Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

Dış cephe vinçleri, bina dışlarında daha çok mağaza, depo, fabrika gibi katlar arasında eşya ve yük taşımacılığında kullanılan vinç türüdür. Dış cephe vinçlerinin en büyük avantajı taşıma kapasitesinin yüksek olmasıdır. Bunun yanı sıra güç noktasında da tasarruf yapan bu vinçler; kullanışlı, hızlı ve tasarruflu bir görüntüye de sahiptir.

Dış cephe vinçlerinin açık alan duvar yüzeyinde çeşitli inşaları da mümkün olmaktadır. Orta yüksekliklere sahip olan ve insan gücü ile kaldırılamayacak kadar etkili yüklerin dış cephe vinç sistemleri ile rahatça kaldırıldıkları da bilinmektedir.

Bu noktada firmalar daha çok dış cephe vinçlerine ihtiyaç duymaktadır. Çünkü dış cephe vinçleri ile zamandan tasarruf etmek mümkün ve insanların kaldıramayacağı yüklerin de kaldırılması yüksek ihtimaldir. Ağır ortam şartlarında çok fazla iyi çalıştırılabilen bu vinçlere her inşaat, endüstri firmasının ihtiyacı vardır.

Sadece yük taşımak için yapılmış olan raylı kabinli vinçler; platform ya da kabin boyutları, motor güçleri, taşınması ihtiyaç olan yük miktarına göre belirlenmektedir.

DIŞ CEPHE VİNÇLERİ

Dış Cephe Vinçleri bina dışında fabrika, depo, mağaza gibi katlar arası yük ve eşya taşımada kullanılır.
Dış Cephe Vinçleri taşıma kapasitesinin yüksek olmasının yanında güç açısından da tasarruf yapmaktadır. Kullanışlı, hızlı ve tasarruflu bir yapıya sahiptir.
Dış Cephe Vinçlerinin açık alan duvar yüzeyine inşası mümkündür.
Orta yüksekliklerde insan gücüyle kaldırılamayacak derecede yükler Bina Cephe Vinç Sistemi ile birlikte rahatça hareket ettirilebilir.

Firmaların kullanım olarak ihtiyaç duydukları en önemli ekipmanlardan biri de Bina Dışı Cephe Vinçleridir.
Dış Cephe Vinçleri ile zamandan da tasarruf edebilmek mümkündür.
Dış Cephe Vinçleri ağır ortam şartlarında başarıyla çalışır.
Yalnızca yük taşımak amacıyla yapılan raylı kabinli vinçler kabin veya platform boyutları ve motor güçleri, taşınması gereken en büyük yük miktarına göre belirlenir.
Tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre tasarlanan Dış Cephe Vinçlerimiz
500 Kg’dan 5000 Kg’a kadar çeşitli kapasitelerde üretilmektedir.

Dış Cephe Vinçleri Nerelerde Kullanılır?

Genellikle inşaat sahalarında rastladığımız dış cephe vinçleri makine, endüstri gibi alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Yüzlerce kilo ağırlığa sahip ürünleri bir yerden bir yere taşımak ve kaldırmak için kullanılan bu vinçler çeşitli işlevleri yerine getirmekte olup insanlara zaman açısından da tasarruf sağlamaktadır. Bu noktada en güvenli vinçler arasında yer alan dış cephe vinçleri ile istediğiniz biçimde en ağır işleri gerçekleştirebilecek ve kolaylıkla da kullanabileceksiniz. Bu noktada en iyi hizmetleri sağlayan firmamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Leave a comment