• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / İstanbul

Silivri Temizlik

Silivri Temizlik

Silivri de ki ev, ofis gibi yerlerin komple tüm temizlik işlemleri için Netpak Silivri Temizlik hizmetine başvurabilirsiniz.

Okul, Hastane, Fabrika gibi İstanbul dahilinde ki pek çok yere de hizmet götürüyoruz.

Bankaların en önemli arayışlarından biri de güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Gizliliğe önem veren firmamız Netpak, titizce temizlik ihtiyaçlarını karşılayabilir.
 
İşleri, uzmanlarına teslim etmek  tasarruf ve verim açısından da oldukça önemlidir. Bu yüzden firmamızın geniş imkanlarından yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.
 
Nitekim bir firma, sabahtan akşama kadar bile önemli ölçüde batabilmekte. Bu müşteri, çalışan ve ofis sakinleri tarafından belirtilmese dahi olumsuz karşılanmaktadır. İş ilişkilerine eksi puan olarak yansıyacak olması göz önünde tutulabilir.
Üstünkörü olmayan, tam bir temizlik için bütün İstanbul  içinde bize ulaşabilir ve bünyemizde bu gereksiniminizi karşılayabilirsiniz.
 

 

Nüfus: 134,660 (2009) 
Nüfus Yoğunluğu: 177 kişi/km2
Yüzölçümü: 760 km2
Mahalle Sayısı: 22
Köy Sayısı: 13
Koordinatlar: 41°04'35, 28°15'30

Silivri Avrupa yakasında İstanbul merkezine 67 km. uzaklıkta bir sahil beldesidir. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Silivri 760 km2 yüzölçümüne sahiptir. Doğusunda B.çekmece, kuzeyinde Çatalca,batısında Çorlu ve Marmara Ereğlisi ilçeleri ve güneyinde Marmara Denizi bulunmaktadır.

Bugün ilçe merkezi Muratçeşme'nin 1 km doğusundan başlayarak Alipaşa yol ayrımına kadar uzanmaktadır. Antik Çağdaki ismini Selymbria veya Selybria olduğu bilinen kent, doğal bir limana sahip olması ve önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması sebebiyle her dönemde önemini korumuştur.

Silivri şehri bugünkü kasabanın yanındaki koyun doğusunda, Marmara'ya hakim 56 m. yüksekliğindeki dik ve sarp bir tepenin üzerinde kurulmuştur. Zamanla bu tepenin etrafı surlarla çevrelenmiştir. Şehir zamanla gelişerek surların dışına çıkmış ve yayılmıştır.

Silivri, Marmara Denizi (Propontis) kıyısında, İstanbul (Byzantion) ve Marmara Ereğlisi (Perintos) arasındadır. Antik devirde Trakya, doğuda Karadeniz, güneyde Marmara Denizi ve Ege Denizi, batıda Nestos nehri, kuzeyde Tuna nehri ile çevrili bulunuyordu. Selymbria işte bu sınırlar içinde bulunmaktadır.

İlçenin doğusunda Büyükçekmece, kuzeyinde Çatalca, batısında Çorlu ve Marmara Ereğlisi, güneyinde ise Marmara Denizi bulunur.

45 km. uzunluğunda sahil şeridi bulunan ilçe aynı zamanda Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan E-5 ve TEM karayolları üzeirnde bulunması ve Türkiye’nin en büyük ticaret merkezi olan İstanbul ve Kocaeli Yarımadası’nın giriş noktası olması nedeniyle önemli ve avantajlı bir konuma sahiptir. İlçenin az engebeli yapısı, Trakya ikliminin etkilerinin görülmesi ve verimli toprak yapısı nedeniyle büyük bir tarım potansiyeline sahiptir.

Silivri Belediyesi: 
Belediye Başkanı: Özcan Işıklar (CHP)
Adres: Alibey Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:87 34570 Silivri İstanbul
Telefon: 0212 727 10 02 - 0212 727 25 70 (5 Hat)
Faks: 0212 727 24 88
E-mail: baskan@silivri.bel.tr
Web Site: www.silivri.bel.tr

Silivri Kaymakamlığı: 
Kaymakam: Ahmet Mesut Demirkol
Telefon: 0212 727 10 01 - 0212 728 37 42
Faks: 0212 727 93 35
E-mail: silivri@istanbul.gov.tr 
Web Site: www.silivri.gov.tr

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.