Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Dış Cephe Temizliği


Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır.
Netpak Temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.
Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların dış cephe temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. İstanbul Netpak Temizlik Şirketi yüksek binalarınızın dış cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.

Netpak olarak uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak profesyonel personellerimiz ile kaliteli sonuç alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliğinde güvenlik çok önemlidir. Dünya da yaygın olarak kullanılan bir sistem olan sırık ile yerden temizlik de amaç dış cephelerin güvenle temizliğidir.

Diğer bir konu ise temizlenen yüzeyin uzun süre temiz kalması, iki ana konuyu birlikte ele aldığımızda günümüzde ülkemiz de yaygınlaşan alüminyum kompozit temizliği ve cam cepheler bina sahiplerine sorun olmuştur.

Binaların estetiği ve ekonomik olmasından dolayı günümüz mimarisinde tercih edilen dış cephe giydirme ve cam kaplamalar deiyonize su ile dış cephe temizliği ülkemizde yeni yeni öğrenilmeye başlanmıştır. Karbon fiber sırık yardımı ile yerden 19 metreye kadar deiyonize su ile yıkanan cepheler güvenli bir çalışma ile temizlenmekte, temizlenen yüzeyler uzun süre temiz kalmaktadır.

Dış cephe temizliğinde öncü firmalardan olan şirketimiz İstanbul da dış cephe cam temizliğini uygun fiyat ve kalite ile buluşturan iş disiplin ve ahlakını öncelik olarak belirleyen, günümüzde unutulmaya yüz tutmuş bu tür insani davranışlarından, dürüst ve güvenilir iş ahlakından bir an olsun uzaklaşmadan, prensip ve ilkelerini yenilikçi ve profesyonel bakış açısı ile siz değerli müşterilerine haftanın 7 günü çözüm üreterek memnuniyet ve hizmeti en üst seviyede tutmaya özen göstererek yıllardır bu sektörde dış cephe cam ve her türlü kaplama (Alikobant) her türlü yüzey v.s kaplama ve uygulamaların temizliğinde Netpak Temizlik olarak, temizlik sektöründe sağlam duruşunun yanı sıra kaliteli hizmetleri ve sayısız referansları ile genel temizlik, inşaat sonrası temizlik ve Dış Cephe Cam Temizliği alanında da aranan sayılı şirketler arasında yer almayı başarmış bir şirket olarak bütün ilçelerde sayısız hizmetlere imzasını atmıştır. İstanbul Dış Cephe Cam Temizlik Firması olarak temizlikte bütün zor ve riskli işleri sizin üzerinizden alarak size sorunsuz ve garantili bir şekilde üstelik en makul fiyatlarla ekonomik bir hizmet sunar. İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketimiz sizi üzmeden memnun edebilme ilkesi ile verdiğimiz hizmetleri, uzman yaklaşımları dinamik çözümlerle birleştirerek siz müşterilerimizin yanında yer almaktadır. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde hizmetin her aşamasında size bir dost sıcaklığını verebilecek iyi niyet ve güler yüze sahip duruşumuzla kendinizi dostlarınız arasında bulacağınız sıcaklığı sizlere şirketimiz verecektir. bu yine bir Netpak Dış Cephe Temizlik farkıdır. Özellikle Dış cephe temizlik şirketi olarak dış cephe cam temizliğinin büyük bir dikkat, beceri, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir temizlik türü olduğunun farkındayız. 

 

Dış cephe cam temizliğinde sadece camlar akla gelmemelidir. Yine dış alanlarda alüminyum veya metal kaplamalarda bu temizliğe dahil edilir. Bu sayede binanızın dış görünümünü her zaman için tazelenmiş görünür. Son yıllarda bir biri ardına yükselen binalar kendi aralarında bir şıklık yarışına da girmişlerdir. Bu açıdan dış cephe temizliği çok önem taşımaktadır. Dış cephe temizliği genelde 6 aylık periyotlarla yapılmaktadır. Dış cephe cam temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz.

Binanızın genel durumuna göre özel olarak ekipman kullanılmaktadır. Yerine göre Dış Cephe Vinç Çeşitleri veya bina üzerine monte edilen dış cephe sepetleri ile hizmet verilir. Bu kullanılan ekipmanlar binanın yüksekliğine göre değişiklik gösterir.

Binanız kaç katlı olursa olsun profesyonel dış cephe temizliği ekip ve ekipmanlarımız ile doğru ve kaliteli bir şekilde dış cephe cam temizliğiniz yapılır. Personelimiz bu işlem için özel olarak eğitim almış olup üzerinde bulunan koruyucu ekipmanlar profesyonel malzemelerden oluşmaktadır.

Yaptığımız işlerin tümünde olduğu gibi kurumsal dış cephe cam temizliği de kaza risklerini minimuma düşürebileceğimiz tüm önlemleri almaktayız. Bizim için yaptığımız işin kalitesi kadara personelimiz güvenliği de önem taşımaktadır.

Birçok yüksek katlı rezidans ve ofislerde pencere camları güvenlik ve bina statiğine zarar vereceği gerekçesi ile sabit olarak yapılmıştır. Bu gibi durumlarda binanın pencerelerinin dışarıdan temizlenmesi gerekmektedir. Dış cephe cam temizliği yapılırken de seçilecek firmanın bu konuda bilgili, deneyimli ve sağlam referanslara sahip olması çok önemli bir husustur.

Dış Cephe Cam Temizlik firmasının eğitimli personel ile bu işi yapması önemlidir. Dış cephe cam temizliği işlemi öncesi ve sırasında gerekli güvenlik adımları tamamlanmalı, firma personeli, yerden metrelerce yüksekte çalışacağından dolayı emniyetli bir şekilde çalışması için tüm koruyucu önlemler alınmalıdır. Bu anlamda firmanın iş güvenliği uygulamalarını da sorgulamak yerinde bir davranış olabilmektedir. Dış cephe temizliğinde uygun temizlik malzemeleri ve aksesuarları kullanarak kısa sürede efektif ve kusursuz bir temizlik yapmak esastır. Koruyucu ekipmanlarının yanında kullanılan tüm temizlik malzemeleri de çağdaş ve dünya standartlarında kabul görmüş kalitede olmalıdır. Bunun yanında sunulan dış cephe cam temizlik işleminin ekonomisi de düşünülmesi gereken ayrı bir boyuttur.

Özellikle yüksek katlı konut ve ofislerde dış cephe camlarının temizliği çok önemli bir konudur. İşinin ehli bir Netpak Temizlik firmasından alınacak destek ile dış cephe temizliği kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır.
Firmamız her kat sayısındaki binada, dış cephe cam temizliğini kusursuz ve kaliteli bir şekilde kısa süre içerisinde tamamlamaktadır. Yapılan işlemlerde de optimum bir ücretle çalışmakta olan firmamız ekonomik fiyat politikaları ile de müşterisinin yüzünü güldürmektedir. Cazip kampanyalarımız, fırsatlarla dolu uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi gün boyu arayabilirsiniz. Dış cephe cam temizliğinde referansları sağlam, kaliteli malzeme kullanan, iş güvenliğine önem veren deneyimli bir ekiple çalışmanız sizin de kısa süre içerisinde olumlu sonuç almanızı sağlayacaktır.

Dış Cephe Cam Temizliğinde Rakiplerimizden Farkımız

Dış Cephe Cam Temizlik Firmaları Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. Binaların dış yüzeyindeki camların silinmesi ve temizlenmesi konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan çoğu temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

 

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Dış Cephe Cam Temizliği

01

Bir çok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor. Tam Çözüm Dağcı Yöntemi İle dış cephe temizlenmesi

Devamını Oku
01

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri
02

Dış cephesi müsait olan yüksek katlı binalarda sepet ile dış cephe cam temizliği yapılmaktadır.

Devamını Oku
02

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri
03

Dağcı ekip ile temizlik istenilmeyen veya sadece erişim vinç ile yapılabilen binalarda dış cephe cam temizliği Vinç ile yapılmaktadır.

Devamını Oku
03

Vinç İle Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Vinç İle Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Cam Temizlik Şirketleri konusunda, uzun yıllara varan tecrübe ve birikime sahip olan Netpak Temizlik, profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı uzman personeller, kaliteli hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Binaların dış cephelerini temizlerken, kullandığımız yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

Sepet kullanılarak yapılan dış cephe cam temizliği
İş merkezi, plaza, rezidans ve otel gibi yüksek katlı binalar, dış cephe temizliği için riskli ve ulaşılabilirliğin zor olduğu yapılardır. Ayrıca birçok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor.
Endüstriyel Dağcı Sistem kullanılarak yapılan temizlik sistemleri
İple erişim, binada herhangi bir hasara neden olmaz ve çevreye hiçbir zarar vermez. Dış cephe cam temizliği uygulanan yapılarda, gürültü ve görüntü kirliliği olmaz.
Kule Plaza Residence dış cephe cam temizliği
Bu tip yapılarda genelde kullanılan yöntem dağcı dış cephe cam temizliği yöntemidir. Farklı durumlarda tabi ki müşteri yönlendirmesi sonucunda kullanılan farklı yöntemlerde olabilir. Netpak Temizlik Hizmetleri...

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, dış cephe cam temizliği konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Dış Cephe Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Dış Cephe Cam Temizlik İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Anahtar Kelimeler :

Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Dağcı, Dış Cephe Cam Temizliği, İstanbul Temizlik Firmaları, İstanbul Temizlik firması, İstanbul Temizlik Şirketi, İstanbul Temizlik Şirketleri, Temizlik Şirketi, Temizlik Şirketleri, Uygun Fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği, Dış Cephe Cam Temizlik Şirketi, Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri, Dış Cephe Cam Temizlik Firması, Dış Cephe Cam Temizlik Firmaları, Dış Cephe Temizliği, Dış Cephe Temizleme, Dış Cephe Yıkama, Dış Cephe Cam Silme, Dış Cephe Cam Temizlik, İstanbul Dış Cephe Cam Temizliği, İple erişim Temizlik, Endüstriyel Temizlik, İple Erişim Endüstriyel Cephe Temizliği, İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketi, İstanbul Dağcılık Temizlik Şirketleri, Cephe Temizliği, Temizlik, İple Cam Temizlik, Kompozit Temizliği, Bina Temizliği, Site Cam Temizliği, Temizlik Elemanı, Sertifikalı Personel, Profesyonel Temizlik, Plaza Dış Cephe Temizliği, Bina Cephe Temizlik Şirketi, İş merkezi Dış Cephe Temizlik, Profesyonel Sertifikalı Dağcı, Sertifikalı Dağcılık Temizlik Şirketleri, Endüstriyel Dağcılık İple Erişim, Site Cam Temizliği, Site Cam Temizlik, Villa Dış Cephe Temizliği, Villa Dış Cephe Temizlik, iç Cephe Cam Temizliği, İstanbul Dış Cephe Temizliği, İstanbul Endüstriyel İple Erişim