Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-İstanbul

info@netpaktemizlikhizmetleri.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik
Yangından Zarar Görmüş Ev

Yangınlar hepimizin korkulu rüyasıdır ve kimse başına gelmesini istemez. Bazen ihmalkarlıklar yüzünden bazen de sabotaj sonunda ofis, iş yeri, büro, ev, fabrika gibi yaşam veya çalışma alanlarımız zarar görmektedir. Bu alanların en kısa sürede eski haline getirilmesi gerekmektedir. İstanbul yangın sonrası temizlik fiyatlarımızı oldukça uygun fiyatta tutuyoruz çünkü zaten hali hazırda bir zarar görmüşsünüz ve yeni başlangıç yapacaksınız masraflarınız da çok olacaktır.

Uzman ekibimizle birlikte yangından zarar görmüş ev, işyeri ya da ortamı en kısa süre boya badana yapılacak hale hazır şekilde temizliğini sağlamaktayız. Uzman ekibimizle yangından sonra oluşan enkazı ve artığı temizliyoruz. Duvarları ve zemini önce yıkayıp daha sonrasında siliyoruz.

Yangından sonra kalan is ve lekeleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Daha sonrasında isterseniz de anlaşarak belirli periyotlar ile uygun fiyata temizlik imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Sadece yangın sonrası değil su baskını sonrası temizlik hizmetimiz mevcuttur. Su baskını sonrası zarar görmüş alanı ve eşyalarınızı en kısa sürede temizleyip tekrar evinize getiriyoruz. İlk günkü gibi temiz bir yaşam alanı sunuyoruz.

İstanbul Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları

 

Yangın sonrası temizliği konusunda ilk başta da bahsettiğimiz gibi en iyi fiyatlar bizde yer almaktadır. Fiyat teklifimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz. Bahar temizliği için avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak ister misiniz ? Ofis Temizliği ve Fabrika Temizliği işlerinde kısa süreliğine fiyatları yarısına indirdik. Hemen sizlerde Netpak Temizlik Firmasını arayın ve yerinizi ayırtın.

 

Leave a comment