• netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

Anasayfa / Hizmetlerimiz

Parke Zemin Temizliği

Parke Zemin Temizliği

Parke Zemin Temizliği

Zemin temizliği hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir.Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi kamu yerleşimlerinde zemin temizliğine daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.
 
Sert zeminler; mermer, kalebodur, taş, fayans zeminler:
 
Islak zemin tabir edilen sert zemin kaplamalarının uzun süre temizlenmemesi sonucu oluşabilecek kir, sadece silme yöntemi ile başa çıkılamayacak bir hale gelir. Derz aralarına biriken kir hem sağlık açısından hem de görüntü kirliliği açısından sorun teşkil eder. Bu tür zeminler, endüstriyel tip makinelerle fırçalama-ovma işlemi ile yıkanarak, sanayi tipi ıslak-kuru vakumlar yardımı ile pisliği çekilir. Metrekare olarak çok büyük zeminler için otomat tabir edilen yıkayıp aynı anda pis suyu çeken makineler kullanılmaktadır.
 
 
 
Tadilat ve inşaat sonrası zemin temizliği:
 
Mekanda yapılmış olan tadilat zeminde boya, harç vb. inşaat atıklarına sebep olacaktır. Bu tarz bölgeler temizlenmeden önce zeminde bulunan kaba çöpler toplanır, oluşmuş olan harç, boya kalıntıları kazıma yöntemi ile kabası alınır ve daha sonra sanayi tipi makinalar ve kimyasallar yardımı ile yıkama yapılır.
 
Parke zeminlerin temizliği :
 
Parke zeminleriniz parkenin türüne uygun malzemelerle temizlenir. Parke temizliğinde sizin evlerinizle bizim profesyonel becerimiz ortak noktada buluşur.
 
 
 
 
 
Zemin Temizliği ve Bakımı: Parke, Mermer Zemin Temizliği Zemin Temizliği ve Bakımı Mermer Zemin Temizliği ve Bakımı Parke Zemin Temizliği ve Bakımı

E-Bülten Kayıt

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için bültenimize hemen abone olun.