Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

İstanbul temizlik şirketi Ofis temizliği konusunda profesyonel tecrübeli ofis temizleme eleman kadromuzla ofis Büro temizlik hizmetleri yapmaktadır. Sizlerde Uygun fiyatlarla Ofis temizlik firması olan Netpak Temizlik Firması ile kaliteli profesyonel temizlik hizmet almak isterseniz sizleri de memnun kalan müşterilerim arasında görmek isteriz. Ofis cam temizliği ve düzenli ofis temizliği günlük haftalık ofis temizlik hizmetlerimiz ile aynı zamanda ofis genel temizliği hizmetleri de sunmaktayız.

İş yerlerimizde çalışma performansını etkileyen durumlardan bir tanesi de ortamın temizliği, düzeni ve tertibidir. Çalışma alanlarında yapılan temizliğin aksatılmaması gerekir. Hijyen ve temiz ortamlarda çalışma verimliği artmakla beraber hasta olunma riski en aza indirilir. Bu yüzden de Ofis temizliği her anlamda önem teşkil eden bir durumdur.

Yapılan temizlik ile beraber gelen müşterilere daha refah, temiz bir ortam sunulur. Psikolojik anlamda da hem müşteri hem de çalışan personel açısından rahatlık olacaktır. Gelen müşterilerin ilk önce dikkatini çeken ofis düzenlemesi ve temizliğidir. Bu sebeple ofis temizlik şirketi olan “İstanbul Netpak Temizlik Şirketi” her türlü desteği müşterilerine verebilmektedir.

Ofis temizliği yaparken nasıl bir yol izlemelidir? Müşterilere ne gibi hizmet sunmaktadır? Size bu yazımızda bundan bahsedeceğiz.

Ofis Temizliğinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis temizliğine başlamadan önce temizlik yapacak kişinin kıyafeti temizliğe uygun olmalıdır. Temizlik yapacağı ofise uygun temizlik malzemeleri alınmalıdır. Temizlik yapacak personelin olası kullanacağı temizlik kimyasal malzemelerden etkilenmemesi için maske ve eldiven verilmedir.

Ofiste masa üzerinde önemli evraklar olmamalıdır. Temizlik yapılan bezlerin, temiz olması gerekir. Bu konuda İstanbul Ofis temizliği Firması müşterilerine karşı her zaman güven vermektedir.

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis Temizlik Şirketi olarak müşteri hassasiyetine önem veriyoruz. Temizlik yapılırken ofis içerisinde göz önünde olan her yer temizlenmektedir. Odada bulunan eşyaların yerleri değiştirilmeden en ufak kısımlar bile temizlenir. Elektrikli cihazlarla süpürülür, daha sonra iyice silinir.

Mikroplar en kolay hava yoluyla insanlara geçer. Bu yüzden de telefonlar ve pencere kenarları dokunduğumuz yerler çok iyi temizlenmelidir. Kullanılan bezler tekrar tekrar kullanılmamalıdır. Genellikle müşteri ve çalışanların rahatsız olmaması için temizlik iş çıkışı ya da mesai saatler öncesinde yapılır.

Banyo, tuvalet gibi durumlarda el yıkanan yerler detaylı bir şekilde temizlenip parlatılması gerekir. Oluşan lekeler giderilmeli, ofislerde bulunan çöp poşetlerinin dışarı çıkarılması gerekir. Masalar, sehpalar temiz biçimde silinmelidir. Halıların üzerinde pis maddeler bırakılmamalı elektrik süpürgesi yardımı ile süpürülmelidir. Lambaların, trabzanların tozları alınmalısı gerekir.

Çöp kovaları boşaltılmalı, çöp kovasının bulunduğu yerler temizlenmelidir. Temizlikten bittikten sonra ofis temizlik hizmeti tekrar gözden geçirilir temizlenmeyen alanlarda tekrar temizlenir.

Düzenli Ofis Temizliğinin Püf Noktaları

Günlük çalışma temposu insanları yeteri kadar yormaktadır. Gündüzleri en çok temas edilen yerlerin temiz olmasını isteriz. Ofis temizliğinde müşterilerini memnun eden ve güven veren İstanbul Ofis Temizlik Şirketi püf noktalar konusunda oldukça deneyime ve bilgiye sahiptir.

Püf noktalar bizim hayatımızı kurtarır ve kafamızda belirtilen soru işaretlerinin ortadan kalkmasını sağlar. Ofis temizliğinde kusursuz bir temizlik ortaya çıkmalıdır. Temizlikte deneyimli bir ekip ile çalışmak her zaman bize artı bir avantaj getirir. Çünkü yapılan Ofis temizleme işi daha temiz, işini bilen ehli insanlarla çalışmış oluruz.

Kullanılan malzemeler, planlanan yöntemler ile müşteri ilk aşamada bilgilendirilir. Talep edilen iş doğrultusunda düzgün, sağlıklı bir iş ortaya çıkar.

İstanbul Ofis Temizliği Fiyatları

Ofisin metrekaresine, eşyalı-eşyasız olma durumuna, çalışan kişi sayısına, büyüklüğüne, çalışma zamanlarına gibi unsurlarda fiyat değişebilir. Bu yüzden fiyat konusunda tam net bir rakam vermek doğru bir eylem olmayacaktır.

Netpak Temizlik Hizmetleri

İstanbul Ofis Temizliği Talimatları

Ofis temizliği talimatlarında genellikle hangi ürünleri kullanılması gerektiği, temizlik yapılırken personel sayısının ne kadar olması, temizlik malzemelerinin sayısı, miktarı, ofis temizliğinin ne kadar detaylı yada ne kadar özenli yapılması gerektiği belirtilir.

Tam bu noktada İstanbul Netpak temizlik şirketi müşterilerine çok önem vermekte, onların talep ve istek doğrultusunda iyi hizmet verebilmek için devreye girer. Müşterilerine verilen önem doğrultusunda müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz husustur.