Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Profesyonel sertifika dağcı dış cephe temizlik ekibimizle İstanbul’da Dış cephe temizliği şirketi olarak hizmetler vermekteyiz.

Netpak Temizlik olarak yılların tecrübesi ve birikimi ile dış cephe temizlik firmaları arasında iş güvenliğine önem veren prensipli kaliteli dış cephe temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda bulunmaktayız.

İstanbul Dağcı dış cephe temizlik firması dış cephe temizliği hizmetlerinde dağcılık iple erişim yöntemi harici vinç ile yada asma iskele sepet yöntemi ilede dış cephe temizliği hizmeti de sunmakta.

Çalışma elemanlarımızın yüksekte çalışma sertifikaları ve IRT iple erişim belgelerine mevcut olup iş yerimizin vergi nace kodu dış cephe temizliği işini yapmaya uyumludur.

Sizlerde bizlerden hizmet almak isterseniz web sitemizden inceleme yaparak istemiş olduğunuz temizlik hizmet talebinde bulunan bilirsiniz.