Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketimiz sizi üzmeden memnun edebilme ilkesi ile verdiğimiz hizmetleri, uzman yaklaşımları dinamik çözümlerle birleştirerek siz müşterilerimizin yanında yer almaktadır. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde hizmetin her aşamasında size bir dost sıcaklığını verebilecek iyi niyet ve güler yüze sahip duruşumuzla kendinizi dostlarınız arasında bulacağınız sıcaklığı sizlere şirketimiz verecektir. bu yine bir Netpak Dış Cephe Temizlik farkıdır. Özellikle Dış cephe temizlik şirketi olarak dış cephe cam temizliğinin büyük bir dikkat, beceri, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir temizlik türü olduğunun farkındayız.

Uygun fiyatlı temizlik firması olma ünvanını, yapmış olduğu kaliteli ama uygun fiyatlı Dış Cephe Cam Temizliği ve uygun fiyatlı Dağcı Dış Cephe Temizliği ile kanıtlamış olan Netpak Temizlik müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuştur.
– Herbert Bayard Swope

Sepet kullanılarak yapılan dış cephe temizliği

İş merkezi, plaza, rezidans ve otel gibi yüksek katlı binalar, dış cephe temizliği için riskli ve ulaşılabilirliğin zor olduğu yapılardır. Ayrıca birçok yapıda dış cephe asansörü olmayabiliyor veya her yüksek bina için iskeleler ve cam silim üniteleri kurulamıyor.

Endüstriyel Dağcı Sistem kullanılarak yapılan temizlik sistemleri

İple erişim, binada herhangi bir hasara neden olmaz ve çevreye hiçbir zarar vermez. Dış cephe cam temizliği uygulanan yapılarda, gürültü ve görüntü kirliliği olmaz.

 
Kule Plaza Residence dış cephe cam temizliği
Bu tip yapılarda genelde kullanılan yöntem dağcı dış cephe cam temizliği yöntemidir. Farklı durumlarda tabi ki müşteri yönlendirmesi sonucunda kullanılan farklı yöntemlerde olabilir. Netpak Temizlik Hizmetleri…
 

Dağcı Dış Cephe Temizliği

Ulaşılması zor alanlara erişmenin en etkili yöntemlerinden biridir ve işi tamamlamak için gereken çalışma saatleri geleneksel erişim yöntemlerine kıyasla düşük olduğundan maliyet açısından verimlilik sağlar.

Hava durumu veya değişen iş öncelikleri nedeniyle planlanan zamanda zorunlu bir değişiklik olursa, ekipman kiralama ile ilgili lojistik veya finansal sorunların hiçbiri olmadığı için kolaylıkla yeniden planlanabilir.

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliğinde güvenlik çok önemlidir. Dünya da yaygın olarak kullanılan bir sistem olan sırık ile yerden temizlik de amaç dış cephelerin güvenle temizliğidir.

Leave a comment