• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Gelişen sanayileşme ve ekonomik faaliyetlerle beraber insanların yaşam alanları köylerden kentlere doğru hızla ilerlemekte. Doğal olarak kent yaşamı gelişmekte. Bu gelişim barınma ve hizmet amaçlı binaların yapılamasını zorunlu hale getirdi. Bu sektörün gelişmesi, faaliyetlerinin hız kazanması mülk sahiplerine mülkiyetlerini en kısa sürede teslim etme güdüsünü de beraberinde getirdi. Bu inşaatların sahiplerine temiz şekilde devredilme düşüncesi de bu bağlamda devreye girdi ve yeni bir iş kolu oluşturdu. Bu iş kolu inşaat sonrası temizliği işidir. Elbette ki bu işle ilgilenen işinde uzman ekipler de oluştu. Bu ekipler; Tadilat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik gibi işlemleri gerçekleştirmektedir. Peki nasıl ulaşabilirim iyi bir firmaya diye mi düşünüyorsunuz? Örneğin; İstanbul tadilat sonrası temizlik firmalarına internetten ulaşabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki inşaat sonrası temizliği önemli bir işlemdir ve her firmaya rahatça güvenemezsiniz. Çünkü her yüzeye uygun temizleyiciler farklıdır ve işinde uzman kişiler tarafından zeminlere zarar vermeden uygulanması gerekmektedirler.

Müşteri memnuniyetini önemseyen, güler yüzlü hizmet politikasını benimsemiş, uzman ekiplerden oluşan firmalar üst düzey konforlu ve kaliteli hizmet sınmaktadırlar. İnşaat sonrası temizliği için anlaştığınız firma temizlik öncesinde size mekân tespiti için bir uzman gönderir. Bu uzman büyük bir incelik ve hassasiyetle temizliği yapılacak olan inşaatın incelemesini gerçekleştirir. Ardından size inşaat sonrası temizliği için bir tarih belirler ve o tarihler arasında uzman ekip gelerek gerekli bütün inşaat temizlik işlerini gerçekleştirir.

İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılı?

  1. İnşaat kalıntıları mekândan uzaklaştırılır.
  2. Uygun temizleyicilerle ve ekipmanlarla zemin temizlenir.
  3. Boya olan fayans yüzeyler yüzey temizleyiciler ile silinir.
  4. Lavabo, banyo ve tuvaletler uygun temizleyiciler ile ovulur.
  5. Mekânda ki dolaplar silinip temizlenir.
  6. Cam yüzeyler cam temizleyiciler ile temizlenir.

 

 
İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları düşünerek temizliyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir.
 
7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.
 
İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir. Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restaurant, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.
 
Netpak Temizlik Şirketi hizmet yelpazesi içerisinde oluşturulan özel ekip eşliğinde yapılan, inşaat ve dekorasyon sonrası temizlikler şimdi daha hızlı ve sağlıklı.
 
İnşaat temizliği hizmetlerinde ülkemizdeki temizlik şirketleri arasında en deneyimli temizlik şirketi konumunda  Netpak Temizlik Şirketi bulunmaktadır.
 
‘İş ve İş Sağlığı Yönetmelik ve Prosedürleri’ne uygun yapılan tasarım ve hazırlıklar çerçevesinde inşaat sorası, dekorasyon sonrası temizlik işleri sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.
 
Netpak, her alanda olduğu gibi aşırı önem arz eden inşaat sonrası temizliklerde de güvenebileceğiniz ender temizlik şirketlerindendir.
 
Hiçbir endişe ve kaygıya düşmeyeceğiniz hizmetleri uluslararası standartlara uygun gerçekleştiren  Netpak, kurumsal işletim ve profesyonel yaklaşımla da örnek işletmedir.
 
İnşaat sonrası temizliği itina ile yapan şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 
İstanbul içi tüm semtlere anında hizmet veren şirketimiz ekiplerimiz inşaat artıklarını en kısa sürede geride toz bile bırakmadan tertemiz yapmaktadır.
 
İnşaat sonrası temizlik hizmeti sağlayan firmamız sizlere a,dan z,ye ince ayrıntısına kadar temizlik yapmaktadır.
Tags: İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri İnşaat Sonrası Temizliği

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.