• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Temizlik deyince aklımıza hep aynı şey gelir hijyenik ve derli toplu bir ortam. Hijyen ise; sağlığınızı bozacak olan şeyleri engellemek amacıyla yapılan uygulamalar ya da alınan önlemleridir.  İnsan gün boyunca, sağlığını bozacak pek çok unsur ile karşı karşıya kalmaktadır. Bir de çok kişinin bulunduğu bir ortamda bu unsurların olması kaçınılmazdır. Bunu önlemek için de temiz ortamlar oluşturmak gerekiyor ki; bakteri ve virüsler rahatça yayılım gösteremesin ve sağlığımızı tehdit edemesinler.

Dünya artık yepyeni bir hal aldı. Bu gelişen ve değişen dünyada insanlar da yenilendi. Kalabalık kitlelerin bir arada çalıştığı yerler çoğaldı.  Artık bazı şeylere ayıracak zamanları kalmadı. Bunlardan biri de temizlik.

Günün büyük bir kısmını birçok insanla aynı ortamda geçiriyorsak eğer hijyen olmazsa olmazlardan oluveriyor. Ancak temizliğe ayıracak zamanımız da maalesef ki olmuyor. Haliyle ofis temizliği işi için profesyonel bir firmayla çalışmak gerekiyor. Çünkü ofis temizliği basit gibi görülse de çok kapsamlı bir iştir. Yelerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi… Ofis işyeri temizliği konusunda uzman bir ekiple çalışarak rutin bir şekilde ofis temizleme işinin yapılması lazım.

Her şehirde sayıları çeşitlilik gösteren bu firmalara en çok metropol ve büyük kentler de ihtiyaç duyuluyor. Örneğin; İstanbul ofis temizliği konusunda en çok sayıda firma barındıran şehir olma özelliğini elinde bulunduruyor. Bu sebepten dolayı İstanbul ofis temizlik şirketleri her zaman müşterilerine işyeri temizliği konusunda daha kapsamlı hizmetler sunmaya özen gösteriyorlar. Doğal olarak da her firmanın ofis temizliği işi için çalıştığı bir temizlik şirketi bulunuyor. Ancak bu noktada seçimleri daha kapsamlı ofis temizliği yapan şirketler belirliyor.  

Yani sözün kısası; küreselleşen dünyada iş sistemlerinin değişmesi ve ofislerin artması ile ofis temizliği konusu da önem kazanmaya başladı ve giderek de bu alanda yenilikler yapılmaya devam etmektedir.

 
Büro ve işyerlerinizin temizliğini özenle ve profesyonelce istenilen periyotlarda ve zamanlarda yapmaktayız.
 
Siz sadece zamanı belirleyin. Uzman ekibimiz size uygun temizlik çözümünü önerir.
 
Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliğiyle benzerdir. Ancak ofis ve bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.
 
Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.
 
Ayrıca büro ve ofis temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.
 
Büro temizliği , hane temizliklerinden değişik olarak yapılmaktadır. İstediğiniz her vakit firmamızı arayarak, profesyonel temizlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın prensipli çalışanları büro temizliği ile ilgili uzman olup, saklılık ilkelerine şart olan ehemmiyeti vermektedir. Yapılan temizlik çalışmaları sırasında, büronuzda kullanılan her ekipman çok özenli olarak temizlenir.
 
Uygun temizlik malzemeleri kullanılarak, evraklarınız ve büro ekipmanlarınıza hiçbir şekilde zarar verilmez. Çalışma alanlarınızın temiz, rahat bu arada hijyen kaidelerine uygun olması gerekmektedir. Böylelikle daha randımanlı çalışabileceğiniz, sıhhatli ortamlara kavuşabilirsiniz. İstediğiniz vakit ve sıklıkta büro temizliği yapmaktayız.
 
Ofis ve iş yerlerinizdeki tüm malzemeleriniz  ofislerinizde rahat ve temiz bir ortam yaratmak için ofis temizliğinizi biz Netpak temizlik şirketleri olarak üstleniyoruz.
 
ofisler ofis şekilde düzenlenmiş iş hanlarında ofis temizlik sorunları temizlik şirketleri tarafından çözülmektedir.
 
Yaşadığımız mekanlarda (Evler, Şirket Merkezleri, Ofisler, Bürolar, Alışveriş Merkezleri v.b.) günlük temizlik , bakım, parlaklık ve hijyen öngörülür.
 
Bu mekanların mevcut yerleşim düzenini bozmadan ortamın kirlerden arındırılması profesyonel eğitimli personellerle mümkün olabileceği için verilecek hizmet, şirketimizin konusunda eğitimli profesyonel bir ekiple gerçekleştirilir. Bu tür alanlarda sizlerle en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen şirketimiz mekanın ihtiyacı göz önünde bulundurularak en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği günlük, haftalık, aylık, sabahları veya akşam part-time olarak planlamakta ve gerçekleştirmektedir.
 
Netpak Temizlik olarak sizlere, hesaplı ve uygun hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefliyoruz.
 
Günlük yaşanılan mekanların temizliği hakkında bütün sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.
 
Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. 
Amacımız
 
*Ofis genel temizliği
*Wc banyo temizliği
*Bilğiayar temizliği
*Süpürme ve çöp toplama
*Cam ve dış cephe cam temizliği
*Ofis dezenfekte edilmesi

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.