Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

E lektrikli asma iskele sistemleri her binada yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektrikli asma iskele sistemlerinde güvenlik ve sağlamlık ön planda olup kurması ve kullanması kolay pratik sistemlerdir. Bir saat gibi kısa bir sürede montaj ve demontajı yapılabilmektedir. Bu sistemler geniş çaplı işlerde, yeni inşaatlar da ve mevcut binaların onarımı, boyanması sıvanması işleri için idealdir. Platformun aşağı yukarı hareketi kablolu kumanda ile sağa sola, ileri geri hareketi ise manuel olarak kontrol edilebilmektedir.

Elektrikli asma iskele sistemleri, son yıllarda dış cephe erişim sistemleri içerisinde en çok tercih edilen inşaat ekipmanlarından biridir. 

Elektrikli asma iskelelerimizde, tırmanma halatı ile beraber emniyet halatları da bulunmaktadır. Kontrol dışı gerçekleşecek herhangi bir durumda emniyet kilidi devreye girmektedir. Elektrikli asma iskele sistemlerimizde kullandığımız halatlar, en az 8.3 mm çaplıdır ve galvanizlidir.

Son teknoloji ile donatılmış motorlarımız, içerisinde bulunan elektrikli yük sensörleri sayesinde aşırı yüklenmeyi veya sepetin takılmasını engellemektedir. Böylece personel kusuru nedeniyle gerçekleşecek olası tehlikeler en aza indirilmektedir.

Elektrikli asma iskele üretimimizde boya yerine galvaniz kullanılmaktadır. Böylece asma iskele sistemlerimiz daha uzun ömürlü ve paslanmaz özellikte olmaktadır. Aynı zamanda makinelerimizde kullanılan tüm parçalar CE sertifikalıdır ve mühendislerimiz tarafından müşteriye çıkmadan önce kontrol edilmektedir.

Dış Cephe Sepet İle Temizlik Sistemleri 

Cephe asansörleri inşaat teknolojisinin son gelişmelerinden biridir. Tüm modellerde güvenlik ve kolaylık özellikleri sunduğu ve işgücü maliyetlerini %30’u aşan oranda avantaj sağladığı kanıtlanmıştır.

Bu makinalar iş kazalarını azaltıp, üretim süresini kısaltmaktadır. Geniş çaplı işlerde yeni inşaatlar da ve mevcut binaların onarımı için idealdir.

– Kompakt bir dizayna sahiptir.
– Kolay yükleme ve boşaltma yapma imkanı sağlar.
– Her türlü zemine sistem kurulabilir.
– Platformun aşağı yukarı hareketi kabin içerisinden veya katlardan kontrol edilebilmektedir.

Cephe asansörlerini neden kullanırız ?
İnsanları ve malzemeleri bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşımak gerektiğinde cephe asansörlerine ihtiyaç vardır. Cephe asansörlerinin kullanım yerleri çok geniş olup yüksek katlı binalarda ve şantiyelerde çalışanlara çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Artan Verimlilik
Çok yorgun bir işçi düşünün; çalışmak için geleneksel iskeleye tırmanmaya giden, öğle yemeğine giden, mola veren veya tuvalete giden… Cephe asansörü onları oradan anında alır ve bekleme ya da zaman kaybı olmadan çalışanlar dinç ve çalışmaya hazır olurlar. Bu şekilde israf süresini azaltıp artan zamanı üretime çevirir ve başka bir yerde iş görebilme seçeneği oluşturur.
Daha verimli olmak daha az emek demektir.

Zaman ve Maliyet Tasarrufu
– Projeler azaltılmış işgücü ve planlanan maliyetlerle daha hızlı olarak yapılmaktadır.
– Güvenli, ergonomik ve hızlı ve kolay montajlama ve parçalara ayırma imkanı sağlar.
– Her zaman en uygun yükseklikte kolay ulaşabileceğiniz malzeme ve araçlarla çalışma imkanı sağlar.
– İşçilerin güvenli şekilde transfer edilmesini sağlar.
– Sağlam inşaat, ucuz koruma ve kolay servis imkanı verir.

 

Leave a comment