• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / İstanbul

Beylikdüzü Temizlik

Beylikdüzü Temizlik

Beylikdüzü'n de ki tüm temizlik hizmetlerine açıcığız. Evlerimiz, içerisinde yıllarca yaşadığımız ve kendimizi rahat hissettiğimiz alanlardan biridir. Evimizin temiz olması iyi hissetmenizi sağlamakla birlikte doğal olarak komşuların, arkadaşların ve akrabaların rahatça davet edilebilmelerine olanak verir. Ancak yıllar içerisinde sürekli batıp temizlenmesine rağmen mikroplar barınmaya devam eder.

Halılar, perdeler ve koltuk kenarlarında olduğu gibi bizim ulaşamayacağımız ve hiç farketmediğimiz yerlerde de bulunurlar.
Hasta olma durumunu artırabileceği gibi moralinizi olmsuz yönde etkileyecektir.          

 İş yoğunluğu, ailede ki bireylerin meşguliyetleri nedeniyle belirli bir süre içerisinde dağılmasını ve ihmal edilmesini sağlar.

Beylikdüzü’nde de ev temizliği için bize başvurabilirsiniz. Sizi memnun etmek için uzman ekibimizle birlikte nitelikli bir hizmet sunuyoruz.
 

Ev temizliğinizi yaz , kış demeden bize devredebilirsiniz. İçi dolu ya da boş olabilir.
 

 

Nüfus: 122,452
Yüzölçümü (km kare):11,162km2
Nüfus Yoğunluğu: 10900 kişi/km2
Mahalle: 10

Beylikdüzü Tarihçe 
M.Ö. 7 yy`da ilk yerleşimin başladığı Beylikdüzü’nün kurucularının Helenler olduğu varsayılır. M.Ö. 2.yy’da Bizans egemenliğine giren Büyükçekmece’nin gözde beldelerinden biri olan Beylikdüzü, İstanbul’un fethinden sonra Osmanlı İmparatorluğu’na bağlanmıştır. Bir sayfiye ve tarım köyü olan Beylikdüzü, Bizans ve Osmanlı dönemlerinde orduların konaklama yeri olduğundan, bölgede yoğun bir yerleşim olmamıştır.

Beldede yakın zamana kadar birçok medeniyet barındıysa da özellikle 1924 yılına kadar Rumların izleri görülmektedir. Burada yaşayan Rumlar Kurtuluş Savaşından sonra Yunanistan`da yaşayan Türklerle nüfus mübadelesine tutulmuşlardır. Daha sonra buraya mübadele ile gelen Türkler yerleştirilmiştir. Burada yaşayan Türkler genellikle tarım, hayvancılık ve balıkçılıkla uğraşmışlardır. Eski adı Garden (bahçe) olan Beylikdüzü, bölgeden Rumların ayrılması üzerine yeni bir isimle adlandırılmıştır.

Bölgede iklimin de etkisiyle yoğun olarak yetişen kavak ağaçları nedeniyle Kavaklı adı verilmiştir. Bu köy uzun zaman Çatalca ilçesine bağlı kalmıştır. 1988 yılında Büyükçekmece’nin ilçe olması ile Büyükçekmece ilçe sınırları içine dahil olan Kavaklı, daha sonraki günlerde belediye hizmetlerini Gürpınar’dan almaya başlamıştır.

11.162.000 m2 yüzölçümü, 110.000 nüfüsa sahip olan Kavaklı, 01.12.1993 tarih ve 21.775 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan İçişleri Bakanlığı’nın 93/42.466 sayılı kararı ile Büyükçekmece ilçesine bağlı belde yapılmıştır. Yine bu karara dayanarak beldede 1994 de Beylikdüzü Belediyesi kurulmuştur.

Beylikdüzü, Türkiye’nin en büyük metropolü olan İstanbul’un hemen batısında yer alır. Belde güneyde Marmara denizinin kuzey kıyıları ile sınırlanmakla beraber doğuda Yakuplu, batıda Gürpınar’la komşudur. Beldenin kuzeyi ise E-5 Karayolu ile sınırlanmaktadır.

Mahalleler 
Büyükşehir Mahallesi
Sahil Mahallesi
Barış Mahallesi
Kavaklı Mahallesi
Cumhuriyet Mahallesi

Beylikdüzü Belediyesi
Belediye Başkanı: Yusuf Uzun
Adres: Büyükşehir Mahallesi Enver Adakan Caddesi No 2 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 0212 866 70 00
Faks: 0 212 873 01 14

Beylikdüzü Belediyesi Ek Hizmet Binası
Adres: Pınartepe Mah. Atatürk Cad.Belediye Sok. No:1 Beylikdüzü / İstanbul
Telefon: 0212 880 53 00
E-posta: beyazmasa@beylikduzu.bel.tr
Web: www.beylikduzu.bel.tr

Beylikdüzü Kaymakamlığı
Kaymakam: Yusuf Odabaş 
Adres: Yakuplu Merkez Mah. Hürriyet Bulvarı No:50 Beylikdüzü İstanbul
Telefon: 0212 876 99 66-67
Faks: 0212 876 99 68
Web: http://www.beylikduzu.gov.tr

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.