Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

 

Okul Temizlik Şirketi olarak çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanımına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için de düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir.

Okul yönetimlerinin düzenli okul temizlik hizmetleri alarak bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleyebilir. Okul temizliğinde görev alan profesyonel temizlik ekipleri okulların bütün alanlarını detaylı olarak temizlemesi bakteri oluşumunu da önlemektedir.

Okul temizliği son yıllarda ülkemizde ve İstanbul da inşaat sektörünün canlanması sebebiyle İstanbul da birçok temizlik şirketi ortaya çıkmıştır. Yapılan inşaatların tamamlanması sonunda İstanbul okul temizlik şirketi ihtiyacı sebebiyle temizlik şirketi arayışına giren müteahhit firmada birçok seçenek arasında sıkışıp kalmaktadır.

Alınan fiyat teklifleri ve referans işler arasında yapılan araştırmalar sonunda işi yapması kabul edilen okul temizlik şirketi İstanbul belirlenir. İşin başlanmasından tamamlanmasına kadar geçen süreç de birçok olumsuzluk yaşanması olağandır.

Genel de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışından çok kar odaklı hizmet anlayışı yeni iş alımlarında devamlılık getirmemesi ve kazanç azlığı sebebiyle okul temizlik şirketleri başka sektörlere yönelmesine ya da şirketin tamamen kapanmasına sebep olmaktadır.

İstanbul Okul Temizlik Şirketleri, rekabet sonucu düşük teklif verme yarışı sebebiyle kar marjının düşüklüğü şirketleri mali sıkıntılara sokmakta kaliteli hizmet ve kalifiye personel anlayışını ikinci plana atmaktadır. Uzun süreli tecrübeler edinemeyen okul temizlik şirketi İstanbul süreç sonucunda kurumsallaşamayan amatör şirketler olarak kalmaktadırlar.

Kurumsallaşamayan bu firmalar sebebiyle de sektörde birçok mağdur müşteri oluşmaktadır. Mağduriyetlerin dile getirildiği ortak bir platform ve yasal bir merci olmaması sebebiyle de yaşanan mağduriyetler şirketlere cezai yaptırım olarak dönmemektedir. Bu sebeple okul temizlik şirketleri yaptıkları hataları düzeltme ya da tekrarlamama yoluna gitmemekteler. Bunların sonucunda sektör profesyonellikten uzak olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İstanbul Okul Temizliği

İstanbul okul temizlik firmaları maalesef okul temizliğinde kuruluş aşamasında yasal hükümler olmaması sebebiyle çok sayıda bilinçsiz firma piyasada baş göstermektedir. Merdiven altı birçok okul temizlik firması olması yasal boşluk sebebiyleydi. Güvenlik ve ilaçlama firmalarında olduğu gibi İstanbul temizlik şirketlerine de kuruluş aşamasında birtakım yasal standartlar getirilmesi yaşanacak mağduriyetleri azaltacaktır.

 

Kuruluş şartları arasında özellikle kurucu firma sahibinin eğitim düzeyine getirilecek Standart ya da mesul müdür zorunluluğu okul temizleme sebebiyle yaşanan mağduriyetleri azaltacaktır. Yine bu standartlar sayesinde sektöre de bir düzen getirilmiş olacaktır.

 

Leave a comment