Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Dış Cephe Cam Temizliği Netpak Temizlik

Dış Cephe Temizliğinde Kullanılan Yöntemler

Dış cephe cam temizliğinde asma iskele, sepetli vinç, teleskop yardımı veya dağcı endüstriyel iple erişim tekniği ile temizlemek dış cephe temizliğinde en çok tercih edilen 4 (dört) yöntemlerdir.

1. Asma İskele İle Dış Cephe Cam Temizliği

Asma iskele, çelik halatlar ile bağlı bir sepet içinde temizlik yapan personelin kontrol kumandası yardımıyla hareket alanını genişleten özel bir araçtır. Bu iskelede çelik halatlar sarkıtılarak kullanılmaya başlanır. Bu yöntem kullanılırken emniyet kemeri takılması zorunludur.

İş kazalarının yaşanmaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda asma iskele kullanılması her zaman ilk tercih edilen hizmettir.

2. Sepetli Vinç İle Dış Cephe Cam Temizliği

Sepetli vinç çok katlı binalarda veya plazalarda yoğun olarak kullanılan bir platformdur. Kamyonet üzerine kurulan vinç platformu ile hizmet veren bu araç 4 mekanik ayağı asfalta sabitleyip vinç sisteminin sallanmasını engeller. Bu araç kontrol kumandasından 4 farklı yöne(sağ-sol-alt-üst) ve aşağı – yukarı hareket ettirilebilen esnek bir araçtır.

Vinçin uzunluğu binanın uzunluğuna yetişebiliyorsa sepetli vinç kullanırız. Bu nedenle tek bir yere sabitlenen araç, vinç ile her yöne rahatlıkla ve kolaylıkla erişebilecektir.

3. Teleskop Yardımı İle Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizliğinde birçok kişinin veya firmanın talep ettiği risksiz temizlik yöntemlerinden biri olmuştur. Teleskoplar cam temizleme başlığına uç takılabilecek şekilde üretilir. Teleskop temizlik sistemi 5-6 metre kadar uzaya bilme özelliğine ve doğal esnekliğe sahiptir.

Bu temizlik yönteminde herhangi bir büyük tonajlı araca, çelik halata veya platformlara ihtiyaç duymuyoruz. Bu yüzden temizlemek için yetişemediğiniz noktalara erişmek Netpak Temizlik’ firmamızın görevidir.

4. Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği (İple Erişim)

Bir çok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor. Tam Çözüm Dağcı Yöntemi İle dış cephe temizlenmesi İple erişim, binada herhangi bir hasara neden olmaz ve çevreye hiçbir zarar vermez. Dış cephe cam temizliği uygulanan yapılarda, gürültü ve görüntü kirliliği olmaz.

Dış Cephe Temizlik Fiyatı

Mesela Çok katlı binaların artmasıyla dış cephe temizliği de daha fazla zorlaşarak riskleri artmaya başlamıştır. En uygun ekipmanlar ve disiplinli bir çalışma. Gerçekleşen dış cephe cam temizliğinde her zaman en modern teknikler uygulanmaktadır.

İstanbul Dış cephe cam temizliği hizmetlerinde mutlaka konusunda eğitimli personeller tercih edilmektedir. Çalışma sırasında işverenler gerekli tüm önlemleri almakta ve yükümlülüklerini eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Dış cephe cam temizliği için çözüm arıyorsanız eğer sizde mutlaka uzman firmalarla iletişime geçmelisiniz.

 

 

Sepet İle Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği yapılmadan önce oluşan toz, kir ve lekeler içeri ve dışarı arasındaki net farkı ortaya koymaktadır. Bu yüzden dış cepheler tozu, çamuru, yağmuru ve güneş ışığını çekerek camda derin lekelerin oluşmasını sağlar. Bu gibi etmenler dolayısıyla camlar kirlenmektedir.

Kirlenme sonrası cam üzerinde bakteri ve mikroplar oluşmakla beraber oradaki cam lastikleri güneşin verdiği etki ile erimeye ve zamanla yıpranmaya neden olur.

Bu kirlilik, evinizde veya işletmenizde ağarladığınız müşteriniz için kötü bir imaj ortaya koymaktadır. Yaz ve kış dönemlerinde cam temizliği ihtiyacınıza karşılık firmamız hizmet vermektedir. Çamur ve toz gibi su ile karıştıktan sonra iz oluşturabilecek çevresel faktörler neticesinde camın göründüğünden daha kirli durduğu ortaya çıkar.

Bu nedenle işyerinize ofisinize veya evinize gelen misafir dış cephenizdeki camın ne kadar kirli olduğunu görüp dışarıdaki manzarayı bile göremeyecek kadar kötü bir durumla karşı karşıya gelebilir.

 

Leave a comment