Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

 

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni inşa edilmiş bir eve, işyerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Granit ve mermerlerinizde boya artıkları kalmış, banyo ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesi gerekiyor. Dert etmeyin, uzman kadromuz, yeni evinizi, işyerinizi temizlemeye hazır.

  • İnşaatlarınızdaki büyük çöpler toplanır;
  • Radyatörler ve radyatör borularındaki lekeler temizlenir, tozu alınır;
  • Cam yüzeyleri, çerçevelerdeki boya, alçı, bant lekeleri kimyasal ve malzemeye zarar vermeyen deterjanla çıkarılır, üzerinden tekrar temizlenir;
  • Kapılardaki inşaat lekeleri çıkarılır, gerekirse tekrar temizlenir;
  • Tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenir, tozu alınır;
  • Ulaşılması zor yerdeki tozlar vakum yöntemiyle ve buhar makinesiyle temizlenir
  • Mermer zeminler, parkeler özel ve sağlığa zararlı olamayan deterjanlarla temizlenir.
  • Banyo ve tuvaletler dezenfekte edilir, kullanıma hazır hale getirilir
  • Mutfak dolapları, lavabolar, borular, beyaz eşya temizlenir.

İnşaat yada tadilat sonrası oluşan zahmet isteyen kaba pislikten eser kalmaz. Kaba pislikten sonra ortaya çıkan ve bir o kadar zor olan toz ve ince pislikleri de temizliyoruz. İnşaat sonrası ya da tadilat görmüş mekanların temizliği hem zahmetlidir, hem de bu mekanların normalden daha etkili malzemelerle temizlenmesi gerekir. Bize başvurarak bu zahmetli işten kurtulursunuz. Uzman kadromuzla yeni işyerinize, evinize hijyen içinde, tekrar temizlik gerektirmeden yerleşebilirsiniz.

Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Netpak Temizlik Şirketi, sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. 

 

Son yıllarda ülkemizde inşaat sektöründe yaşanan gelişmeler haliyle İstanbul’da da etkisini göstermiştir. Gün geçmiyor ki yeni binalar, evler, iş yerleri, ofisler yapılmasın. Gün geçmiyor ki eski binalarda restorasyonlar, tadilatlar yapılmasın. Yeni alınan her konut, iş yeri, ofis ya da tadilatı yapılan yer herkeste bir heyecan oluştursa da inşaat sonrası temizlik yapılacak olması, insanların akıllarında soru işaretlerine neden olmaktadır. Her ne kadar boş ev temizliği için kolay olacağı düşünülse de özellikle inşaat sonrası temizlik yapılacak olan yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Profesyonel ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yapımı yeni bitmiş olan evlerde ya da yeni tadilat yapılmış evlerde inşaat sonrasında çok fazla miktarda alçı, çimento ve moloz kalıntıları çıkmakta ve oluşan bu durum yeni yerlerine taşınmayı dört gözle bekleyen insanları zorlamaktadır. Peki inşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalıdır? İstanbul’da inşaat sonrası temizlik denince İstanbul temizlik şirketleri arasında akla ilk gelen Netpak Temizlik Şirketi’dir.

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan çalışmasıdır.
Netpak Temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.
Firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların dış cephe temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir. İstanbul Netpak Temizlik Şirketi yüksek binalarınızın dış cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.

Netpak olarak uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak profesyonel personellerimiz ile kaliteli sonuç alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.

Dış cephe temizliği ve dış cephe cam temizliğinde güvenlik çok önemlidir. Dünya da yaygın olarak kullanılan bir sistem olan sırık ile yerden temizlik de amaç dış cephelerin güvenle temizliğidir.

Diğer bir konu ise temizlenen yüzeyin uzun süre temiz kalması, iki ana konuyu birlikte ele aldığımızda günümüzde ülkemiz de yaygınlaşan alüminyum kompozit temizliği ve cam cepheler bina sahiplerine sorun olmuştur.

Binaların estetiği ve ekonomik olmasından dolayı günümüz mimarisinde tercih edilen dış cephe giydirme ve cam kaplamalar deiyonize su ile dış cephe temizliği ülkemizde yeni yeni öğrenilmeye başlanmıştır. Karbon fiber sırık yardımı ile yerden 19 metreye kadar deiyonize su ile yıkanan cepheler güvenli bir çalışma ile temizlenmekte, temizlenen yüzeyler uzun süre temiz kalmaktadır.

 

Temizlik Hizmetleri

Dezenfekte Firmaları arasında yer alan Netpak Dezenfekte eşsiz hizmet kalitesi ve profesyonel temizlik personeli ile yaşam ve çalışma alanlarınız dezenfekte ederek sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem verir. Ofis dezenfeksiyon hizmetimiz ile işyerleriniz Covid-19 salgınına karşı koruma altında. Dezenfekte Şirketi olarak küçük işletmelerden kurumsal işletmelerin tamamına uzman personelimiz ile kaliteli hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz.,

Başta sağlık tesisleri olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, iş merkezleri, fabrikalar gibi tüm kapalı alanlarda ortam dezenfeksiyonu uygulamalarını eğitimli hizmet personelleri ile hayata geçirmektedir.
Sağlık hizmetlerinin sunumu sürecinde enfeksiyon kontrolü ve bu hizmetin yönetilmesi büyük bir önem arz etmektedir. Hastanelerde enfeksiyona bağlı gerek hasta gerekse sağlık çalışanlarında önemli sorunlar ile karşı karşıya kalınmaktadır.

Netpak, hastanelerde sorun teşkil eden çoklu dirence sahip mikroorganizmaların bertarafı ve çevresel bulaşımın önlenmesi için sağlık tesislerindeki dezenfeksiyon işlemlerini doğru ekipman, sarf ve uygulamalar ile gerçekleştirmektedir.
Bu konuda yetişmiş eğitimli personelleri ile izolasyon alanları, yoğun bakım üniteleri ve ameliyathane gibi özel alanlarda dezenfeksiyon işlemlerini profesyonel çözüm yöntemleriyle vermektedir.

Dezenfeksiyon hizmetlerinde doğru sarf ve uygulamaların yanı sıra işleminin etkinliği sürekli ölçülerek, kontroller sağlanmaktadır. Uluslararası kalite sertifikalarının ve hizmet anlayışının gereği olarak hizmet süreçlerini takip etmekte ve sürekli iyileştirme çalışmalarını yerine getirmektedir.

Dezenfekte Şirketleri arasında Netpak Dezenfekteyi seçtiğiniz için teşekkürler. Birçok kurumsal firmaya verdiğimiz kaliteli hizmetler gibi firmanıza kaliteli hizmeti sunmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Leave a comment