Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

Cam Temizlik Hizmeti

Cam Temizlik Şirketi Alanında Sektörün Öncü Firmaları Arasında Yer Alarak Sizlere Dağcı Sertifikalı Personellerimiz İle Hizmet Sunuyoruz.

İstanbul Cam Temizlik Firması

Profesyonel Cam Temizliği Hizmeti

Netpak Temizlik olarak yılların tecrübesi ile temizlik hizmetleri işi içinde yetişmiş biri olarak 1997 yılından bu günedek kendimizi temizlik işine adadık kendimizi temizlik konusunda çekirdekten yetiştirdik. Temizlik konusunda  kendimize sonsuz güvenimiz var yani personel çalıştırma haricinde bir işi yapıyorsan önce kendin uygulamanın iyisini bileceksiniz ki vermiş olduğun hizmetin kalitesinden şüphe duymuyacaksınız.                                                                                                      Biz Netpak Temizlik ailesi olarak  kendimize seçmiş olduğumuz temizlik mesleğini siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler vermek, temizlik ihtiyacınızı sorunsuz çözmekten sonderece onur duyarız. Temizlik hizmetleri çoğunluk gösterdiği gibi bizde hizmetlerimizi sizlere biraz tanıtmak ve nerde ne şekil de hizmetler veriyoruz  bilgi sahibi olmanızı yapmış olduğumuz hizmetleri tanıtmak isteriz. Cam temizliği evlerimiz de olsun  iş yerlerinde olsun belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Ev cam temizliği bakıldığında kolay gibi gözüksede hem zor ve riskli bir iştir. Çoğunlukla ev hanımları cam temizlik işinden hoşlanmaz ve bazılarının yükseklik korkuları vardır. Bizler cam temizlik şirketleri olarak cam temizleme konusunda da sizlere hizmetler veriyoruz. Ev cam temizleme şirketi olarak düzenli olarak belirli zamanlarla hizmet verdiğim ev, iş yeri, ve ofis  gibi yerlerin camlarını düzenli peryotlarla temizliyoruz. 

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız farklı altarnatiflerle araç viç yardımı ile olsun yada asma sepetle olsun hizmetlerimiz olup aynı zamanda dağcı dış cephe cam temizliği hizmetimizde mevcuttur.  İş yeri cam temizliği ve iş yeri temizlik hizmetlerimiz düzenli olarak hizmetlerimiz mevcuttur. İş yeri cam temizlik hizmeti işyerinizin temiz ve düzgün gözükmesinde en önce göze hittap etmesidir. Villa temizlik hizmetimiz cam temizlik şirketleri olarak vermiolduğumuz hizmetler arasında olup inşaat sonrası cam temizlik hizmeti tadilat sonrası cam temizlik yapmakta farklı bir iştir.  İnşaat sonu cam temizlik normal camlardan farklı bir hizmettir. İnşaat sonrası cam temizliği camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha meşakatlidir. Tadilat sonrası ev cam temizliği dogal olarak boya badana ve tadilat gördüğünden cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olur genelde tadilat cam temizliği gerek  kimyasallarla gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilir. Okul cam temizliği ve genel okul temizlik hizmetlerimiz olup, özel yada devlet okullarına dağcı cam temizliği  alanında da Netpak temizlik şirketi olarak hizmet veriyoruz. Yurt cam temizliği , kreş cam temizliği, villa cam temizliği, bina cam temizliği, otel cam temizliği, yurt cam temizlik vb alanları. çoğalta biliriz. genellemek gerekirse. eğitimli personelerimiz ile tüm İstanbul içerisine  ücretsiz keşif hizmeti sunarak vip temizlik sunuyoruz. Cam temizliği ve diğer temizlik hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi ve fiyat içni bizleri iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.