Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Okul, Kreş ve Dershane Temizliğinde Netpak Temizlik Dönemi

Okul Temizliği, Öğrencilerin eğitim hayatını sağlıklı ortamlarda tamamlaması için okul temizliği çok önemlidir. İstanbul okul temizliği denilince ilk akla gelen firma olarak okulların her köşesini tertemiz yapmak bizim görevimizdir. Tuvaletler, sınıflar, koridorlar, merdivenler ve trabzanlar dahil olmak üzere her taraf şirketimiz bünyesinde yer alan tecrübeli ekip tarafından temizlenmektedir. Geleceğimiz garantisi olan gençlerimizin sağlıklı ortamlarda eğitim alması için bizi tercih edebilirsiniz.

Netpak Temizlik , Okul, Anasınıfı ve Kreş temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız İstanbul’un tüm semtlerine Okul Temizliği Hizmeti götürmektedir. Okul Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız  7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Okul Temizliğinde çalışan personelimizin tamamı SSK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Kreş Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır. Okullara özel temizlik Paketleri ile Haftalık, Aylık ve 15 günlük gündelikçi abonelik sistemleri ile fiyat konusunda da indirimler yapmaktadır. En uygun fiyata Okul Temizliği için sizi de Netpak Temizlik Ailemize bekliyoruz.

Okul Temizliği İstanbul

İnsanların eğitim ve öğretim gördüğü okullarda mekanın temizliğini sağlamak oldukça önemlidir. Öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdüreceği bu mekanlarda hijyenik koşullar sağlanarak hem hastalıklara karşı önlem alınmış olur hem de öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda çalışmaları sağlanır. Netpak Temizlik olarak okul temizliği konusunda profesyonel okul temizliği hizmeti sunmaktayız. Hem personelimiz hem de kullandığımız temizlik malzemeleri ile ilk okullarda, liselerde, dershanelerde ve üniversitelerde okul temizliği hizmeti vermekteyiz. Temizliği en yüksek seviyede olması gereken bu mekanlarda yapılacak olan temizlikte özenle yapılmalıdır. Okul temizliği çalışmalarında temizlik personelinin bilgisi ve tecrübesinin yanı sıra organizasyon ve planlı çalışma okulun her zaman temiz kalması için en önemli unsurlardandır.

Okul Temizliğinin Önemi?

Okul temizliği en dikkat edilmesi gereken temizlik alanıdır. Okullar yüzlerce, bazen binlerce öğrencinin bir arada bulunduğu kapalı alanlardır. Aynı yeri gün içinde onlarca hatta yüzlerce elin değdiğini düşünürsek, en ufak bir mikrobun ne kadar hızlı yayılabileceği tahmin bile edilemez. işte tam bu noktada size özel çözümler sunan Netpak Temizlik firması, sizin için düşük maliyetler ile yüksek kalite de okul temizliği hizmeti sunmaktadır. Okul temizliğindeki bilgi, birikim ve tecrübesi ile, En uygun okul fiyatını size sunan firmamız. İstanbul Okul Temizliği denildiğinde göz kamaştıran referansları ile sizi bekliyor.

Okul Temizliği Fiyatları

Okul temizliği fiyatları çoğu zaman boş bir ofis ve telefon hattı ile kurulan göstermelik tabela İstanbul temizlik şirketleri haliyle yaşanan problemlerde muhatap bulunamamasına neden olmaktadır. Bu hayali firmalar gerek personel gerek müşteri tarafında birçok mağdur ve iş kaybı yaratmaktadır.
Yaşanan mağduriyetler sonucunda oluşan güven kaybı beraberinde sektörde yerli şirketlerin istikrarsızlık ve büyüyememe sorununu doğurmaktadır. Oluşan bu kısır döngü ülkemizde büyük yabancı şirketlerin sektörü ele geçirerek tekel olmasına doğru ilerlemektedir.
Okul temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak okulun büyüklüğü, sınıf ve öğrenci sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak okulun çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler ve temizliğin türü kreş temizliği fiyatları nı etkilemektedir. Netpak Temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. İstanbul Okul temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Netpak Temizlikte..

Okullarda hijyenik ortamın sağlanması için eş zamanlı olarak temizliklerin belirli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Bilindiği gibi okul koridorları bir çok öğrencinin sürekli kullandığı alanlardır. Bu alanlarda öğrenciler dışarıda dolaştıkları ayakkabıları ile gezmekte ve bir çok madde bu alana dökülebilmektedir. Okul temizliği yapılırken koridorlara azami özen gösterilmelidir. Toz, çamur ve çeşitli bakterilerin bu alanda bulunması kaçınılmazdır. Okul temizliği yapılırken koridorlar düzenli sık aralıklarla temizlenmelidir ki oluşabilecek kirlilik durumu ortadan kaldırılsın. Okul temizliği çalışmalarında koridorlarda en iyi temizlik ürünleri kullanılmalıdır. Zemin kaliteli temizlik ürünleri ile temizlenmeli ve ortamı havalandırarak temiz oksijenin içeri nüfus etmesi sağlanmalıdır. Böylelikle öğrenciler sürekli kullandıkları koridorlarda temiz bir ortamla karşılaşırlar.

Okul temizliği yapılırken sınıflar da düzenli olarak temizlenmelidir. Okul Sınıfların temizliği yapılırken zemin, duvar, sınıf tahtası, öğretmen masası, öğrenci sıraları ve camlar itina ile temizlenmelidir. Sınıflarda eğer çeşitli amaçlar için dolaplar bulunuyorsa düzenli olarak dolaplar boşaltılmalı ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmelidir. Okul temizliği yapılırken sınıflarda öğrencilerin derse başlamadan temizliği yapılması öğrencilerin öğrenim akışlarını etkilememek için önemlidir. Sınıflarda yapılan bu çalışma ile oluşabilecek mikrop ve bakteriler tamamen ortadan kaldırılır ve sağlıklı bir eğitim ortamı sağlanır. Okul temizliği ayrıca öğretmen doları, spor salonları, yatakhaneler, bilgisayar odaları, toplantı odaları gibi mekanlarda da yapılarak okulun iç kısmının tamamen temiz kalması sağlanır.

Okullarda Temizliğin en iyi bir şekilde yapılması gereken mekanlardan biri de tuvaletlerdir. Yüzlerce öğrencinin aynı tuvaleti kullanması hijyenin de en üst seviyede olmasını gerektirir. Okul tuvaleti temizliği yapılırken anti bakteriyel ürünler kullanılarak oluşabilecek kirliliğin önüne geçilir. Tuvaletler düzenli olarak temizlenmesi öğrencilerin sağlığının kötü etkilenmemesi için önemlidir. Ayrıca öğrencilerin yararlanabileceği sıvı sabunlar, kağıt havluları ve tuvalet kağıtları kontrol edilerek kişisel temizliğinde doğru bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Okul temizliği ayrıca okulun dış mekanı içinde yapılmaktadır. Okul bahçesi temizliği, okul oturma alanları, servis alanları gerekli yöntemlerle temizlenerek okul dış mekan temizliği sağlanmış olur. Okul temizliği için okul dış cephe temizliği, okul cam temizliği gibi çalışmalarda yapılarak okulun her alanının temiz kalması sağlanır.

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında okul temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıra ve masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli temizlik ekiplerince yapılmaktadır.

Okul Temizlik Şirketi olarak çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanımına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için de düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir.

Okul yönetimlerinin düzenli okul temizlik hizmetleri alarak bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleyebilir. Okul temizliğinde görev alan profesyonel temizlik ekipleri okulların bütün alanlarını detaylı olarak temizlemesi bakteri oluşumunu da önlemektedir.

Okul temizliği son yıllarda ülkemizde ve İstanbul da inşaat sektörünün canlanması sebebiyle İstanbul da birçok temizlik şirketi ortaya çıkmıştır. Yapılan inşaatların tamamlanması sonunda İstanbul okul temizlik şirketi ihtiyacı sebebiyle temizlik şirketi arayışına giren müteahhit firmada birçok seçenek arasında sıkışıp kalmaktadır.

Alınan fiyat teklifleri ve referans işler arasında yapılan araştırmalar sonunda işi yapması kabul edilen okul temizlik şirketi İstanbul belirlenir. İşin başlanmasından tamamlanmasına kadar geçen süreç de birçok olumsuzluk yaşanması olağandır.

Genel de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışından çok kar odaklı hizmet anlayışı yeni iş alımlarında devamlılık getirmemesi ve kazanç azlığı sebebiyle okul temizlik şirketleri başka sektörlere yönelmesine ya da şirketin tamamen kapanmasına sebep olmaktadır.

İstanbul Okul Temizlik Şirketleri, rekabet sonucu düşük teklif verme yarışı sebebiyle kar marjının düşüklüğü şirketleri mali sıkıntılara sokmakta kaliteli hizmet ve kalifiye personel anlayışını ikinci plana atmaktadır. Uzun süreli tecrübeler edinemeyen okul temizlik şirketi İstanbul süreç sonucunda kurumsallaşamayan amatör şirketler olarak kalmaktadırlar.

Kurumsallaşamayan bu firmalar sebebiyle de sektörde birçok mağdur müşteri oluşmaktadır. Mağduriyetlerin dile getirildiği ortak bir platform ve yasal bir merci olmaması sebebiyle de yaşanan mağduriyetler şirketlere cezai yaptırım olarak dönmemektedir. Bu sebeple okul temizlik şirketleri yaptıkları hataları düzeltme ya da tekrarlamama yoluna gitmemekteler. Bunların sonucunda sektör profesyonellikten uzak olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul Okul Temizliği

İstanbul okul temizlik firmaları maalesef okul temizliğinde kuruluş aşamasında yasal hükümler olmaması sebebiyle çok sayıda bilinçsiz firma piyasada baş göstermektedir. Merdiven altı birçok okul temizlik firması olması yasal boşluk sebebiyleydi. Güvenlik ve ilaçlama firmalarında olduğu gibi İstanbul temizlik şirketlerine de kuruluş aşamasında birtakım yasal standartlar getirilmesi yaşanacak mağduriyetleri azaltacaktır.

Kuruluş şartları arasında özellikle kurucu firma sahibinin eğitim düzeyine getirilecek Standart ya da mesul müdür zorunluluğu okul temizleme sebebiyle yaşanan mağduriyetleri azaltacaktır. Yine bu standartlar sayesinde sektöre de bir düzen getirilmiş olacaktır.

Okul Dış Cephe Temizliği

Okul dış cephe temizliği özellikle İstanbul da çok sayıda devlet kurumu olması sebebiyle İstanbul temizlik şirketlerinin bu şehirde kurulmasına ya da İstanbul da şube açmasına neden olmaktadır. Devlet Kurum ihalelerine katılmak amacıyla göstermelik şubeler kuran firmalar da hayli fazladır.

Aşırı rekabet sonucunda işçilik maliyeti dışında teklif vermeyen şirketlerdir. Bundan sonrasında ise yaptıkları harcamaları asgari düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Bunun için azami bir gayret göstererek kaliteden de ödün vermektedir.

Ayrıca zarar etmemek hedefiyle sektöre ve kendine hiçbir şey kazandırmamaktadır. Sinekten yağ çıkarırcasına dibe kadar kısılan giderlerin arasında eğitim ya da AR-GE bütçesi aramak hayal olmaktadır.

Okul Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Okul temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, bu firmaların eğitimli yönetici eksiği de hayli fazladır. Eğitimsiz yöneticilerin fazlalığı ve personelinde bu konuda eksiği birçok olumsuzluğa neden olmakla beraber sektörde İstanbul temizlik şirketlerinin imajını kötü yönde etkilemektedir. Sektörün içinde bulunduğu şartlar sebebiyle de eğitimli kalifiye çalışanlar tarafından tercih edilmemesi temizlik şirketlerini bulunduğu yerden yukarılara taşıyamamaktadır.

Kalitesiz hizmet sebebiyle ise gelmeyen profesyonellik beraberinde kazanç sağlayamadığından kısır bir döngü beraberinde ise mağduriyetleri ve memnuniyetsizlikleri oluşturmaktadır.

Dershane Temizlik Şirketi

Dershane temizlik şirketi özellikle eğitim konusunda yetersizlik İstanbul temizlik şirketlerinde iş kazalarına neden olmakta ve yasal sıkıntılar da ayrıca hizmet alan tarafı da sıkıntıya sokmaktadır. Yaşanan kazaların çoğunluğu dış cephe cam temizliğinde olmaktadır.

Yüksek de emniyetsiz çalışma sebebiyle yaşanan kazalarda ilk sıralarda yer almaktadır. Bu kazaların da sebeplerinin başında yine eğitimsiz yönetici ve personel davranışlarının yanı sıra düşük maliyet gayreti sonucunda alınmayan önlemler gelmektedir.

En başında alınacak daha az maliyetli önlemler sonrasında çok daha pahalı kazalara engel olmaktadır. Bu kazalar sadece maliyet değil insan hayati bakımından da önemlidir.

Anaokulu Temizlik Hizmetleri

Temizlik sektörü içinde yaygınlaşmış durumda olan ve insanların sağlıklı bir şekilde zahmet çekmeden temiz bir alanda yaşamalarını sağlayan Anaokulu Temizlik Firmaları içerisinde yer alan netpak temizlik anaokulu temizliği ve kreş temizliği de yapmaktadır.

Çocuklarınızın gün boyu vakitlerinin neredeyse tamamını kreşlerde geçirmektedir. Bu yüzden kreşlerin temiz ve hijyenik olması sizin de gönül rahatlığı içinde çocuğunuzu kreşe bırakmanıza sebep olabilmektedir. Bebeklerin ve belirli yaş aralıklarında olan çocukların yetişkinlere oran ile daha çok mikroplara karşı savunmasız olduklarını ve daha çabuk hastalandıkları bilinmektedir.

Küçük yaşlarda olan çocukların vakit geçirdikleri ve gün boyu çeşitli aktiviteler ile eğlenerek bir şeyler öğrendikleri yer olan kreşlerin temizliği de çocukların hastalanmaması adına alınabilecek önlemlerden birisidir.

 

Okul Temizliği Firmaları

Okul temizliği en dikkat edilmesi gereken temizlik alanıdır. Okullar yüzlerce, bazen binlerce öğrencinin bir arada bulunduğu kapalı alanlardır. Aynı yeri gün içinde onlarca hatta yüzlerce elin değdiğini düşünürsek, en ufak bir mikrobun ne kadar hızlı yayılabileceği tahmin bile edilemez. Bu noktada size özel çözümler sunmaktayız.

Okul Temizliği İstanbul

Netpak Okul Temizliği Olarak Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında okul temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıra ve masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli temizlik ekiplerince yapılmaktadır.

Okul Temizliği Şirketleri

Okul Temizlik Şirketi olarak çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanımına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için de düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir.

Okul Temizlik Hizmetlerinde Rakiplerimizden Farkımız

Kurumlarınız için gerekli titizliğe sahip, Okul temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler, Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti, 7/24 Destek, En Uygun Okul Temizliği Fiyatı, Bitkisel ve Sağlıklı ürünler, Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel, 30 yıllık Sektör Tecrübemiz

Sizde profesyonel bir okul ve kreş temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.

01
Müşteri memnuniyeti

%100 Mutlu Müşteri

02
Uzman Kadromuz

Sertifikalı ve Tecrübeli

03
Uygun Fiyata Temizlik

Hem Kalite Hem Uygun

Okul Temizlik Hizmetleri

01

Okul temizliği yapılırken sınıflar da düzenli olarak temizlenmelidir. Sınıfların temizliği yapılırken zemin, duvar, sınıf tahtası, öğretmen masası, öğrenci sıraları ve camlar itina ile temizlenmelidir.

Devamını Oku
01

Okul Temizlik Hizmetleri

Okul Temizlik Hizmetleri
02

Temizlik sektörü içinde yaygınlaşmış durumda olan ve insanların sağlıklı bir şekilde zahmet çekmeden temiz bir alanda yaşamalarını sağlayan temizlik firmaları anaokulu ve kreş temizliği de yapmaktadır

Devamını Oku
02

Anaokulu Temizlik Hizmetleri

Anaokulu Temizlik Hizmetleri
03

Dershaneler ve Yurtlar genel temizlik hizmetleri ve okul temizliği kapsamında temizlik hizmetleri arasında yer alıp dezenfekte hizmetimiz de bulunmaktadır.

Devamını Oku
03

Kreş, Yurt, Dershane Temizlik Hizmetleri

Kreş, Yurt, Dershane Temizlik Hizmetleri

Okul Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında okul temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıra ve masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli temizlik ekiplerince yapılmaktadır.

 

Sınıf Temizliği
Okullarda sınıf temizliği yapılması zorunludur. Bu sebeple öğrencilerimizin en çok vakit geçirdiği sınıflarda masa, sandalye, tahtalar ve tahta kalemleri, kapı ve pencerelerin detaylı bir şekilde temizlenip dezenfekte edilmesi gerekmektedir.
Koridor Temizliği
Okullarda diğer bir bölüm ve çocuklarımızın enerjilerini atacakları alanlardan olan koridor ve tabi ki koridor da bulunan zemin ve merdivenlerin temizliği gerekli temizlik ürünleri kullanarak temizlik yapılması gerekmektedir.
Okul Bahçesi Temizliği
Bu tip yapılarda genelde kullanılan yöntem dağcı dış cephe cam temizliği yöntemidir. Farklı durumlarda tabi ki müşteri yönlendirmesi sonucunda kullanılan farklı yöntemlerde olabilir. Netpak Temizlik Hizmetleri...

Sizlerde bizimle çalışmak isterseniz, okul temizliği konusunda kendinden emin profesyonel sertifikalı ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bizlere aşağıda yöntemler ile ulaşabilir ve bizlere ulaşarak ilk adımı atıp temizliği bizlere bırakabilirsiniz. Emin olun sizleri memnun edemeyeceğimiz hiç bir temizlik hizmeti yoktur.  

İletişim Formu
İletişim Formu Kullanarak Tarafımıza Temizlik Kaydı Oluşturabilirsiniz.
Whatsapp
Whatsapp Uygulamasından Yazarak Tarafımıza Mesaj Bırakabilirsiniz.
Telefon
Bizlere 05457108878 Numaralı Telefon İle Ulaşabilirsiniz


Okul Temizlik Hizmetlerimizden Kareler...

Okul Temizliği İstanbul Genelin deki Temizlik Hizmeti ve Hizmetleri Konusun da Bir Numara Olan Müşteri Odaklı Çalışan ve Müşteri Hizmetinin İstediği Hizmeti Doğru, Prensipli ve Hizmet Kalitesini En Üst Seviyede Tutan Bir Firma Olan İSTANBUL NETPAK OKUL TEMİZLİK ŞİRKETİ dir.

Okul Temizlik Hizmetleri Formumuzu Kullanarak Fiyat Teklifi İsteyebilirsiniz.

    Anahtar Kelimeler :

    Okul temizlik şirketi, Okul temizlik şirketleri, Okul temizlik firması, Okul temizlik firmaları, Okul temizlik hizmeti, Okul temizlik hizmetleri, Okul temizliği şirketi, Kreş temizliği, Kreş temizlik şirketi, yurt temizlik şirketi, yurt temizliği, yurt temizlik firmaları, kolej temizlik, kolej temizliği, kolej temizlik şirketleri, dershane temizliği, dersane temizlik firması, istanbul okul temizlik firması, istanbul okul temizlik şirketi,