Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

Netpak inşaat sonrası temizlik şirketleri, İstanbul’da on yılı aşan tecrübesi ve mükemmel organizasyon yapısı ile inşaat temizliği, inşaat sonrası ev temizliği ve inşaat sonrası temizlik alanlarında uzmanlaşmış ekipleri ile haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

İstanbul’da inşaat sonrası temizlik firmaları seçerken dikkat edilmesi gerekli en önemli konu temizlik firmasının inşaat temizliği konusundaki deneyimi ve gerekli donanımıdır.

İstanbul’da bulunan inşaat temizliği şirketleri genellikle müşterilerini uygun fiyat politikaları ile veya yerine getirme konusunda hassas davranmadıkları vaatler vererek etkileme yolunu seçmektedir.

İnşaat sonrası temizlik firması, her temizlik konusunda olduğu gibi inşaat temizliği hizmeti alanında da en iyi hizmeti verebilmek adına müşterileri ile anlaşmadan önce temizlenecek inşaat sonrası evin durumunu iyice analiz eder, bunun için bir personeli keşfe gönderir ve inşaat sonrası ev temizliği nasıl yapılır müşterisine detayları ile anlatır.

İnşaat sonrası temizlik için kullanılacak temizlik ürünleri ve temizlik makineleri kadar inşaat temizliği konusunda deneyimli ekiplerin olması da önemli bir konudur. İstanbul Temizlik Firması yıllar içinde temizlediği binlerce inşaat sonrası evler ile bu alanda referans alınan ve en çok tercih edilen inşaat temizlik firmasıdır.

İnşaat Temizliği ve İstanbul’daki İnşaat Temizlik Firmaları

Yeni satın almış olduğunuz ev, villa, apartman dairesi ya da yazlık olsun genel temizliği genellikle inşaatı yapan müteahhit ya da inşaat firması tarafından yapılmaktadır ancak konu detaylı inşaat sonrası ev temizliği hizmeti olduğunda İstanbul’daki inşaat temizlik firmaları devreye girmekte ve ihtiyaç duyulmaktadır.

Sözleşmeli Personel Edindirme, Endüstriyel Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik şirketi, Tadilat Sonrası Temizlik, Fabrika Depo Temizliği Fabrika Yıkama, Dış Cephe Cam Temizliği, Gemi ve Yat Temizliği, Ev Temizliği, Halı Yıkama, Zemin Cilalama
Okul Temizliği, Restaurant Temizliği, Yangın Sonrası Temizlik, Otel Temizliği, Koltuk Temizliği Ofis Temizliği
Hastane Temizliği, Su Baskını Temizliği, Benzin İstasyonu Temizliği, Villa Temizliği
– Netpak TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik adresiniz, Netpak Temizlik Şirketi sizlere en profesyonel, detaylı temizlik hizmetini sunacaktır.

Camlarınız, balkonlarınız, mermerleriniz, çerçeveleriniz, duvarlarınız vs. silinir ve inşaat kalıntıları tamamen yok olur. Kaliteli bir temizlik şirketi hizmeti almak için hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz!

 

İnşaat Sonrası Temizlik Firması

Yeni yapılan konut ya da iş yerlerini sahipleriyle buluşturmadan evvel inşaat kalıntılarından kurtarmak gerekir. Ancak İnşaat Sonrası Temizlik düşünüldüğü kadar basit olmadığından ötürü profesyonel bir ekip tarafından üstlenilmesi yüz güldüren sonuçları içerecektir. İnşaat temizliği gündelik ev temizliğine giden amatör kişiler tarafından yapılır ise konut ya da iş yeri sahibinin tekrardan temizlik yaptırması ve bu durumdan şikayetçi olmasını beraberinde getirecektir. Çünkü herhangi bir temizlik personeli inşaat pisliğini tam anlamıyla ortadan kaldıramayacağı için beklentiyi de maalesef ki karşılayamayacaktır. Bu nedenle İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi için kesinlikle uzman kuruluşlardan yardım almalı ve müşterilerinizi tertemiz bir dairede gezdirirken konutun alıcılığını arttırmalısınız.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Bir konut satın almak isteyen kişi daire alternatiflerini gezerken kuşkusuz inşaat pisliği temizlenmeyen bir daireyi detaylı olarak inceleyemez ve normal olarak kötü görünen bir konutu da almak istemez. Bundan ötürü yeni inşa edilen yapılarda İnşaat Sonrası Ev Temizliği yapılır ise konutun görsel kalitesi artacağı için talebinde bu yönde artış göstereceği tartışmasız bir gerçektir. İşte bu noktada sizlere üst düzey hijyen garantisiyle hizmet verecek olan firmamız, inşaat sırasında oluşan moloz, harç ve boya kalıntıları gibi her çeşit görüntü kirliliğini ortadan kaldıracaktır. Firmamız aracılığı ile alacağınız İnşaat Sonrası Temizlik hizmetinden memnun kalacağınız, bugüne dek aldığımız %100 müşteri memnuniyetleri ile kanıtlanmıştır. Dolayısıyla amatörlerle başınızı ağartmak yerine direk bizlerle iletişime geçerek kaliteli hizmet ayrıcalığından faydalanabilir, sahip olduğunuz konut ya da iş yerlerini gönül rahatlığıyla müşterilerinize sergileyebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

Belirttiğimiz gibi İnşaat Sonrası Temizlik işlemleri yaşam olan bir alanın temizliğinden çok daha zor ve zahmetlidir. Çünkü ince temizlik yapılmadan evvel önce kaba temizlik yapılmalı ya da alandaki moloz, boya, harç kalıntıları ve tozlar arındırılmalıdır. Sonrasında detaylı temizlik yapılmalı ve inşaat kalıntılarından en ufak bir iz kalmamalıdır. Sonuç olarak inşaat temizliği tek kişinin yapacağı bir iş olmadığından ötürü uzman bir ekip tarafından titiz bir çalışmayla sonuçlandırılmalıdır. Buradan anlayacağınız verilen hizmet kalitesine ve alanın büyüklüğüne bağlı olarak İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları değişkenlik gösterecektir. Ancak ortalama bir rakam öğrenmek isterseniz, firmamızla iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizliğin Zorlukları

Yeni yapılarda inşaat sonrasında oluşan kalıntıları temizlemek oldukça zordur. İnşaat çalışmalarında oluşan toz, kir ve inşaat kalıntılarını atmak fazlasıyla zaman alacağı için bu durumda profesyonel olarak yardım alınması daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. İnşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel olarak yardım alabilir ve bu şekilde daha kısa sürede temizlenen alanda rahatlıkla yaşayabilirsiniz.

Sıva, boya veya harç kalıntılarını etkili şekilde çıkartmak için bu konuda gerekli olan ekipmanlar ile ekip istenilen alanlara gelerek daha başarılı şekilde işlem yapılmasını sağlar. İlk olarak fazlalıklar alınır ve ardından bütün alanın fazlalıkları alındıktan sonra ince temizlik işlemine başlanır.

İnşaat sonrası temizlik ile yapılarda istenildiği gibi temiz bir alan oluşturulması sağlanır. Kaba temizlik yapılması sayesinde asıl ince temizlik için daha başarılı şekilde sonuç alınabilir. Etkili deterjan seçenekleri sayesinde yapılacak olan temizlik işlemi ile alanın tam anlamı ile temizlenmesi sağlanır. Yapılarda bulunan her alanda aynı şekilde işlem yapılması ile daha kısa süre içinde alanın temizlenmesi ile taşınmak isteyenlerin temiz bir alana taşınmasına yardımcı olunur.

Temizlik hizmetleri arasında en çok tercih edilen inşaat temizlikleri için kullanılan özel malzemeler sayesinde meskeninizde inşaat atığı kalmadan rahatça yaşamanın konforunu tadacaksınız. Firmamız toplu konut temizliklerinde de hizmet vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Neyi Kapsıyor?

  • İnşaat sonrası cam temizliği
  • İnşaat sonrası mermer zemin temizliği
  • İnşaat sonrası genel temizlik
  • İnşaat sonrası zemin temizliği ve benzeri tüm inşaat temizlik ihtiyaçlarınızNetpak

Leave a comment