşaat sonrası temizlik olacaktır. Alçı kalıntıları, molozlar, akmış boyalar ve daha pek çok inşaat malzemesi bu pisliğin içerisinde yer aldığı için inşaat sonrasında yapılan temizlikler zorlu ve yorucu olabilmektedir. Üstelik tüm bu kalıntı ve pisliklerin kaliteli inşaat sonrası temizlik ürünleri ve tecrübeli kişiler tarafından çıkarılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenen sonuçlar alınamayabilir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri emek ve güç isteyen işlerdir. Bu nedenle profesyonel hizmet vaat eden kişiler ile çalışmak en doğru seçim olacaktır. Tadilat sonrası temizlik normal bir temizlik olmayacağı için genellikle firmalar aracılığı ile bulunan kişiler bu görevi yerine getirmektedir. Günümüzde pek çok noktada temizlik firmalarının inşaat sonrası temizlik hususunda hizmet verdiğini görmek mümkündür. Ancak elbette her firmadan alınacak sonuç isteneni yansıtmayabilir. Dolayısıyla bu işte tecrübeli ve profesyonel olan firmalar ile çalışmak son derece önemlidir.

Bu noktada Netpak Temizlik sizler için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Yıllardır bu sektörün içerisinde yer alan firmamız profesyonel ve deneyimli çalışanları ile inşaat sonrasında yapılacak olan temizlikleri olabilecek en kısa süre içerisinde yapmakta ve kullanılan kaliteli temizlik malzemeleri sayesinde de istenen temizlik düzeyine kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir. Bu temizlik işlemleri profesyoneller tarafından yapıldığı için de herhangi bir noktaya zarar gelmemekte ve eviniz ya da temizletmek istediğiniz diğer mekanlar en iyi şekilde size teslim edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştiren Netpak Temizlik, aynı zamanda en profesyonel şekilde verdiği hizmetler sayesinde sağlığınızı da korumakta ve toz ya da pisliklerin size zarar vermesini engellemektedir. Dilerseniz anında firmamız ile iletişime geçerek dilediğiniz alan için inşaat sonrası temizlik hizmeti alabilir ve tüm bunları cebinizi yormadan yapabilirsiniz. Yaşamınızı ya da işinizi kuracağınız yerin sağlıklı ve hijyenik bir alan olması için firmamız her zaman size destek olacaktır.

İnşaat temizliği, temizlik firmamızın İstanbul genelinde sunduğu hizmetlerden biridir. Yapmış olduğumuz inşaat sonrası temizlik siz müşterilerimize hayal ettiği temizliği sunmaktayız. Daha önce hiç oturulmamış bir mekanı yada tadilat yapılmış bir alanın temizliğinde doğru ve hijyenik ürünü kullanmak çok önemlidir.

İnşaat sonrası temizliği kendi başınıza yapabileceğiniz bir temizlik değildir. İnşaat Sonrası Temizliğinde Uzman Firma olan Netpak Temizlik arayarak bilgi alabilir temizlik için randevu isteyebilirsiniz. Ev, bina, işyeri, plaza, ofis, büro, dükkan, inşaat sonu ev temizliklerinde fiyatlandırma telefon ile yapılabilmektedir. Fiyatlandırma yaparken metrekaresini belirtmeniz gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın NETPAK TEMİZLİK burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur. Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır. 

1. Personel: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler.

2. Personel: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılması noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar. 

3. Personel: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar. 

4. Personel: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar . 

Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. 

İnşaat temizliğinin en önemli kuralı; bir kum tanesinin bile çelik, seramik veya ahşap düzeyi çizebilme ihtimalidir. 

Bu yüzden özen gösterilmesi gerekmektedir. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde büyük önem taşıyan hijyene de dikkat eden Netpak, temizlik ürünlerini birinci kalite kullanır. Netpak Temizlik olarak kullandığımız yöntemler ile gerçekleşen inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat Sonrasında evinizde oluşabilecek tüm kalıntıları ve inşaat izlerini netpak olarak kökten çözüm üretiyoruz.

İnşaat Sonrası Ofis Temizliği

Ofisinizde yapmış olduğunuz inşaat sonrası temizliği için bize ulaşmanız yeterli. Detaylı bir temizlik için hazırız.

İnşaat Sonrası Mekan Temizliği

İnşaat sürecinden geçmiş tüm mekanlarına inşaat sonrası temizlik hizmetini verebilir sizleri hem zaman hem de maddi olarak tasarruf ettirebiliriz.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları olarak Netpak Temizlik için Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. Binaların İnşaat Sonrası Temizliği konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan çoğu temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

01

Yapmış olduğunuz İnşaat çalışmaları sonrasında Netpak Temizlik olarak sizlere en uygun ve profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmeti sunmaktayız.

Devamını Oku
01

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri
02

Bir çok sıfır yapıda inşaat sonrasında kalıntılar veya izler kalabiliyor. Bunları temizliğinde doğru solüsyonlar kullanılmazsa temizlik sizlere daha pahalıya patlıyor.

Devamını Oku
02

İnşaat Sonrası Ev Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Ev Temizlik Hizmetleri
03

Yenilenen veya sıfırdan yapılan ofisleriniz için tadilat sonrası veya inşaat sonrası temizlikleriniz tarafımızdan en ince ayrıntılı bir şekilde temizlenir.

Devamını Oku
03

İnşaat Sonrası Ofis Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Ofis Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılıyor?

İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları düşünerek temizliyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir. 7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız. İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir. Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restoran, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.

Kaba Temizliği
İnşaat sonrasında mekanda bulunan kaba kalıntılar ve çöpler toplanıp temizlenecek alanların görülmesi ve hangi ürün kullanılacağı saptanması temizliğe başlamadan yapılması gereken en önemli harekettir. Sonrasın da temizlik aşamalarını gerçekleştirebiliriz.
Cam, Pervaz, Çerçeve Temizlikleri
İnşaat Sonrası temizlik, cam ve çerçevelerin temizlenmesi etiketlerinin çıkartılması, kalmışsa iz bırakılan yerlerin temizlenmesi, çerçevelerin parlatılması gibi işlemler yapılmaktadır.
Mutfak, Banyo, Balkon ve Odaların Temizliği
Netpak Temizlik Hizmetleri olarak uzun yıllardan beri yapmış olduğumuz ev temizlik hizmetleri ile kabası temizlendikten sonrasında bu işte ustalığımızı göstermekteyiz.

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, İnşaat Sonrası Temizlik konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

İnşaat Sonrası Temizlik Firması İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Temizlik Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

İnşaat Sonrası Temizlik Formumuzu Kullanarak Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    İnşaat Sonrası Ev Temizlik Şirketi, İnşaat Sonrası Ev Temizlik Şirketleri, İnşaat Sonrası Ev Temizlik Firması, İnşaat Sonrası Ev Temizlik Firmaları, İnşaat Sonrası Ev Temizlik Hizmeti, İnşaat Sonrası Ev Temizlik Hizmetleri, İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi, İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri, İnşaat Sonrası Temizlik Firması, İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri, İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti, İnşaat Sonrası Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizliği, İnşaat Sonu Temizlik, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Cafe Temizliği, İnşaat Sonrası Restorant Temizliği, İnşaat Sonrası Okul Temizliği, İnşaat Sonrası İşyeri Temizliği, İnşaat Sonrası Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Fabrika Temizliği, İnşaat Sonrası Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Kaba Temizlik, İnşaat Sonrası Temizleme, İnşaat Sonrası Cam Temizliği, İnşaat Sonrası Zemin Temizliği, İnşaat Sonrası Villa Temizlik Hizmeti, Uygun Fiyat İnşaat Sonrası Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Ev Temizlik Fiyatları, İnşaat Temizlik Fiyatı, İnşaat Sonrası kaba ince Temizliği, İnşaat Sonrası Okul Temizliği, İnşaat Sonrası Okul Temizlik, İnşaat Sonu Kreş Temizliği, İnşaat Sonrası Üniversite Temizliği, İnşaat Sonrası Yurt Temizliği, İnşaat Sonrası Villa Temizlik Şirketleri, İnşaat Sonrası Villa Temizlik Firmaları, İnşaat Sonrası Villa Temizlik Hizmetleri,