Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

İnşaat Sonrası Temizliği Netpak Temizlik

İnşaat sonrası temizliği en zor temizliklerden bir tanesidir. Evinizde veya işyerinizde tadilat yaptırdınız veya yeni bir ev aldınız, her yer moloz kalıntıları, harçlar, fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva kalıntıları, boya ve kireç kalıntıları gözünüzü mü korkutuyor? Korkutmasın NETPAK TEMİZLİK burada. Elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmanlaşmış bireylerden oluşur. Temizlik yapılacak mekana girildikten sonra yapılacak işler ve kullanılacak malzeme tespit edilir ve iş paylaşımı yapılarak temizliğe başlanır. 

1. Personel: Camlardaki bantları, harç ve boyaları özel kimyasal ilaçlarla yumuşatıp cam kazıyıcı yardımıyla temizler. Daha sonra camlara özel aletlerle camları siler.

2. Personel: Zeminde bulunan boya alçı harç kalıntılarının önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılması noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizliği yapar. 

3. Personel: WC ve lavaboların ve mevcut fayansların uygun kimyasallarla temizliğini yapar. 

4. Personel: Mutfak dolapların içini ve dışının temizliğini yapar . 

 

İnşaat Sonrası Temizliği

Son olarak işlerini bitiren elemanlar zemini sıfırlayarak oda, oda işi bitirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarlar. Firmamızın temizlik esnasında kullandığı ürünler (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizlik esnasında hassas yüzeylere zarar vermez. 

İnşaat temizliğinin en önemli kuralı; bir kum tanesinin bile çelik, seramik veya ahşap düzeyi çizebilme ihtimalidir. 

Bu yüzden özen gösterilmesi gerekmektedir. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde büyük önem taşıyan hijyene de dikkat eden Netpak, temizlik ürünlerini birinci kalite kullanır. Netpak Temizlik olarak kullandığımız yöntemler ile gerçekleşen inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

 

İnşaat ve tadilat sonrası temizlik alanında hizmet veren bir temizlik firması olarak en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 

 

Leave a comment