Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

İstanbul Netpak Temizlik Dağcı Sistemi cam silme Çalışma olarak işverenlere ve bina yönetimlerine önerimiz; Sepet Sistemlerinin %100 güvenli olmadığını bilmeniz, sorgulayıcı ve standartlara önem veren bir yaklaşımla iş yaptırmanızdır.

İple Erişim Uygulamaları Güvenli mi?

– İple Erişim cam silme uygulamaları; dünyanın gelişmiş ülkelerinde yıllardan beri kullanılan “En Emniyetli Yüksekte Çalışma” yöntemidir.

– Diğer Temizlik Sistemleri ile kıyaslandığında

  • Konusunda uluslararası eğitim standartlarına ve malzemelere sahiptir,
  • Tüm dünyada kabul gören “İple Erişim Sertifikasyon Sistemleri ( SPRAT – IRATA ) ile yönetilen güncelleme eğitimleri ile teknisyenlerinin bilgi seviyelerini, taze ve birbirine yakın tutar,
  • Sahaya ulaşım, erişim ve sahadan ayrılış süresi ile en hızlı çalışma yöntemlerinden biridir,
  • Yüksek yapıların dış görüntüsünü bozacak sabit erişim noktaları kullanmadıkları için “Temiz İş” çıkarmaktadır,
  • İş kazası yüzdeleri ile kıyaslandığında “Yüksekte Çalışma” alanında dünyanın en az riskli çalışma yöntemidir.
  • Vinç ile yapılan temizlik hizmetlerinde ki gibi cadde, yol veya kaldırım kapatmanıza gerek yoktur,
  • Vinç veya Sepet temizliklerinde ki gibi yüksek gürültülü çalışan cihazları kullanmanıza gerek yoktur….

Bu liste olabildiğince uzatılabilir fakat gereksiz bir zaman kaybı olacağından dolayı kendini temizlik alanında hem ekonomik hem de zaman olarak kanıtlamış olan halat ile temizlik hizmetleri sizde tercih etmelisiniz. Netpak Temizlik İletişim Formu ile tarafımıza ulaşım veya Netpak Temizlik İletişim Bilgileri İle bizlere telefon ile ulaşıp  dağcı İç Cephe cam temizliği fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dağcı Sistemi ile Cam Silme

İç cephe camları yüksek olan binaların iç cephe cam temizliklerini netpak temizlik olarak dağcı iç cephe cam temizliğini yapmaktayız. Firmamız sektörde bulunduğu sürece hem dağcı cephe temizlik hem de dağcı iç cephe temizlik işlemlerini itina ile yapmaktadır.

Yüksek katlı apartmanlarda özellikle İç Cephe cam yüzeyleri temizlemek için iyi bir ekibin gerekli olduğu biliniyor. Aynı zamanda profesyonel bir ekipman ile yapılmadır. Bu şekilde İç Cephe Temizlik daha etkili olacaktır.
Sağlam bir ip ve dayanıklı donanım malzemeleri ile birlikte, yüksek katlı apartmanlarda güvenli bir temizlik hizmeti başlıyor. Ne yaptığını tamamen çok iyi bilen uzman ekipler, öncelikle kendi emniyetini alıyor, daha sonra temizlik için elinden gelen gayreti gösteriyor.

Burada İç Cephe cam temizliği için kullanılan aksesuar, aparat ve malzemeler büyük önem taşımaktadır. Plastik, lastik ve sünger bütünleşmesinin yanı sıra, metal destekli ürün ve modeller, daha sağlıklı bir temizlik için çözüm üretmeye devam ediyor.
İple cam temizleme olarak karşımıza çıkan bu popüler uygulama ile birlikte, pek çok kişinin temizlik konusundaki beklentisi ve ortaya koyduğu sonuçlar tamamen değişmiştir. Özellikle de başarılı şirket bünyesinde çalışan başarılı elemanlarla birlikte, kimsenin kafası karışmadan bu mükemmel hizmet ortaya çıkmaya devam ediyor.
Giderek daha yaygın hale gelmesi beklenen Netpak iple cam temizleme konusunda, özellikle profesyonel yatırımların çok önemli derecede karşılık gösterdiğini buradan söyleyebiliriz.

 

 

Temizlik Şirketleri

Tadilat Sonrası Temizlik çalışmalarının, eşyaların taşınmasından önce detaylı ve derinlemesine bir şekilde yapılması gerekmektedir. Biliyoruz ki taşınma; evdeki eşyaların toplanması, paketlenmesi, yeni eşyaların alınması seçilmesi ve dekorasyonu gibi birçok iş yükünü beraberinde getireceği için zaten başlı başına yeterince zorlarken inşaat sonrası temizlik çok daha zorlu bir iştir. Ancak İstanbul Netpak Temizlik Şirketi ile zorlukları unutun! Sizler yeni evinize taşınma heyecanını doyasıya yaşayıp yeni yuvanızda yaşayacak olduğunuz güzel günlerin hayalini kurun, gerisini bize bırakın. Bizler İstanbul’un en köklü temizlik şirketlerinden biri olan Netpak Temizlik Şirketi olarak bünyemizde bulunan inşaat sonrası temizlik alanında profesyonel ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan kıvanç duyarız. Yaptığımız işlerden öğrendiğimiz ve çok önemsediğimiz bir şey var; o da ‘’Müşteri Memnuniyeti’’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa ve yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız enerji ile İstanbul’da inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz. Sıfır ev aldınız, inşaatı yeni bitti ama evin içi çimento, alçı, moloz yığınları ile mi dolu? Ne yapacağınızı ve nasıl temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman doğru adrestesiniz. İstanbul Netpak Temizlik Hizmetleri olarak bu sorunlarınızı en kısa sürede ve kalitede çözmeyi taahhüt ediyoruz. İnşaat sonrası olan harçların temizlenmesi ve yüzeylerde oluşan lekelerin çıkarılması profesyonel bir yardım gerektirmektedir. Biliyoruz ki yeni taşınacağınız evinizin tamamının tertemiz olması çok önemli. Bizler İstanbul Netpak Temizlik Hizmetleri olarak işimizi bu hassasiyetle yapıyor ve size %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Yılların bilgi ve birikimi ile tadilat sonrası ev temizliği hizmetini İstanbul’da veren Netpak Temizlik Şirketi olarak sıfır inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliklerini alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji geniş makine parkuru ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli temizlik anlayışından ödün vermeden inşaat sonrası temizlik hizmetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliklerinde uzman personellerimiz ekipler halinde çalışarak en az 3 kişi ve üzeri personel sayısı ile iş başı yapmaktadır. İstanbul içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arasında gelen ekibimiz bir gün içinde inşaat sonrası ev temizlik hizmetini bitirmektedir.

Leave a comment