Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

 
İstanbul temizlik şirketi olarak profesyonel Ofis Büro temizliği hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktayız. Günlük veya haftalık düzenli ofis temizlik şirketi olan firmamız bay bayan temizlik eleman kadromuzla ofis temizleme şirketleri arasında tecrübemiz ve güvenirliğimizle ofis cam temizliği dış cephe temizliği İnşaat ve tadilat ofis temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Ofis Temizliği

Ülkemizin Metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’da binlerce ofis bulunmaktadır. Farklı iş kollarındaki bu ofisleri birbirinden ayıran bir çok etken olabilir. Ancak gün içerisinde bu ofislerden herhangi birine işiniz düştüğünde ya çok iyi duygularla ayrılırsınız ya da biran önce o ofisten ayrılmak istersiniz. Ofisteki çalışanların işine olan hakimiyeti ya da başka sebepler müşteriyi bu duygulara sevk edebilir. Ancak gelen müşteri için bir ofise adımını atar atmaz, o ofise olan güvenini daha ilk baştan artıran en önemli sebep; ofisin temizliği, tertip ve düzenidir. Ofisinize gelen müşterinin ilk izlenimi olumlu olması ofisinizin temizliğine bağlıdır. Düzenli ofis temizliği gelen müşterinin sizin hakkınızda olumlu duygular içinde olmasının ilk koşuludur. İşte biz Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların tecrübesi ve birikimiyle İstanbul ofis temizliği hizmetini tecrübeli kadromuzla profesyonel ofis temizliği hizmetleri sunmaktayız..

İstanbul Ofis temizliği

“Neden İstanbul Netpak Temizlik Şirketi?” diye soracak olursanız bunu şu şekilde cevaplayabiliriz; Netpak Temizlik Şirketi İstanbul’un en köklü ve en profesyonel temizlik şirketidir. Sektörde güven, profesyonellik, müşteri memnuniyeti, kalite deyince; İstanbul Netpak Temizlik Şirketi akla gelmektedir. Ofis çalışanlarının günün büyük bir kısmını geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkiler, motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel temizliğin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.

OFİS TEMİZLİĞİNDE YAPILAN EN ÖNEMLİ YANLIŞLAR

 • Ofisin temizliğinin çalışanlara yaptırılması.
 • Çalışanların yaptığı ofis temizliğinin çalışanlar üzerinde olumsuz sonuçlarının olması.
 • Profesyonel ellerce yapılmayan temizlik neticesinde istenilen verimin elde edilememesi.
 • Özellikle elektronik cihazların temizliğinde yapılan özensizlikler ve dikkatsizlikler.
 • Masa üstlerindeki evrak ve eşyaların yerlerinin değiştirilmesi.
 • Sırf biraz daha ekonomik diye profesyonel olmayan firmalarla çalışılması.
 • Haliyle temiz ve düzenli olmayan ofis ortamının iş verimini de düşürmesi.

Peki İstanbul ofis temizlik şirketleri içerisinde önemli bir pozisyona sahip olan Netpak Temizlik Hizmetleri olarak biz neler yapıyoruz? Netpak Temizlik Hizmetleri olarak ofis temizliği hizmetinin gerçek bir temizliğin her ayrıntıya dikkat ederek yapılması gerektiğine inanıyoruz.

İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK OFİS TEMİZLİĞİNDE YAPTIKLARIMIZ:

 • Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.
 • Havalandırma ve klima filtreleri temizliyoruz.
 • Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.
 • Parke ve ya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.
 • Eğer yerler halı veya halıfleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz.
 • Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.
 • Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
 • Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

Netpak Temizlik Hizmetleri olarak yılların tecrübesiyle; İstanbul Ofis genel Temizliği denince akla ilk biz geliyoruz. İstanbul Netpak Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ofis temizliği sektöründe sizlerin hizmetinizdeyiz. Kullandığımız malzemeler hem çevre dostu hem de %100 garantilidir. Dilerseniz ofis temizliğini sizlerin belirlediği gün ve saatte yapıyoruz. Çalışma saatlerinde çalışanların dikkatini dağıtmamak, iş ortamını bozmamak için sizlerin belirlediği gün ve saatte hizmetinizdeyiz.

İstanbul Temizlik Şirketi olarak şunun garantisini veriyoruz. Öncelikle kesinlikle memnun kalacaksınız. Çünkü İstanbul’un en köklü temizlik şirketi olarak bizlerin birinci önceliği müşteri memnuniyeti. İnanıyor ve biliyoruz ki; temiz bir ofis sağlıklı bir çalışma ortamı demek, temiz bir ofis mutlu insanlar demek, mutlu insanların olduğu bir ofiste iş veriminin de artması demek. Temiz bir ofisin olduğu yerde çalışanların da müşterilerinin de kendini iyi hissedeceği bir ortam olması demek başarının artması demek.

İstanbul Ofis Temizlik Şirketi

Temizlik hizmetlerinin profesyonel ekiplerce yapılması üretimi de pozitif yönde etkilemektedir. İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2000 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle, gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz. Şirketimizce Sgk’lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza aittir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir. İstanbul Temizlik Hizmetleri olarak profesyonel kadromuz, kalitemiz ve en önemlisi yılların tecrübesiyle ofis temizliğinde iddialıyız. Arayın profesyonel ellerle ofisleriniz pırıl pırıl olsun. Çalışanlarınız böyle bir ortamda çalışmaktan mutlu, müşterileriniz ofisinizden ayrılırken memnun ayrılsın. İstanbul’da ofis temizliği yapan en köklü şirketlerden biri olan firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için ☎️0(212) 320 38 89 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ofis Temizlik Firması Netpak Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya günlük detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

GÜNLÜK DETAYLI OFİS TEMİZLİĞİ

 • İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun emniyet kemeri ile yapılmaktadır.
 • İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
 • Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
 • Ofisin büyüklüğüne göre en uygun fiyat verilmektedir.

HAFTALIK / AYLIK PERİYODİK OFİS TEMİZLİĞİ

 • Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
 • Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.
 • Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.
 • Ofiste yapılacak işlere göre haftalık fiyat verilmektedir.

HER AKŞAM PERİYODİK OFİS TEMİZLİĞİ

 • Ofisin büyüklüğüne göre belli sayıda yarı-zamanlı çalışan temizlik elemanımız gelir.
 • Genellikle mesai saatlerinden sonra 6-8 arası temizlik yapılır.
 • Temizlik malzemeleri firmamızdan olacak şekilde anlaşma yaparız.
 • Eleman başına ücretlendirilir.

Ofisinize periyodik temizlik personeli anlaşmalarında çözüm ortağınız olmaya hazırız. Ekspertiz hizmetimizle size özel fiyatlardan yararlanmak için Temizlik Danışma hattımızdan keşif talep edebilirsiniz.

Ofis Temizliği

İstanbul temizlik şirketi olarak profesyonel Ofis Büro temizliği hizmetini uygun fiyatlarla sunmaktayız. Günlük veya haftalık düzenli ofis temizlik şirketi olan firmamız bay bayan temizlik eleman kadromuzla ofis temizleme şirketleri arasında tecrübemiz ve güvenirliğimizle ofis cam temizliği dış cephe temizliği İnşaat ve tadilat ofis temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Ofis Temizliği

Ülkemizin Metropol şehirlerinden biri olan İstanbul’da binlerce ofis bulunmaktadır. Farklı iş kollarındaki bu ofisleri birbirinden ayıran bir çok etken olabilir. Ancak gün içerisinde bu ofislerden herhangi birine işiniz düştüğünde ya çok iyi duygularla ayrılırsınız ya da biran önce o ofisten ayrılmak istersiniz. Ofisteki çalışanların işine olan hakimiyeti ya da başka sebepler müşteriyi bu duygulara sevk edebilir. Ancak gelen müşteri için bir ofise adımını atar atmaz, o ofise olan güvenini daha ilk baştan artıran en önemli sebep; ofisin temizliği, tertip ve düzenidir. Ofisinize gelen müşterinin ilk izlenimi olumlu olması ofisinizin temizliğine bağlıdır. Düzenli ofis temizliği gelen müşterinin sizin hakkınızda olumlu duygular içinde olmasının ilk koşuludur.
İşte biz Netpak Temizlik Şirketi olarak yılların tecrübesi ve birikimiyle İstanbul ofis temizliği hizmetini tecrübeli kadromuzla profesyonel ofis temizliği hizmetleri sunmaktayız..

İstanbul Ofis temizliği

“Neden İstanbul Netpak Temizlik Şirketi?” diye soracak olursanız bunu şu şekilde cevaplayabiliriz; Netpak Temizlik Şirketi İstanbul’un en köklü ve en profesyonel temizlik şirketidir. Sektörde güven, profesyonellik, müşteri memnuniyeti, kalite deyince; İstanbul Netpak Temizlik Şirketi akla gelmektedir. Ofis çalışanlarının günün büyük bir kısmını geçirdikleri ofislerin temiz ve düzenli olması çalışanların motivasyonunu da etkilemektedir. Sağlıksız bir ortamda yapılan çalışmalar hem ruh hem de beden sağlığımızı olumsuz etkiler, motivasyonumuzu düşürür. Ofislerde sağlıklı bir ortamın oluşabilmesi için genel temizliğin yapılması, hijyen koşullarının sağlanması gerekir.

OFİS TEMİZLİĞİNDE YAPILAN EN ÖNEMLİ YANLIŞLAR

 • Ofisin temizliğinin çalışanlara yaptırılması.
 • Çalışanların yaptığı ofis temizliğinin çalışanlar üzerinde olumsuz sonuçlarının olması.
 • Profesyonel ellerce yapılmayan temizlik neticesinde istenilen verimin elde edilememesi.
 • Özellikle elektronik cihazların temizliğinde yapılan özensizlikler ve dikkatsizlikler.
 • Masa üstlerindeki evrak ve eşyaların yerlerinin değiştirilmesi.
 • Sırf biraz daha ekonomik diye profesyonel olmayan firmalarla çalışılması.
 • Haliyle temiz ve düzenli olmayan ofis ortamının iş verimini de düşürmesi.

Peki İstanbul ofis temizlik şirketleri içerisinde önemli bir pozisyona sahip olan Netpak Temizlik Hizmetleri olarak biz neler yapıyoruz? Netpak Temizlik Hizmetleri olarak ofis temizliği hizmetinin gerçek bir temizliğin her ayrıntıya dikkat ederek yapılması gerektiğine inanıyoruz.

İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ OLARAK OFİS TEMİZLİĞİNDE YAPTIKLARIMIZ:

 • Ofisteki masa, sandalye, kapı ve dolapların tozlarını alıyoruz.
 • Havalandırma ve klima filtreleri temizliyoruz.
 • Elektronik eşyaların tozunu alırken kapalı olmalarına dikkat ediyoruz.
 • Parke ve ya beton zemini öncelikle süpürüyor, ardından paspaslıyoruz.
 • Eğer yerler halı veya halıfleks ise vakumlu temizleyicilerle süpürüyoruz.
 • Ofisinizdeki bütün pencerelerinizi titizlikle temizliyoruz.
 • Ortak kullanım alanı olan mutfak, tuvalet, lavabo gibi yerlerin temizliğini titizlikle yapıyoruz.
 • Ofisteki malzemelerinize göre temizlik ürünü kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerin doğal ve alerjik olmamasına dikkat ediyoruz.

Netpak Temizlik Hizmetleri olarak yılların tecrübesiyle; İstanbul Ofis genel Temizliği denince akla ilk biz geliyoruz. İstanbul Netpak Temizlik Şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımız ile ofis temizliği sektöründe sizlerin hizmetinizdeyiz. Kullandığımız malzemeler hem çevre dostu hem de %100 garantilidir. Dilerseniz ofis temizliğini sizlerin belirlediği gün ve saatte yapıyoruz. Çalışma saatlerinde çalışanların dikkatini dağıtmamak, iş ortamını bozmamak için sizlerin belirlediği gün ve saatte hizmetinizdeyiz.

İstanbul Temizlik Şirketi olarak şunun garantisini veriyoruz. Öncelikle kesinlikle memnun kalacaksınız. Çünkü İstanbul’un en köklü temizlik şirketi olarak bizlerin birinci önceliği müşteri memnuniyeti. İnanıyor ve biliyoruz ki; temiz bir ofis sağlıklı bir çalışma ortamı demek, temiz bir ofis mutlu insanlar demek, mutlu insanların olduğu bir ofiste iş veriminin de artması demek. Temiz bir ofisin olduğu yerde çalışanların da müşterilerinin de kendini iyi hissedeceği bir ortam olması demek başarının artması demek.

İstanbul Ofis Temizlik Şirketi

Temizlik hizmetlerinin profesyonel ekiplerce yapılması üretimi de pozitif yönde etkilemektedir. İstanbul’da ofis temizliği hizmeti veren şirketler arasında bulunan firmamız 2000 yılından beri sektör içerisindedir. Ofis temizliği hizmetlerinde gerek günü birlik belli periyotlarla mobil ekiplerimizle, gerekse meslek içi eğitim almış sözleşmeli daimi personellerimizle hizmet vermekteyiz. Şirketimizce Sgk’lı olan personellerimizin tüm resmi sorumlulukları firmamıza aittir. Ayrıca aldığınız hizmet karşılığı fatura kesilerek bu bedel firmanıza gider olarak vergilerden düşülebilmektedir. İstanbul Temizlik Hizmetleri olarak profesyonel kadromuz, kalitemiz ve en önemlisi yılların tecrübesiyle ofis temizliğinde iddialıyız. Arayın profesyonel ellerle ofisleriniz pırıl pırıl olsun. Çalışanlarınız böyle bir ortamda çalışmaktan mutlu, müşterileriniz ofisinizden ayrılırken memnun ayrılsın. İstanbul’da ofis temizliği yapan en köklü şirketlerden biri olan firmamızdan gerek bilgi almak, gerekse fiyat alabilmek için ☎️ 0(212) 320 38 89 No’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ofis Temizlik Firması Netpak Temizlik Şirketi olarak asıl uzmanlık alanımız olan ofis temizlik hizmetlerinde talebinize uygun olarak esnek çözümler üretiyoruz. Akşam temizlikleri, haftalık temizlikler veya günlük detaylı ofis temizliği hizmetlerinde bölümlenmiş çalışma sistemimizle bu alanda en büyük eksiklikleri kapatarak çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

GÜNLÜK DETAYLI OFİS TEMİZLİĞİ

 • İşyerinizdeki camların temizliği İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) uygun emniyet kemeri ile yapılmaktadır.
 • İhtiyacımız olan bütün malzeme (vakum makinası, kimyasallar, merdiven, buhar mk. vs) firmamız tarafından sağlanmaktadır.
 • Cam, çerçeve, masa sandalye, mutfak ve lavabo – tuvaletlerin temizliği ve hijyeni sağlanmaktadır.
 • Ofisin büyüklüğüne göre en uygun fiyat verilmektedir.

HAFTALIK / AYLIK PERİYODİK OFİS TEMİZLİĞİ

 • Genellikle haftada bir yapılan ve 2-4 saat süren temizlik işlemlerinde rutin toz alma işlemleri yapılmaktadır.
 • Yapılan anlaşmaya göre ilk temizlik fiyat farkı olmaksızın ekiple detaylı şekilde yapılmaktadır.
 • Çöp boşaltılması ve bulaşıkların yıkanması talepleriniz de sözleşmeye göre yerine getirilmektedir.
 • Ofiste yapılacak işlere göre haftalık fiyat verilmektedir.

HER AKŞAM PERİYODİK OFİS TEMİZLİĞİ

 • Ofisin büyüklüğüne göre belli sayıda yarı-zamanlı çalışan temizlik elemanımız gelir.
 • Genellikle mesai saatlerinden sonra 6-8 arası temizlik yapılır.
 • Temizlik malzemeleri firmamızdan olacak şekilde anlaşma yaparız.
 • Eleman başına ücretlendirilir.

Ofisinize periyodik temizlik personeli anlaşmalarında çözüm ortağınız olmaya hazırız. Ekspertiz hizmetimizle size özel fiyatlardan yararlanmak için Temizlik Danışma hattımızdan keşif talep edebilirsiniz.