Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

 

Okullarda Temizliğin en iyi bir şekilde yapılması gereken mekanlardan biri de tuvaletlerdir. Yüzlerce öğrencinin aynı tuvaleti kullanması hijyenin de en üst seviyede olmasını gerektirir. Okul tuvaleti temizliği yapılırken anti bakteriyel ürünler kullanılarak oluşabilecek kirliliğin önüne geçilir. Tuvaletler düzenli olarak temizlenmesi öğrencilerin sağlığının kötü etkilenmemesi için önemlidir. Ayrıca öğrencilerin yararlanabileceği sıvı sabunlar, kağıt havluları ve tuvalet kağıtları kontrol edilerek kişisel temizliğinde doğru bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Okul temizliği ayrıca okulun dış mekanı içinde yapılmaktadır. Okul bahçesi temizliği, okul oturma alanları, servis alanları gerekli yöntemlerle temizlenerek okul dış mekan temizliği sağlanmış olur. Okul temizliği için okul dış cephe temizliğiokul cam temizliği gibi çalışmalarda yapılarak okulun her alanının temiz kalması sağlanır.

Çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alması için hijyenik ve sağlıklı ortamların oluşturulmasında okul temizliği hizmetleri tercih edilmektedir. Okul temizliği hizmetlerinde koridorlar, kapılar, merdivenler, tuvaletler, sıra ve masalar, cam ve çerçeveler ile çevre temizliği deneyimli temizlik ekiplerince yapılmaktadır.

Okul Temizlik Şirketi olarak çocukların sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde kullanımına izin verilmemektedir. Okullarda birçok bulaşıcı hastalığın çocuklara yayılması olayı yaşanmaktadır. Bu sebeple okullarda bu tür sorunların önüne geçmek için de düzenli olarak profesyonel temizlik ekipleri tarafından okulların temizlenmesi gerekmektedir.

Okul yönetimlerinin düzenli okul temizlik hizmetleri alarak bulaşıcı hastalıkların yayılmasını engelleyebilir. Okul temizliğinde görev alan profesyonel temizlik ekipleri okulların bütün alanlarını detaylı olarak temizlemesi bakteri oluşumunu da önlemektedir.

Okul temizliği son yıllarda ülkemizde ve İstanbul da inşaat sektörünün canlanması sebebiyle İstanbul da birçok temizlik şirketi ortaya çıkmıştır. Yapılan inşaatların tamamlanması sonunda İstanbul okul temizlik şirketi ihtiyacı sebebiyle temizlik şirketi arayışına giren müteahhit firmada birçok seçenek arasında sıkışıp kalmaktadır.

Alınan fiyat teklifleri ve referans işler arasında yapılan araştırmalar sonunda işi yapması kabul edilen okul temizlik şirketi İstanbul belirlenir. İşin başlanmasından tamamlanmasına kadar geçen süreç de birçok olumsuzluk yaşanması olağandır.

 

Genel de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışından çok kar odaklı hizmet anlayışı yeni iş alımlarında devamlılık getirmemesi ve kazanç azlığı sebebiyle okul temizlik şirketleri başka sektörlere yönelmesine ya da şirketin tamamen kapanmasına sebep olmaktadır.

 

Leave a comment