Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

 

İstanbul Okul Temizliği

İstanbul okul temizlik firmaları maalesef okul temizliğinde kuruluş aşamasında yasal hükümler olmaması sebebiyle çok sayıda bilinçsiz firma piyasada baş göstermektedir. Merdiven altı birçok okul temizlik firması olması yasal boşluk sebebiyleydi. Güvenlik ve ilaçlama firmalarında olduğu gibi İstanbul temizlik şirketlerine de kuruluş aşamasında birtakım yasal standartlar getirilmesi yaşanacak mağduriyetleri azaltacaktır.

Kuruluş şartları arasında özellikle kurucu firma sahibinin eğitim düzeyine getirilecek Standart ya da mesul müdür zorunluluğu okul temizleme sebebiyle yaşanan mağduriyetleri azaltacaktır. Yine bu standartlar sayesinde sektöre de bir düzen getirilmiş olacaktır.

Okul Dış Cephe Temizliği

Okul dış cephe temizliği özellikle İstanbul da çok sayıda devlet kurumu olması sebebiyle İstanbul temizlik şirketlerinin bu şehirde kurulmasına ya da İstanbul da şube açmasına neden olmaktadır. Devlet Kurum ihalelerine katılmak amacıyla göstermelik şubeler kuran firmalar da hayli fazladır.

Aşırı rekabet sonucunda işçilik maliyeti dışında teklif vermeyen şirketlerdir. Bundan sonrasında ise yaptıkları harcamaları asgari düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Bunun için azami bir gayret göstererek kaliteden de ödün vermektedir.

Ayrıca zarar etmemek hedefiyle sektöre ve kendine hiçbir şey kazandırmamaktadır. Sinekten yağ çıkarırcasına dibe kadar kısılan giderlerin arasında eğitim ya da AR-GE bütçesi aramak hayal olmaktadır.

Okul Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Okul temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler, bu firmaların eğitimli yönetici eksiği de hayli fazladır. Eğitimsiz yöneticilerin fazlalığı ve personelinde bu konuda eksiği birçok olumsuzluğa neden olmakla beraber sektörde İstanbul temizlik şirketlerinin imajını kötü yönde etkilemektedir. Sektörün içinde bulunduğu şartlar sebebiyle de eğitimli kalifiye çalışanlar tarafından tercih edilmemesi temizlik şirketlerini bulunduğu yerden yukarılara taşıyamamaktadır.

Kalitesiz hizmet sebebiyle ise gelmeyen profesyonellik beraberinde kazanç sağlayamadığından kısır bir döngü beraberinde ise mağduriyetleri ve memnuniyetsizlikleri oluşturmaktadır.

Dershane Temizlik Şirketi

Dershane temizlik şirketi özellikle eğitim konusunda yetersizlik İstanbul temizlik şirketlerinde iş kazalarına neden olmakta ve yasal sıkıntılar da ayrıca hizmet alan tarafı da sıkıntıya sokmaktadır. Yaşanan kazaların çoğunluğu dış cephe cam temizliğinde olmaktadır.

Yüksek de emniyetsiz çalışma sebebiyle yaşanan kazalarda ilk sıralarda yer almaktadır. Bu kazaların da sebeplerinin başında yine eğitimsiz yönetici ve personel davranışlarının yanı sıra düşük maliyet gayreti sonucunda alınmayan önlemler gelmektedir.

En başında alınacak daha az maliyetli önlemler sonrasında çok daha pahalı kazalara engel olmaktadır. Bu kazalar sadece maliyet değil insan hayati bakımından da önemlidir.

Anaokulu Temizlik Hizmetleri

Temizlik sektörü içinde yaygınlaşmış durumda olan ve insanların sağlıklı bir şekilde zahmet çekmeden temiz bir alanda yaşamalarını sağlayan Anaokulu Temizlik Firmaları içerisinde yer alan netpak temizlik anaokulu temizliği ve kreş temizliği de yapmaktadır.

Çocuklarınızın gün boyu vakitlerinin neredeyse tamamını kreşlerde geçirmektedir. Bu yüzden kreşlerin temiz ve hijyenik olması sizin de gönül rahatlığı içinde çocuğunuzu kreşe bırakmanıza sebep olabilmektedir. Bebeklerin ve belirli yaş aralıklarında olan çocukların yetişkinlere oran ile daha çok mikroplara karşı savunmasız olduklarını ve daha çabuk hastalandıkları bilinmektedir.

 

Küçük yaşlarda olan çocukların vakit geçirdikleri ve gün boyu çeşitli aktiviteler ile eğlenerek bir şeyler öğrendikleri yer olan kreşlerin temizliği de çocukların hastalanmaması adına alınabilecek önlemlerden birisidir.

 

Leave a comment