• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / İstanbul

Sancaktepe Temizlik

Sancaktepe Temizlik

 

Sancaktepe de Temizlik ihtiyaçları için Netpak'ı arayabilir veya sitemizi inceleyebilirsiniz. 
Hizmet kalitesini ön planda tutarak sadece yaptığımız işin niteliği değil personel kadromuzun dikkat ve özverisi ile birlikte son derece iddialı adımlar atıyoruz.
Ev ve ofisiniz içinde günlük haftalık aylık gibi belirli dilimlerde yardımcı olabiliriz.
Halı, Perde, Koltuk temizlikleri, Cam temizleme bütün bir evinizin baştan başa temiz ve toplu olmasını sağlayabiliriz.
İnsanlar, bu tür ortamlarda kendilerini daha rahat ve mutlu hissedeceklerdir. Misafirleriniz ve çevreniz için son derece ideal bir ortam sağlamak için Sancaktepe Temizlik Hizmetlerinizi karşılamaya hazır bir şirket olan Netpak'ı arayabilirsiniz.
 
Ev, Okul, Fabrika, Hastane, Otel.. Kurum ve Kuruluşların her türlü temizlik ihtiyaçları için gerek kimyasal endüstri de çalışın gerekse hastane gibi tıbbi atıkları torbalama konusunda dahil bizden hizmet alabilirsiniz.
Alanında uzman ve teknik ekipmanlarla donatılmış kadromuz endüstriyel atıkları ve steril koşullara riayet ederek bu konuda ki oluşabilecek sorunları önleyebilir.
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Ferah ve temiz ortamlar için hep birlikte Netpak Temizlik'e...
 

 

Nüfus: 241.000 
Yüzölçümü: 61,90 km2
Mahalle: 20
Köy: 1

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 241.00'dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. Ümraniye'ye bağlı Sarıgazi , Yenidoğan ve Kartal'ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir. İzmit ve İstanbul gibi sanayi merkezlerinin arasında bulunduğu için göç alan ve nüfusu hızla artan bir ilçedir.

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası'nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve güneydoğusunda Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 224.000'dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. Ümraniye'ye bağlı Sarıgazi , Yenidoğan ve Kartal'ın Samandıra beldelelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir.

Havza niteliği taşıması nedeniyle son derece hassas bir yerleşim alam olan bölge, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan bağlantıları, TEM otoyolu ve TEM-Kartal bağlantı yolunun sağladığı ulaşım olanakları nedeniyle konumsal önemini arttırmaktadır.

Sancaktepe Belediyesi: 
Belediye Başkanı: İsmail Erdem
Adres: Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi No: 111 Sancaktepe İstanbul
Telefon: 0216 622 33 33 
Faks: 0216 620 93 37
Web: www.sancaktepe.bel.tr

Sancaktepe Kaymakamlığı:
Kaymakam: Necmettin Kalkan
Adres: Sancaktepe Kaymakamlığı İnönü Mah.Demokrasi cad. No:12 Sarıgazi - Sancaktepe / İstanbul
Telefon: 0216 622 73 10
Faks: 0216 622 73 11
Web: www.sancaktepe.gov.tr
Email: bilgi@sancaktepe.gov.tr

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.