• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / İstanbul

Güngören Temizlik

Güngören Temizlik

Güngören de ki tüm temizlik işlerinizi Netpak’a bildirmeniz yeterli. 

Farklı sektörler de ki fabrikalar, Hastane veya okul temizliği için gerekli olan tüm ekipmana sahibiz.
 
Alışveriş Merkezleri de dahil olmak üzere İnşaat sonrası temizleme, fabrika temizliği , Endüstriyel temizlik işlemlerinde yardımcı olabiliyor, aynı zamanda evinize de temizlik sunabiliyoruz.
 
Villaların genişliğine nazaran gerçekten insanı günlerce uğratırabilecek derece de yoğunluk arzeder. Netpak Temizlik ise çok daha kısa sürede tamamlar.
Ve bunu yaparken malzemelerin tahriş olmamasına dikkat eder. Uygun malzemeler ve ekipmanlar ile gerçek bir temizlik sağlar. Ve eşyalarınız bu durumdan hiç zarar görmez. 
 

 

Nüfus: 318.545 (TÜİK)
Nüfus Yoğunluğu: 32,366 kişi/km2
Yüzölçümü: 8.4 km2
Mahalle Sayısı: 11
Koordinatlar: 41°02'06, N°28'51

İstanbul'un Avrupa yakasındadır. Güneyde Bakırköy ve Bahçelievler, batıda Bağcılar, kuzeyde Esenler ve Bayrampaşa, doğuda ise Eyüp ile komşudur.

Güngören ilçesi, 3 Haziran 1992'de yürürlüğe giren 3806 sayılı yasayla kurulmuştur. 11 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler, Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Merkez, Güven, Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nezihi Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahalleleridir.

Güngören ilçesi, adını, Bakırköy'ün Mahmutbey bucağına bağlı bir köy olan Güngören'den almıştır. Güngören Köyü'nde belediye örgütü 1966 yılında kurulmuştur. Bu belediye önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne, sonra da Bakırköy Belediyesi'ne bağlanmış, 1992'de ilçe olduktan sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı müstakil bir belediye haline gelmiştir. 1993 yılına kadar Esenler'i de içine alan Güngören, Esenler'in ilçe olmasından sonra bugünkü sınırlarını elde etmiştir.

Güngören Tarihi:

Çırpıcı deresi, Bir zamanlar " Vitoz " adıyla anılan Güngören Köyü'nün tarihinde önemli bir yer tutar. Burasının bir diğer önemi ise yaya ordularının görev yaptığı dönemde Avrupa' ya çıkışta ilk mola yerine uygun olmasıdır. Bu dere ve iki yakasındaki Çırpıcı çayırı bir vakitler İstanbul' un en namlı mesire yerlerinden birisiydi. Halk Hıdrellez' in ilk haftalarından itibaren kışa kadar her coma akın akın Kağıthane' ye Göksu' ya gittiği gibi buraya gelirdi.

Güngören Belediyesi: 
Belediye Başkanı: Şakir Yücel Karaman
Adres: Güven Mah. Marmara Cad. Belde Sok. No:38 Güngören İstanbul
Telefon: 0212 449 55 00 (Santral) 
Faks: 0212 553 79 95
Web Site: www.gungoren.bel.tr
E-mail: yazismalar@gungoren.bel.tr

Güngören Kaymakamlığı: 
Kaymakam: Gürbüz Karakuş
Adres: Merkez Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:1 Güngören İstanbul
Telefon: 0212 506 63 64
Faks: 0212 504 34 85
Web Site: www.gungoren.gov.tr
E-mail: gungoren@gungoren.gov.tr

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.