Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

İş Yeri Temizliği Netpak Temizlik Ofis Temizliği

 İşyeri Temizliği

Ofis, büro, işyeri temizliği zamanınızın büyük bölümünü harcadığınız ofis, büro ve iş yerlerinizde rahat ve temiz bir ortam yaratmak için Netpak Temizlik Hizmetleri olarak, full-time (sürekli görev alacak bordrolu temizlik hizmetleri),  haftanın, ayın belli günleri, haftada-on beş günde-ayda bir seferlik  seçenekleri ile profesyonel personel, cazip fiyat ve yüksek kalite standartlarında temizlik hizmetlerinize talibiz.
 
Tüm ofis mobilyaları, jaluzi, stor perde, bekleme ve misafir oturma gurupları, pencereler, cam paravan ve aynalar, banyo ve lavabolar, aydınlatma aparatları, havalandırma aksesuarları, zemin kaplamaları, raf, tezgah ve vitrin temizlikleri kısacası temizlenmesi gereken her nokta. Çalıştığınız alanın temizliğini biz üstlenelim, sizde bu temiz ortamda çalışmanın keyfini sürün.
 
Hizmet verdiğimiz servs alanı olarak tüm İstanbul ilçelerini dahil edebiliriz uzman ve geniş temizlik ekiplerimiz ile dış cephe temizlik ve işyeri temizlik temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen, fiyatlarımız konusunda en iyi fiyata en iyi hizmeti vermekteyiz.
İşyeri Temizlik Hizmeti
İstanbul ve semtlerde birçok ofis ve iş yeri mevcuttur. Bunu yanı sıra sanayi bölgelerindeki fabrika ve imalathanelerde cabası. İstanbul temizlik şirketi olarak, birçok firmaya temizlik konusunda hizmet vermekteyiz. Duvardan duvara halı flexlerin yıkanmasından tutun da dış cephe temizliklerine kadar çözümler üretmekteyiz. Size sunacağımız çözümler iş yerinize de ekonomik anlamda katkı sağlayıp zamanınızı daha verimli kullanacaksınız.
 
İşyeri temizliği konusunda bilgi sahibi olmak için blog sayfamızdan konu başlıklı yazılarımızı okuyun daha fazla bilgi sahibi olun