Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Netpak Temizlik

 

adilat Sonrası Ev Temizliği Şirketi olan Netpak Temizlik Hizmetleri. İstanbul Bölgesinde geniş personel ağı ile Profesyonel Temizlik hizmetleri sunmaya devam ediyor.

İstanbul bölgesi yeni yapılarıyla beraber eski yapılar da boy göstermekte. Tabi ki o yapıların tadilat yapılması ve oturulur konumda olması gerekmekte. İstediğimiz dekor ve tadilat işini kendi zevkimize uygun yapılması tabi ki bizi daha mutlu eder.

Netpak Temizlik Hizmetleri Olarak Tadilat Sonrası, Ev, Ofis, İş Yeri, Otel, Dış Cephe temizliği hizmetleri veriyoruz. Sizlerde kaliteli temizlik profesyonel hizmet almak isterseniz bir telefon yakınınızdayız aramanız yeter.
– Netpak TEMİZLİK

Tadilat Sonrası ev, kullanılır hale getirilmesi ve o tadilat kalıntılarının temizlenmesi gözümüzü korkutur. Tadilat Temizliği meşakkatli zor bir iştir. İnşaat kalıntısı kırıp dökme işleri doğal olarak olacaktır. Yerlerin zarar görmeden Profesyonel Temizlik yapılmasını isteriz.

Netpak Temizlik tecrübesiyle gelişmiş ekipman ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermekten son derece onur duyarız. Bizlere istediğiniz temizlik hizmetleri alanında www.netpaktemizlik.com sitemizi inceleyip tercih ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Netpak Temizlik Hizmetleri, Olarak Tadilat Sonrası, Ev, Ofis, Villa, İş Yeri, Fabrika, Otel, Dış Cephe temizliği hizmetleri veriyoruz. Sizlerde kaliteli temizlik profesyonel hizmet almak isterseniz bir telefon yakınınızdayız aramanız yeter.

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Netpak Temizlik tecrübesiyle gelişmiş ekipman ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermekten son derece onur duyarız. Bizlere istediğiniz temizlik hizmetleri alanında www.netpaktemizlik.com sitemizi inceleyip tercih ettiğiniz hizmetleri talep edebilirsiniz.

Biz İstanbul Temizlik Şirketleri, arasında kendini temizlik işine adamış profesyonel temizlik hizmetleri. Sunan bir Temizlik şirketi olarak Tadilat Sonrası Ev Temizliği, Konusunda personellerimize gerekli eğitim. Çalışma kurallarını gösteriyor ve iyi hizmetler sunmalarını sağlıyoruz.

Temizlik işi dışarıdan bakıldığında basit gibi gözükse de öyle değildir.


Tadilat Sonrası Temizliği

Tadilat sonrası temizlik hizmetleri emek ve güç isteyen işlerdir. Bu nedenle profesyonel hizmet vaat eden kişiler ile çalışmak en doğru seçim olacaktır. Tadilat sonrası temizlik normal olmayacağı için genellikle firmalarda bulunan kişiler bu görevi yerine getirmektedir. Günümüzde pek çok noktada temizlik firmalarının inşaat sonrası temizlik hususunda hizmet verdiğini görmek mümkündür.

Bu noktada Netpak Temizlik sizler için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Bu temizlik işlemleri profesyoneller tarafından yapıldığı için de herhangi bir noktaya zarar gelmemekte ve eviniz ya da temizletmek istediğiniz diğer mekanlar en iyi şekilde size teslim edilmektedir.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini gerçekleştiren Netpak Temizlik, aynı zamanda en profesyonel şekilde verdiği hizmetler sayesinde sağlığınızı da korumakta ve toz ya da pisliklerin size zarar vermesini engellemektedir. Yaşamınızı ya da işinizi kuracağınız yerin sağlıklı ve hijyenik bir alan olması için firmamız her zaman size destek olacaktır.

Tadilat Sonrası Temizlik

Sizde Uygun Fiyatlı Tadilat Sonrası Temizliği Yaptırmak istiyorsanız, bizlere telefon, whatsapp veya iletişim formu ile ulaşabilirsiniz. Tel: 0212 320 3889 – 0545 710 8878

 

Leave a comment