Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Uygun fiyatlı temizlik firması olma ünvanını, yapmış olduğu kaliteli ama uygun fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği ve uygun fiyatlı Dağcı Dış Cephe Temizliği ile kanıtlamış olan Netpak Temizlik müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuştur.

– Netpak temizlik hizmetleri

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği büyük ve küçük tüm binaların dış cephelerinde, dış etkenlere bağlı olarak zamanla kir katmanları oluşur. Biriken bu kir katmanlarının temizlenmesi için, teknik anlamda bir dizi işlemin uygulanması gerekir. Binaların estetik bir görünüm kazanması için, dış cephe cam temizliği yapılması oldukça önem taşır. Bu işlem doğru yapıldığı zaman binaya değer kattığı gibi, aynı zamanda cam binanın yıpranıp, aşınmasını da geciktirir. Dış cephe cam temizliği işlemine başlamadan önce, bazı etkenlerin bilinmesi gerekiyor. 

Bu faktörleri ise şöyle sıralayabiliriz:

Cam cephenin kir özelliğine göre yapılan temizlik: Binalar; yer aldıkları bölgenin, sahip olduğu özelliklere göre değişim gösteren partiküllerin, dış cephe üzerinde tabaka oluşturmasıyla kirlenir. Bu kirlerin en başında toz, kimyasal atık zerreleri, yağ ve kuş pislikleri gibi faktörler gelir. Bu kirler, zaman içerisinde güneş, rüzgâr, yağmur, sis ve kar gibi faktörlerle binanın dış yüzeyine yapışır ve sertleşir. Kirlenmeye neden olan faktörlerin özelliklerinin doğru tespit edilmiş olması, temizleme yöntemi ve temizleyici kimyasalları belirlemede büyük önem taşır. Dağcı dış cephe temizliği yöntemi ile çözüm getirilebilir. 

Binanın dış cephe kaplamasına göre yapılan temizlik: Binaların dış cephelerine, cam kaplamalar veya dekoratif amaçlı paneller uygulanmaktadır. Temizlikte uygulanacak kimyasalların belirlenmesinde ve kir kazıma yönteminin yapılmasında, dış cephe kaplamasının özelliklerinin doğru belirlenmesi, büyük önem taşır.

Zamana göre yapılan temizlik: Binanın dış cephesinin, ne kadar süre kirli kaldığının belirlenmesi oldukça önemlidir. Kirler, her geçen gün daha fazla olarak birikir. Güneş ve rüzgâr gibi hava olaylarının etkisiyle de, zaman geçtikçe sertleşerek tortu tabakası oluşturur. Zamana bağlı olarak biriken kirler, özellik bakımından adeta bir evrim geçirerek farklılaşır.

D ağcılık (İple Erişim), ulaşılması zor alanlara erişmenin en etkili yöntemlerinden biridir ve işi tamamlamak için gereken çalışma saatleri geleneksel erişim yöntemlerine kıyasla düşük olduğundan maliyet açısından verimlilik sağlar.

Hava durumu veya değişen iş öncelikleri nedeniyle planlanan zamanda zorunlu bir değişiklik olursa, ekipman kiralama ile ilgili lojistik veya finansal sorunların hiçbiri olmadığı için kolaylıkla yeniden planlanabilir.

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliğinde Rakiplerimizden Farkımız

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik Firmaları  Müşteri memnuniyeti, hedeflerimizdeki önceliktir. Müşterilerimizin referansları, firmamız için son derece değerlidir. Binaların dış yüzeydeki camların temizlenmesi konusunda eğitilmiş, tecrübeli uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize; profesyonel bir temiz ve en uygun fiyat politikası sunuyoruz. Kullanılan temizlik malzemelerinin, aynı zamanda çevre dostu temizlik malzemesi olmasına ve yan etkiye neden olmamasına dikkat ediyoruz.

 

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

01

Bir çok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor. Tam Çözüm Dağcı Yöntemi İle dış cephe temizlenmesi

Devamını Oku
01

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri
02

Dış cephesi müsait olan yüksek katlı binalarda sepet ile dış cephe cam temizliği yapılmaktadır.

Devamını Oku
02

Sepet İle Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Sepet İle Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri
03

Dağcı ekip ile temizlik istenilmeyen veya sadece erişim vinç ile yapılabilen binalarda dış cephe cam temizliği Vinç ile yapılmaktadır.

Devamını Oku
03

Vinç İle Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Vinç İle Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri konusunda, uzun yıllara varan tecrübe ve birikime sahip olan Netpak Temizlik, profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir. Yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı uzman personeller, kaliteli hizmet prensibiyle çalışmaktadır. Binaların dış cephelerini temizlerken, kullandığımız yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

 

Sepet kullanılarak yapılan dış cephe temizliği
İş merkezi, plaza, rezidans ve otel gibi yüksek katlı binalar, dış cephe temizliği için riskli ve ulaşılabilirliğin zor olduğu yapılardır. Ayrıca birçok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor.
Endüstriyel Dağcı Sistem kullanılarak yapılan temizlik sistemleri
İple erişim, binada herhangi bir hasara neden olmaz ve çevreye hiçbir zarar vermez. Dış cephe cam temizliği uygulanan yapılarda, gürültü ve görüntü kirliliği olmaz.
Kule Plaza Residence dış cephe cam temizliği
Bu tip yapılarda genelde kullanılan yöntem dağcı dış cephe cam temizliği yöntemidir. Farklı durumlarda tabi ki müşteri yönlendirmesi sonucunda kullanılan farklı yöntemlerde olabilir. Netpak Temizlik Hizmetleri...

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, dış cephe temizliği konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı temizlik personeli ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz

Netpak Temizlik Hizmetleri olarak yaptığımız veya yapacağımız temizlik hizmetinin önemi bilincindeyiz. En ufak hatada nelerin olabileceğini en ayrıntılı bir şekilde defalarca hesap etmekteyiz. Bu hatalara düşmemek için personellerimiz sürekli eğitim ve seminerlerden geçmektedir. Psikolojileri kontrol edilip herhangi bir negatif durumda o personelin durumu değerlendirmeye alınıp farklı bir yöntem ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Durum planlarımız içerisinde sürekli kontroller ve disiplin vardır.   

 


Dağcı Dış Cephe Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Dağcı Dış Cephe Cam Temizlik Formumuzu Kullanarak Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    Dağcı  dış cephe temizlik şirketi, dağcı temizlik şirketleri, dağcı dış cephe temizlik firmaları, dağcı temizlik firması, dağcı dış cephe cam temizliği, Dağcı dış cephe temizliği, İstanbul dağcı temizlik şirketleri, dağcı cephe temizlik firması, dağcı sertifikalı temizlik şirketleri, Dağcı dış cephe cam temizlik şirketleri, Dağcı dış cephe temizleme, Sertifikalı dağcı temizlik şirketi