Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

Vinç ile Dış Cephe Cam Temizliği

Vinç ile Dış Cephe Temizliği tamamen temizletmek istediğiniz binanın yüksekliği ve genişliği yani büyüklüğüyle doğru orantılıdır.

 • Binanın büyüklüğü,
 • Yüksekliği,
 • Kullanılacak ekipman, (vinç, dağcı, makine)
 • Kullanılacak temizlik kimyasalı
 • Çevre şartları

Dış cephe ve cam temizliği için vinç seçiminde genelde 19, 30, 45, 53 metre yüksekliğinde örümcek platform adı verilen vinç sistemleri tercih edilmektedir. Çünkü Minik boyutları ile bu vinçler yüksek manevra kabiliyeti sayesinde asla çevreye ve  kullanan kişiye rahatsızlık vermemektedir. Çünkü diğer alternatif yollara göre oldukça ekonomik olmasıyla çekiciliği artmaktadır. Sonuç olarak Kiraladığınız vinç ile birlikte temizliğinizi ve ya bakım onarım işlemlerinizi bütün iş güvenliği talimatlarına uygun bir şekilde halletmiş olursunuz. Kaza riskini minimuma indirerek etik iş ahlakını göstermiş ve her şeyden önemli olan işçilerin can güvenliğini ön planda tutmuş olursunuz. Sonuç olarak bu anlamda da vinç kullanmak oldukça verimli bir seçenektir.

Vinçle Dış Cephe Temizlik

Cam ve kompozit yüzeylerde bulunması işin yapılış süresini ve iş süresini  arttırdığı için fiyat dolaylı bir şekilde yüksek çıkacaktır. Ülkemizde giderek yaygınlaşan cephe sistemlerinin iç mekanlarda temizliği oldukça zordur. Mesela Dar ve kapalı iç mekanlarda temizlik profesyonellik ister. İç mekanlar için tasarlanmış olan Örümcek platform. Personel yükseltici vinç iç mekan temizlik ve tadilatlarında büyük kolaylık sağlar. Çalışma yüksekliği  19 m, 23 m ve 30 m olarak değişen örümcek platformlarda öncelik çalışan personelin güvenliğidir. Küçük boyutu, yüksek manevra kabiliyeti sayesinde. Genişliği minimum  100cm, yüksekliği  minimum 200 cm olan standart kapılardan rahatlıkla geçe bilmektedir. Örümcek platform personel yükseltici vinç paletli yürüyüş sistemi sayesinde iç mekanlara zarar vermeden güvenli bir şekilde hareket etmektedir. Elektrik motoru sayesinde iç mekanlarda istenmeyen egzoz gürültüsü, duman ve koku yapmadan çalışmaktadır. Firmamız ulaşılması zor yerler, yılların vermiş olduğu tecrübe ile Örümcek platform personel yükseltici vinç ile profesyonel olarak temizlik, bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Vinç Kiralama

Netpak Temizlik şirketi, şu ana kadar sektörde pek çok büyük şirket ile çalışmıştır. Tüm referanslarımızı internet adreslerimizden rahatlıkla görebilirsiniz. Mesela firmamız sadece dış cephe temizliği işleri yapmamakta, bunun yanında pek çok konuda faaliyet göstermektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işlemi için firmamızı arayabilirsiniz. Sonuç olarak Dış cephe temizliği konusunda sahip olduğumuz makineler ile birlikte sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamaktayız. Cephe temizliği işlerinde kaliteyi nasıl yakalayacağımızı sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar boyunca fazlasıyla öğrendik. Netpak Vinç Kiralama Hizmetleri Dış Cephe Temizliğinde İstanbul’da profesyonel, güvenilir, titiz ve işini özenle yapan firmalardandır.. Çünkü Dış Cephe Temizliği işlerinizde firmamıza ait Sepetli Vinç ile uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.. 

Profesyonel Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır ?  

Dış Cephe & Cam Temizliği konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak. Farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Sonuç olarak Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız. İnsan sağlığını ön planda tutmaktadır. Binaların dış kaplamalarında bulunan cam, kompozit, alikopat ve benzeri. Yapı malzemelerinin yapısına özgü şekilde gerekli temizleyici maddeler kullanılmaktadır.

 • Sepetli vinç (platform)
 • Endüstriyel dağcı ekibi
 • Dış cephe temizlik makinesi
 • Makaslı platform
 • Eklemli platform
 • Örümcek platform

Araç ve gereçleri yardımı ile profesyonel cam silme personelleri tarafından yapılan temizlik işidir. 

Ofis Dış Cephe Temizliği

Gökdelen Dış Cephe Temizliği, kaplamaya özgü temizleme yöntemleri ile, fren tozu, petrol bazlı kirleticiler. Genel kir, kireç skalası, köpürme, mikroorganizmalar ve boya dahil olmak üzere çeşitli kirleticileri güvenle giderir.

Netpak Dış Cephe Temizlik Fiyatları

Dış cephesi cam olan birçok modern bina için gerçekleştirilmektedir. Gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak gerçekleşen dış cephe cam temizliği. Uzun süre etkisini sürdürmeye devam etmektedir.

Uzman Dış Cephe Temizlik Fiyatı

Mesela Çok katlı binaların artmasıyla dış cephe temizliği de daha fazla zorlaşarak riskleri artmaya başlamıştır. En uygun ekipmanlar ve disiplinli bir çalışma. Gerçekleşen dış cephe cam temizliğinde her zaman en modern teknikler uygulanmaktadır. İstanbul Dış cephe cam temizliği hizmetlerinde mutlaka konusunda eğitimli personeller tercih edilmektedir. Çalışma sırasında işverenler gerekli tüm önlemleri almakta ve yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Dış cephe cam temizliği için çözüm arıyorsanız eğer sizde mutlaka uzman firmalarla iletişime geçmelisiniz.

İstanbul Vinç İle Dış Cephe Cam Temizlik Fiyat Alma

Dış cephe cam temizlik hizmetlerinde her zaman en kaliteli temizlik malzemeleri tercih edilmektedir. Camların zarar görmemesi adına büyük özen gösteren usta ekip, sizleri memnun edecek sonuçlar elde etmektedir.

Uygun Fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878