Netpak Temizlik Hizmetleri, 2010 yılından bu yana genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli iş gücüyle müşteri ihtiyaçlarını reel verilerle analiz edip verilecek hizmetin her müşteriye göre özelleştiren kalite ve güven esaslı bir hizmet sunar.

Hizmetlerimizden Kareler...

İletişim Bilgileri

Çırçır Mh. Giden Cd. Gökyüzü Sk. No:28/A Alibeyköy-Eyüpsultan / İstanbul

netpaktemizlikhizmetleri@gmail.com

0212 320 38 89 - 0545 710 88 78

Dağcı Dış Cephe Cam Temizliği Dış Cephe Cam Temizliği

Dağcı Sistemi ile Cam Silme

İç cephe camları yüksek olan binaların iç cephe cam temizliklerini netpak temizlik olarak dağcı iç cephe cam temizliğini yapmaktayız. Firmamız sektörde bulunduğu sürece hem dağcı cephe temizlik hem de dağcı iç cephe temizlik işlemlerini itina ile yapmaktadır.

Yüksek katlı apartmanlarda özellikle İç Cephe cam yüzeyleri temizlemek için iyi bir ekibin gerekli olduğu biliniyor. Aynı zamanda profesyonel bir ekipman ile yapılmadır. Bu şekilde İç Cephe Temizlik daha etkili olacaktır.
Sağlam bir ip ve dayanıklı donanım malzemeleri ile birlikte, yüksek katlı apartmanlarda güvenli bir temizlik hizmeti başlıyor. Ne yaptığını tamamen çok iyi bilen uzman ekipler, öncelikle kendi emniyetini alıyor, daha sonra temizlik için elinden gelen gayreti gösteriyor.

Burada İç Cephe cam temizliği için kullanılan aksesuar, aparat ve malzemeler büyük önem taşımaktadır. Plastik, lastik ve sünger bütünleşmesinin yanı sıra, metal destekli ürün ve modeller, daha sağlıklı bir temizlik için çözüm üretmeye devam ediyor.
İple cam temizleme olarak karşımıza çıkan bu popüler uygulama ile birlikte, pek çok kişinin temizlik konusundaki beklentisi ve ortaya koyduğu sonuçlar tamamen değişmiştir. Özellikle de başarılı şirket bünyesinde çalışan başarılı elemanlarla birlikte, kimsenin kafası karışmadan bu mükemmel hizmet ortaya çıkmaya devam ediyor.
Giderek daha yaygın hale gelmesi beklenen Netpak iple cam temizleme konusunda, özellikle profesyonel yatırımların çok önemli derecede karşılık gösterdiğini buradan söyleyebiliriz.

Gelişen teknoloji ve firmaların farklılaşma yükselme isteği; yüksek yapılara olan talebi ve bu talebin karşılanması için farklı mühendislik uygulamalarının ve planlarının kullanılmasını beraberinde getirmiştir. Öyle ki en yüksek ünvanlı firmalar için prestij ve saygınlık ile beraber anılır olmuştur.
Bu nedenle yüksek binaların sayısı her geçen gün artmakta ve neredeyse her geçen gün yeni bir gökdelen projesi başlamaktadır. Bununla birlikle gökdelen İç Cephe temizliği, dağcı sistemi cam silme talepleri artmaktadır.

Bu binaların çoğu akıllı sistemler ile donatılmış olsa da, gökdelenlerin dış cephelerine erişim sorunu halen tam anlamıyla çözülememiştir bir çok sorunla ile doludur. Dış cephelere erişim konusunda tecrübesiz mühendislerin çözüm önerisi ise adeta bir ezber halini almış sepet sistemleridir.

 

 

İstanbul Netpak Temizlik Dağcı Sistemi cam silme Çalışma olarak işverenlere ve bina yönetimlerine önerimiz; Sepet Sistemlerinin %100 güvenli olmadığını bilmeniz, sorgulayıcı ve standartlara önem veren bir yaklaşımla iş yaptırmanızdır.

İple Erişim Uygulamaları Güvenli mi?

– İple Erişim cam silme uygulamaları; dünyanın gelişmiş ülkelerinde yıllardan beri kullanılan “En Emniyetli Yüksekte Çalışma” yöntemidir.

– Diğer Temizlik Sistemleri ile kıyaslandığında

  • Konusunda uluslararası eğitim standartlarına ve malzemelere sahiptir,
  • Tüm dünyada kabul gören “İple Erişim Sertifikasyon Sistemleri ( SPRAT – IRATA ) ile yönetilen güncelleme eğitimleri ile teknisyenlerinin bilgi seviyelerini, taze ve birbirine yakın tutar,
  • Sahaya ulaşım, erişim ve sahadan ayrılış süresi ile en hızlı çalışma yöntemlerinden biridir,
  • Yüksek yapıların dış görüntüsünü bozacak sabit erişim noktaları kullanmadıkları için “Temiz İş” çıkarmaktadır,
  • İş kazası yüzdeleri ile kıyaslandığında “Yüksekte Çalışma” alanında dünyanın en az riskli çalışma yöntemidir.
  • Vinç ile yapılan temizlik hizmetlerinde ki gibi cadde, yol veya kaldırım kapatmanıza gerek yoktur,
  • Vinç veya Sepet temizliklerinde ki gibi yüksek gürültülü çalışan cihazları kullanmanıza gerek yoktur….

Bu liste olabildiğince uzatılabilir fakat gereksiz bir zaman kaybı olacağından dolayı kendini temizlik alanında hem ekonomik hem de zaman olarak kanıtlamış olan halat ile temizlik hizmetleri sizde tercih etmelisiniz. Netpak Temizlik İletişim Formu ile tarafımıza ulaşım veya Netpak Temizlik İletişim Bilgileri İle bizlere telefon ile ulaşıp  dağcı İç Cephe cam temizliği fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Dağcı İç Cephe Cam Temizliği Firması İstanbul

İstanbul Dağcı İç Cephe cam temizliği firması
İstanbul Dağcı İç Cephe cam temizliği firmaları
İstanbul Dağcı İç Cephe cam temizliği Şirketi
İstanbul Dağcı İç Cephe cam temizliği Şirketleri
İstanbul’da Dağcı İç Cephe cam temizliği
 

Sepet İle İç Cephe Cam Temizliği

Sepet Sistemi ile Cam Silme

Sepet sistemi ile İç Cephe temizliği; binanın yapılması ile anahtar teslim verilen kalemlerden bir tanesidir. Sistemlerin bakımının çoğu zaman yapılmaması ya da önemsenmemesi iş kazalarına davetiye çıkarmaktadır. Sepette çalışan personel çoğu zaman, binanın iç temizliğinde görevli, “Yüksekte Çalışma” konusunda tecrübesiz temizlik elemanlarından seçilmektedir. Sepetlerin birçoğunun yedek fren sistemi yoktur. Bina yönetimlerinin çoğunun “Yüksekte Çalışma Acil Eylem Planı yoktur” Sarkaç tipli sepetlerin 15 mt. / sn rüzgarın üzerinde çalışması uygun değildir. İşin durmaması halinde sepetin binaya çarpma ve devrilme riski barizdir. Sepet sistemlerinin çoğunun “Binanın dış görünümünü bozacağı gerekçesiyle” kılavuz halatlarının iki ucu da sabitlenmemiştir. Sabit kılavuz halatların olmayışı hafif bir rüzgarda sepetin uçmasına sebep olabilecek ve kazayı beraberinde getirecektir. Kılavuz halatlarla sabitlenmiş sepetlerin birçoğu ise belli aralıklarla binaya ankre edilmediğinden dolayı, halatların esnemesi nedeniyle yine uçma, binaya çarpma ve devrilme tehlikesi ile karşı karşıyadır.

Dışı camla kaplı yüksek binalarda yapılan yüksek cam temizliği hizmeti, özel yöntemlerle yapılmaktadır. Gökdelen ve plazaların çoğalması ile birlikte, yüksek cam temizliği, ayrı bir sektör olmuştur. Yüksek yani çok katlı gökdelen, plaza ve binalar, yılın belli zamanlarında, İç Cephe cam temizliğine ihtiyaç duymaktadır. Yıllık periyodik İç Cephe cam temizliğinin gerçekleşmesiyle birlikte, bina sürekli temiz kalmaktadır.

Leave a comment