• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa

Kurumsal

Kurumsal

Netpak Temizlik Hizmetleri, 2011 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.
 
 
 
 
Misyonumuz
 
Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, uluslar arası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile referans bir şirket özelliğini sürdürmek.
 
Vizyonumuz
 
Üstün nitelikli ekibi, çağdaş alt yapısı, son teknolojiyi kullanan yenilikçi öncü uygulamaları, akademik çalışmaları ve büyük tecrübesi ile hizmette, bir model ve marka oluşturmanın onuruyla hizmetlerini, sınırlarının ötesinde ihtiyacı olan herkese sunarak hizmet vermektir.
 
Sosyal Hizmetlere Neden İhtiyacınız Var?
 
Sosyal hizmetler, yönetim kullanımı süratle gelişen bir iş modelidir. Şirketlerin iç kaynaklarının (personel, malzeme, ekipman) kullanımı ile sağlanan hizmetler, etkin kullanılmadığı takdirde maliyet avantajı sağlamadığı gibi bu hizmetlerin üçüncü bir denetim kontrolünden geçmemesi de genelde maliyet kaybına neden olmaktadır.
 
Şirketler bu tür hizmet fonksiyonlarını dış kaynaklara yönlendirerek hem iş yükünü hem sorumluluğunu hem de denetimini profesyonel tedarikçilere devretmiş olur. Tedarikçiler bu konunun uzmanı olduğundan hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayarak şirketlere katma değer sağlarlar.
 
Dış kaynak kullanımı operasyonel maliyetleri azaltmak ve kontrol altında tutmak, şirketlerin ana faaliyet konularına odaklanmalarını sağlamak, riskleri minimize etmek hatta paylaşmak, iş süreçlerine işlevsellik katarak kalitesini arttırmak, sabit maliyetlerden esnek maliyetlere geçebilmek için uygulanan bir iş modelidir.

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.