Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

Temizlik Personeli Temini

Sözleşmeli temizlik personeli yerleştirmekle kalmayan, bordrolama hizmeti de veren temizlik şirketleri, işe alma, eğitme, denetim, sgk takibi gibi unsurlardan firmaları kurtardığı için şirketler için bulunmaz bir fırsattır. Yapmış olduğunuz dönemsel personel temini ile şirketinizde yaşanan dalgalanmalarda personelleri işten çıkarma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu müddet boyunca eğitimli personellerimiz şirketinizde çay, temizlik, servis gibi hizmetlerde bulunacaktır.

Sözleşmeli Temizlik Personeli

Bu hizmetimiz içerisinde bir senelik yapılan sözleşmelerle firmanızın temizlik personeli ve çay servisi hizmeti ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan temizliklerin denetimi için firma denetmenimiz düzenli aralıklarla yapılan temizlikleri kontrol etmektedir. Yapılacak anlaşmalar genelde 1 sene üzerinden yapılmasına rağmen, firmamız size özel çözümler sunabilmektedir. Temizlik personellerinin tüm özlük hakları tarafımızdan güvence altına alınacaktır. Sgk girişleri ve diğer dosyaları da işe başlanmasıyla birlikte size teslim edilecektir.

Yarı Zamanlı Temizlik Elemanı

Çeşitli merasimler dolayısıyla günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile beraber hizmetinize sunacaktır. İstanbul içi ve Türkiye geneli temizlik personeli temini için firmamızın danışma hatlarından bilgi almanız yeterlidir.

Periyodik Ev Temizliği

PERİYODİK OFİS TEMİZLİĞİ UYGULAMA PROSEDÜRLERİDİR.

Bu bölümde genellikle boş ve eşyalı ev, ofis temizlik hizmetleri ve ek temizlik fiyatları hakkında bilgi verilmektedir.

SİGORTALI GÜNLÜK PERSONEL TEMİNİ (EN AZ 2 KİŞİ OLMAK SURETİYLE)

Firmamız tarafından yol + sigorta + yemek giderleri karşılanmaktadır.

(Tam gün programlar için) çalışma saatleri günlük 7,5 saat olup en az 2 personel yönlendirilmektedir. , 09:30 – 16:30 arası çalışılmaktadır. Bizim en çok aşina olduğumuz durum ortam temiz, fazlaca bir şey yok diye az personel talebinde bulunan bazı kişilerin çalışma esnasında saat yükseltmek istemesidir. Bu konudan dolayı bir gün önceden yorgun personellerimizin evinize yada ofisinize gelmesini istemeyeceğinizi düşünüyoruz.

Öğleden önce bir defa, öğleden sonra bir defa olmak üzere personellerimizin kısa 10 dakikalık mola hakkı bulunmaktadır.

Personellerimizin tüm evinizin yada ofisinizin temizliğini tamamlama şartı bulunmayıp çok ağır efor isteyen işleri yüklememenizi tavsiye ederiz.. Evinizi yada ofisinizi en iyi siz bildiğinizden dilerseniz daha fazla sayıda personel talep edebilirsiniz. 3 personel ve sonrası özel indirime girmektedir. İş başlangıcında böyle bir durum hissederseniz firmamızdan ek ücret ödeyerek personel talep edebilirsiniz. (Firmamız bu ihtiyaca aynı gün için mümkün ise cevap verebilir.)

Ofis ve evlerde temizlik öncesi dağınıklığın toparlanması temizliğin kalitesi açısından önemlidir. Personellerimizin tamamı eğitimli ve güvenilir olmasına rağmen önemli evrak ve ziynet eşyalarınızı görünür alanlarda bırakıp durumu cazip hale getirmeyiniz.

Kırılabilecek veya nadir eşyalar için önceden hatırlatmada bulununuz.

Çalışma esnasında içeride tarafınızca çalıştırılan usta, boyacı vs. iş güvenliği ve hizmet kalitesi açısından risk oluşturmaktadır.  Firmamız, bize ayrılan hizmet saatleri arasında  bizim haricimizde kaç kişi çalışıyor ise, kişi başına 80 TL. fark talep etmektedir. Bu konuda lütfen kısa sürelerle de olsa ısrarcı olmayınız.

Personellerimizin yemeğini firmamız multinet olarak vermektedir. Günlük hizmet sırasında 12:30 – 13:30  saatleri arası personellerimizin yemek molası saatidir. Bu saat kapsamında arzu ederler ise yemeklerini dışarıda yemek hakkına sahiplerdir.

(Teklif dışı ) Koltuk silme hizmeti  için ayrıca ücret talep edilip bu ücret genellikle 1 takım koltuk karşılığı 150 TL bedeldir. Koltuğun sandalyeleri de eklenirse 250 TL’ye çıkmaktadır. (silim ücreti olup makine ile koltuk yıkama ücreti farklıdır.)

(Teklif dışı ) Halı silme hizmetimiz olmamasına rağmen illa da talep edilmekte ise ad fiyatı 50 TL‘dir. Silme talepleri yıkamadan farklı olup işlemin toplam bedelinin yarısı personellerimizindir.  Hizmetin efor farklılığından dolayı personel onayı esastır.

Makine ile halı yıkama 1 Ad halı için 80 TL.’dir. 1 takım makine ile koltuk yıkama 300 TL’dir. Bu hizmetin mutlaka önceden belirtilmesi gerekmektedir.

Periyodik temizliklerde genellikle aynı kadrolar gönderilmekte olup bazı durumlarda kadrolarda değişiklik yapılabilir.

Ütüleme hizmeti içerik bakımından ön görüşmeye tabidir.

Temizlik personellerimizin motivasyonu düşmemesi amacıyla lütfen çalışma esnasında değil de çalışma başında yönlendirmede bulununuz. Çalışma sonunda ise eksik yerler var ise düzeltilmesini talep ediniz.  Şikayet ve beğenilerinizi tarafımızdan gönderilen müşteri memnuniyet formunu doldurup zarfa koyarak bize teslim edebilirsiniz.

Personelin maaşı o gün işlediği için temizlik erken bittiği takdirde herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.

Hizmetimizin icrası sırasında ve özellikle iş bitiminde tarafınızca işin teslim alınmaması sonucu oluşabilecek memnuniyetsizlik yada farklı durumlardan firmamız mesul değildir.

Sözleşme yapıldığı takdirde 1 sene boyunca fiyatta değişiklik olmamaktadır.

Biz genellikle cam temizliği yapılacak şekilde teklif veririz. Cam temizliği haricinde hizmet istediğiniz takdirde iş esnasında camların temizliğini isteseniz de durum değişmeyebilir. Camcı personellerimiz özel statülere sahip olup ulaşılabilir camlar için programlar iş öncesi yapılmaktadır.

Temizlik personellerimiz sadece temizlik hizmeti vermektedir. Yemek yapma, perde asma (300 TL), eşya taşıma (600TL – 1500 TL arası), kolileme hizmeti için özel fiyat bedelleri doğrultusunda çalışma yapmaktayız. İş öncesinde teklif alırken bunları mutlaka belirtiniz.

Sayın müşterimiz; sizler firmamız için ne kadar değerli iseniz de çalışanlarımız da bir o kadar değerlidir. İşin ekonomik boyutu bir kenara bırakılacak olur ise sizlerin memnuniyeti için kapınıza gelen bu kişilere nazik davranacağınızı düşünüyoruz. Her hangi bir durumda aynı saat firmamız yetkililerini arayınız. İnternet üzerinden de firmamızın direk yetkili cep hatlarına ulaşabilirsiniz.

Leave a comment