Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

 

Okul Dış Cephe Temizliği

Okul dış cephe temizliği özellikle İstanbul da çok sayıda devlet kurumu olması sebebiyle İstanbul temizlik şirketlerinin bu şehirde kurulmasına ya da İstanbul da şube açmasına neden olmaktadır. Devlet Kurum ihalelerine katılmak amacıyla göstermelik şubeler kuran firmalar da hayli fazladır.

Aşırı rekabet sonucunda işçilik maliyeti dışında teklif vermeyen şirketlerdir. Bundan sonrasında ise yaptıkları harcamaları asgari düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Bunun için azami bir gayret göstererek kaliteden de ödün vermektedir.

Ayrıca zarar etmemek hedefiyle sektöre ve kendine hiçbir şey kazandırmamaktadır. Sinekten yağ çıkarırcasına dibe kadar kısılan giderlerin arasında eğitim ya da AR-GE bütçesi aramak hayal olmaktadır.

Okul Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Okul temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, bu firmaların eğitimli yönetici eksiği de hayli fazladır. Eğitimsiz yöneticilerin fazlalığı ve personelinde bu konuda eksiği birçok olumsuzluğa neden olmakla beraber sektörde İstanbul temizlik şirketlerinin imajını kötü yönde etkilemektedir. Sektörün içinde bulunduğu şartlar sebebiyle de eğitimli kalifiye çalışanlar tarafından tercih edilmemesi temizlik şirketlerini bulunduğu yerden yukarılara taşıyamamaktadır.

 

Kalitesiz hizmet sebebiyle ise gelmeyen profesyonellik beraberinde kazanç sağlayamadığından kısır bir döngü beraberinde ise mağduriyetleri ve memnuniyetsizlikleri oluşturmaktadır.

 

Leave a comment